Karşılaştırma Çubuğunu Değiştir

Alışveriş Asistanı

Neye ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz?  Bu araçları kullanarak doğru ürünü ya da çözümü bulun.

Talebiniz işlenirken bir hata oluştu

Lütfen sayfayı yenileyin ya da şuraya dönün: ana sayfa

1 Intel® Core™ M işlemcisi

Enerji verimliliği, performans ve çekirdek gücüne yönelik SPEC CPU2006 Intel tahminlerine dayalıdır. Karşılaştırmada Intel'in önceki nesil Intel Core ailesi işlemcileri baz alınmıştır.

2 Çatışmalara hizmet etmeyen işlemci

"Çatışmalara hizmet etmeyen" ve "çatışmalara hizmet etmeyen", ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu kurallarına göre "DRC çatışmalara hizmet etmeyen" anlamına gelir ve Demokratik Kongo Cumhuriyeti (DRC) ya da komşu ülkelerdeki silahlı gruplara doğrudan veya dolaylı olarak finansman veya destek sağlayarak çatışmalara hizmet eden mineralleri (kalay, tantal, tungsten ve/veya altın) içermeyen ürünleri ifade eder. "çatışmaya hizmet etmeyen" ifadesini; çatışma minerali kaynakları, DKC veya komşu ülkelerdeki çatışmaları finanse etmeyen tedarikçilere, izabe ocaklarına ve arıtımcılara atıfta bulunmak için daha geniş anlamda da kullanırız. 1 Ocak 2013 tarihinden önce üretilen Intel işlemcilerin "çatışmaya hizmet etmediği" doğrulanmaz. "Çatışmaya hizmet etmeyen" ifadesi sadece bu tarihten sonra üretilen ürünler için geçerlidir. Intel Boxed İşlemcilerde, "çatışmaya hizmet etmeyen" ifadesi sadece işlemci için geçerlidir; ısı yutucu/soğutucu gibi diğer ilave aksesuarlar için geçerli değildir.

3 Intel® RealSense™

Intel® RealSense™, etkin bir cihaz gerektirir ve tanımlanan özellikleri sağlamak için yazılımlar ya da diğer 3. taraf uygulamalarını gerektirebilir. Bazı özellikler ya da tüm özellikler, bulunduğunuz ülkenin pazarında bulunmayabilir veya geliştirme aşamasında olabilir. Perakendecinize danışın ya da http://www.intel.tr/realsense

Please rotate your device