Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Yanınızda çok sayıda cihaz taşımaktan sıkıldınız mı?

2'si 1 Arada laptop satın alın

Intel® işlemcili 2'si 1 Arada işlemci, laptopun performansını, tabletin eğlencesi ve kullanım esnekliğini ultra ince ve şık bir cihazda bir araya getiriyor. İki cihazın bir arada olması, daha çok özelliğe daha düşük maliyetle sahip olabileceğiniz anlamına geliyor. İstediğiniz her yere götürebileceğiniz bir cihazla, oyundan sunuma anında geçebilirsiniz. İşte ciddi ve güçlü bilgisayar deneyimi. Intel® teknolojisi ile hayal ettiğiniz her şey artık mümkün.


Süper İncelik Mükemmel Hız İle Buluşuyor

Intel® işlemcili 2'si 1 Arada laptopunuzla bu iki tasarımın en iyi özelliklerini elde edin.

Güçlü Laptop + Tablet Eğlencesi

Gücünü Intel® işlemcilerden alan 2'si 1 Arada bilgisayarlar, güçlü bir dizüstü bilgisayar ile hızlı, ayrılabilir tableti bir araya getiriyor.

Döndürün, Çevirin Veya Kaydırın

Intel® işlemciler, laptopunuzu klavyesini ayırmadan hızlı bir şekilde taşınabilir bir tablete dönüştürmenizi sağlayan dönüştürülebilir 2'si 1 Arada cihazlar sunuyor.

Her Açıdan Kazandıran Bilgisayar

Çalışanları Güçlendirme

İnce, çok amaçlı 2'si 1 Arada ve en yeni Ultrabook™ cihazlarıyla işletmenizin ihtiyacı olan mobiliteyi ve performansı elde edin.

Şirketinizi üst düzeye taşıyın

Öğrenme İçin Esneklik

Intel® mimarisinin performansını, tabletin eğlencesi ve mobilitesiyle bir araya getirdiğinizde, öğrencilere performans ve araştırma gücünü bir arada vermiş olursunuz.

Öğrenmeyi yeniden şekillendirin

40%

Önceki nesle göre daha iyi 3D oyun deneyimi1

Etkileyici Grafikler

6. Nesil Intel® Core™ M işlemci, World of Warcraft*2 gibi ana akım bilgisayar oyunlarını oynamak için ihtiyacınız olan performansı, fansız sistemlerde bile tam HD 40 fps görüntüyle sunar. Çarpıcı görsellerle kusursuz bir oyun deneyimi elde edersiniz.

Önceki nesle göre %40'a kadar daha iyi 3D oyun deneyimi1

0,5

Modern Standby'a göre saniye bazında uyanma süresi3

Anında Açılır

2'si 1 Arada laptopunuzdaki yeni 6. nesil Intel® Core™ M işlemci, cihazınızda yepyeni bir deneyimin yaşamanızı sağlarken tabletin eğlencesini de sunar. Uyku modundan hızlı çıkma özelliğiyle, bilgisayarınız tablet benzeri bir yanıt hızı elde eder; düğmeye dokunduğunuz anda bilgisayarınız çalışmaya hazırdır.

Modern Standby'a göre 0,5 saniyelik uyanma süresi3

10saat

36 WHr pile göre daha iyi pil ömrü4

Bilgisayarın kullanım becerileri ve tabletin uzun kullanım ömrü

6. nesil Intel® Core™ M işlemciler, tasarım inovasyonu ve kablosuz özgürlük sağlar. Hareket halindeyken çalışmak ve oyun oynamak için ince ve hafif bir 2'si 1 Arada laptopta tek şarjla 10 saate kadar pil ömrünün keyfini çıkarın.

36 WHr pile göre 10 saate kadar pil ömrü4

Daha Akıllı Çalışmak için Daha Akıllı Cihazlar

2'si 1 Arada laptopunuzun yeni Intel® Core™ işlemcisi, cihazınızda yepyeni bir deneyim için güç ve performans sunar.

Web Performansı

17%

Önceki nesle göre %17'ye Kadar Daha İyi5

4K Videolarınızı Paylaşmak için Dönüştürün

20%

Önceki nesle göre %20'ye Kadar Daha Hızlı6

Üretkenlik Performansı

12%

Önceki nesle göre %12'ye Kadar Daha İyi7

Harika Deneyimler İçin Harika Teknolojiler

** Sistem Yapılandırma bilgileri:

5. nesil Intel® Core™ sistemi: Intel Referans Platformu, Intel® Core™ M-5Y71 işlemci (Turbo ile maks. 2,9 GHz / 2,6 GHz, PL1=4,5 W TDP, 2C4T), Bellek: 4 GB (2 x 2 GB) LPDDR3-1600, HDD: Intel® Solid State Sürücü (Intel® SSD), Ekran: 1920 x 1080, İşletim Sistemi: Windows® 10.

6. nesil Intel® Core™ sistemi: Intel Referans Platformu, Intel® Core™ M7-6Y75 işlemci (Turbo ile maks. 3,1 GHz / 2,9 GHz, PL1=4,5 W TDP 1 PL1=4,5 W TDP, 2C4T), Bellek: 4 GB (2 x 2 GB) LPDDR3-1600, HDD: Intel® Solid State Sürücü (Intel® SSD), Ekran: 1920 x 1080, İşletim Sistemi: Windows® 10.

Intel Referans Platformu yeni bir örnek sistemdir. Sistem üreticilerinin ürünleri, tasarım bakımından bire bir aynı olmaz ve performansta farklılıklar görülür.

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir.

SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha ayrıntılı bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/benchmarks/intel-product-performance.html adresini ziyaret edin.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

3D oyun performansını ölçen bir 3D grafik testi olan 1.2.0 Cloud Gate for DX 10 graphics alt testi kullanılarak ölçülmüştür. Daha fazla bilgi için www.futuremark.com adresini ziyaret edin.

2

Blizzard Entertainment, Inc. tarafından geliştirilen World of Warcraft*, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur (MMORPG). Oyun senaryosu, saniyede çerçeve hızını ölçen iki şehir arasındaki uçuş yoludur.

3

Daha hızlı devam etme iş yükü, 6. Nesil Intel® Core™ işlemcilerde Windows® 10 Modern Standby'ın OEM uygulamasına göre uyku modundan devam etme süresinden oluşur.

4

Video Pil Ömrü Tükenme Süresi (dakika) - Tears of Steel, 1080p, 23.976 fps, H.264, 3000 kb/sn, rev1.mp4 >/=150nit, DPST=AÇIK, karartma yok, dengeli, Wi-Fi bağlantısı etkin şekilde ölçülmüştür.

5

Web uygulamalarının performansını ölçen Principled Technologies'in karşılaştırma testi olan WebXPRT* 2015 ile ölçülmüştür. Daha fazla bilgi için www.principledtechnologies.com adresini ziyaret edin.

6

Measured by CyberLink MediaEspresso* 7+ (UHD) on Windows*. The workload file is a 12 minute and 14 second, ~1.5 GB, 3840x2160p, 17561 kbps, H.264 MP4 video file. The file is transcoded to a smaller 1920x1080, 8 Mbps, H.264, .m2ts file for reduced file size during internet transfers or for viewing on a portable device with bit rate such as an iPod*.

7

Measured by SYSmark* 2014, a benchmark from the BAPCo* consortium that measures the performance of Windows* platforms. Find out more at www.bapco.com.