Intel® işlemci, 2'si 1 Arada modellerini yepyeni
bir düzeye taşıyor

  • Gücünü Intel® işlemcilerden alan performans
  • Uyumlu. Hem iş hem oyun bir arada.
  • Daha ekonomik. Bir dizüstü bilgisayardan çok daha fazlası.
  • Uzun süre dayanan pil

Çok güçlü:
Mükemmel Intel işlemci

4. nesil Intel® Core™ işlemcili 2'si 1 Arada cihazları, sınıfının en iyisi performans ile standartları belirliyor. En çok ihtiyaç duyduğunuz anda uzun pil ömrü, entegre güvenlik ve hızdan en iyi şekilde faydalanın. Hızlı dokunmatik ekran ve çarpıcı görseller; bu birleşimi tamamlayarak oyunlar, filmler ve iş uygulamaları için mükemmel cihazı oluşturur.

Intel® Core™ işlemciyi keşfedin >

Çok kullanışlı:
Dizüstü ve tablet bir arada

Intel® işlemcili 2'si 1 Arada cihaz ile her iki dünyanın en iyi özelliklerine sahip olun—dizüstü bilgisayarın gücü ve tabletin eğlencesi. Bilgisayar modunda sunumu düzenleyip, cihaz değiştirmeden tablete geçip en sevdiğiniz diziyi izlemeye başlayabilirsiniz. 2'si 1 Arada modelleri kolaylıkla şekil değiştirir. İster iş yapın ister arkanıza yaslanın ve tablet eğlencesinin keyfini çıkarın, her zaman ikisi de elinizin altında.

Kişisel:
Sizin ihtiyaçlarınıza ayak uydurur

Sizi anlayan, size ayak uyduran ve her an çalışmaya hazır 2'si 1 Arada cihazlar. Ekranını katlayın, çıkarın, döndürün. 50 farklı model arasından size ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanını bulun.

Ulaşılabilir fiyatlar:
Hem daha çok iş yapar. Hem fiyatı
uygundur.

Tek bir cihaz iki ihtiyacınızı birden karşılar. Intel® işlemci mirası, 2'si 1 Arada ile yaşamaya devam ediyor; iş uygulamalarından oyuna kadar tüm ihtiyaçlarınız için yanınızda, böylece ihtiyacınız olan cihazların sayısını sınırlayabilirsiniz. 2'si 1 Arada cihazlar, işlerinizi kolaylaştıran ve daha çok tasarruf etmenizi sağlayan şık ve uyumlu bir çözümdür.

2'si 1 Arada cihaz satın alın

Intel® işlemcili 2'si 1 Arada seçeneklerine göz atın.

Daha büyük ama yine de taşınabilir bir cihaz mı istiyorsunuz?
Tablet gibi dokunabileceğiniz, odadan odaya taşıyabileceğiniz masaüstü bilgisayarı keşfedin.


Hepsi Bir Arada Bilgisayara Bakın