Bu içeriğin görüntülenmesi için JavaScript'in etkinleştirilmesi gerekir.
Yanınızda çok sayıda cihaz taşımaktan sıkıldınız mı?
Süper ince dizüstü bilgisayarlar ultra hızlı tabletlerle buluştu
Gücünün kaynağı Intel® Core™ işlemciler
Dizüstü bilgisayar gücü + Tablet eğlencesi = 2'si 1 Arada cihaz
Daha yüksek performans ve hızın yanı sıra iki kat daha uzun pil ömrü elde edin1.
İki cihazın bir arada olması, daha çok özelliğe daha düşük maliyetle sahip olabileceğiniz anlamına geliyor.
Performansın zirvesi
Performans, hız ve güç demektir. Core™ işlemcili 2'si 1 Arada cihazlar her ikisini çok amaçlı bir pakette sunar. Eski dizüstü bilgisayarlara göre 7,6 kata kadar daha yüksek hız4 ve 7 kata kadar daha iyi5 grafiklerin keyfini çıkarın. Daha az bekleyin ve sevdiğiniz her şeyi daha uzun süre yapın.
En üst düzey çok amaçlı kullanım
Neden seçmeli? Süper ince bir dizüstü bilgisayar ve ultra hızlı tablet ile her iki dünyanın en iyi özelliklerini elde edebilirsiniz. İşinizle ilgili uygulamalardan mükemmel eğlenceye kolaylıkla ve anında geçiş yapabilirsiniz. Intel® Core™ işlemcili 2'si 1 Arada cihazlar, hareket halindeyken çalışmanız ve oyun oynamanız için hayatınızı değiştirecek bir deneyim sunar.
İnanılmaz pil ömrü
22 nm işlemci teknolojisine göre 2 kat daha fazla referans performansı2 ve %67 daha düşük güç tüketimiyle7 Core™ M işlemci, daha uzun süre güvenilirlik sunar. 2'si 1 Arada cihazlar, 2 kat daha uzun pil ömrüyle1 bu potansiyeli en üst düzeye çıkarır. Böylece tek bir şarj ile 8 saatten daha uzun süre HD video izleyebilirsiniz8.
Cihazınızı bir kez şarj ederek 8 saatten daha uzun süre HD videolar izleyin8.
Çok hızlı fotoğraf9 ve video10 düzenleme ve bunları diğer dosya biçimlerine dönüştürme.
HD'den 4 kat daha net ve canlı Ultra HD videolardan gözlerinizi alamayacaksınız.
Dizüstü bilgisayar ve tableti bir araya getiren tek bir cihazla her iki dünyanın en iyi özelliklerini elde edin.
Güçlü 2’si 1 Arada cihazların kalbinde, mükemmel Intel® işlemciler var.

Intel® Core™ işlemci ailesi, mobil yaşam tarzınızı destekleyecek güçlü performansı ve pil ömrünü size sunar; 2'si 1 Arada cihazlar bu güç ve çok amaçlı kullanıma en iyi örnektir.

22nm teknolojisinden 14nm üretim sürecine geçişin beraberinde getirdiği en yeni gelişmeler sayesinde, yeni Core™ M işlemci, 2 kat daha yüksek performans ve verimliliği 1/2 oranında daha küçük cihazlarda sunuyor3. Böylece daha yüksek hız, daha kusursuz çoklu görev yürütme ve 2 kata kadar daha uzun pil ömrü1 ile sevdiğiniz her şeyi daha uzun süre yapabilirsiniz.

Çatışmaya hizmet etmeyen 11 Core™ M işlemci ile 2'si 1 Arada cihazlar, ultra hızlı bir dizüstü bilgisayarın performansını ve tabletin kullanımı kolay arayüzünü, maksimum mobilite kazandıran süper ince bir pakette sunuyor.

Core™ işlemci ailesi hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz?
Intel® inovasyonlarıyla daha kolay bir hayat

40 yıl önce küçücük bir mikro işlemciyi üretmeyi başaran Intel®, bugün sürekli kullandığımız teknolojik gelişmelerin ve inovasyonların ilk kıvılcımını yakmıştı. Küçük ya da büyük tüm bu inovasyonlar, günlük yaşamımızın neredeyse her alanında yer alıyor.

Yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik birçok girişimden biri de dünyanın çatışmaya hizmet etmeyen ilk11 mikroişlemcisini üretme misyonumuz oldu. Günlük yaşamımızın bir parçası olan bazı mineraller Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden (DRC) tedarik ediliyor ve “çatışmaya hizmet eden bu materyaller” bölgedeki şiddet olaylarını finanse etmek için kullanılabiliyor. Bölgede olumlu bir değişiklik yapmak için, ortaklarımızla birlikte Çatışmalara Hizmet Etmeyen İzabe Ocağı Programını (CFSP) geliştirdik. Üçüncü taraflarca denetlenen bu süreç, izabe ocağı tedarik uygulamalarını onaylıyor ve yerel işçiler için daha güvenli alternatifler sunuyor.

Intel®, bildiğimiz ve sevdiğimiz teknolojiye yepyeni bakış açıları ve tasarım yaklaşımları kazandırmak üzere inovasyon tutkusunu paylaşan ortaklardan oluşan bir ağ kurdu. Günün sonunda, gelişmelere ve inovasyonlara bu kadar odaklanmamızın ardında yatan tek bir neden var, o da sizlersiniz. Sizin seveceğiniz ürünler ve deneyimler sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. En basit şekliyle, gelişmiş teknolojinin güzelliği ve gücüyle daha iyi bir yaşam sunmayı hedefliyoruz.

Yaratıcılığınızı serbest bırakın
Intel sunar: Bob Staake
@intel'i takip edin
Intel@intel
18 Ağu
Bir işlemci hayal gücünüzü özgür bırakmanıza nasıl yardımcı olur? Her şey ilham almakla başlıyor—ve sonra 2'si 1 Arada cihaz tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunuyor... https://vine.co/v/M3jJFlKiB1Z
Intel@intel
15 Ağu
#2in1 cihazınızın pilinin gün boyu dayandığını fark ettiğiniz o muhteşem an. #CantStopMe #TechTruth #IntelInside
Intel@intel
12 Ağu
Penceresiz ofisinizden çıkıp manzaralı bir odaya geçin. http://www.intel.com.tr/2in1 #2in1
Sizin için en doğru model hangisi?
En iyi tablet deneyimleri Intel® işlemciyle başlar.
Tabletleri keşfedin ›
Modern bir masaüstü böyle görünür.
Hepsi Bir Arada Bilgisayarları keşfedin ›
1 Tam HD Yerel Video Oynatımı Pil Bitiş Süresi kullanılarak 1080p 3 Mb/sn Tears of Steel videosuyla ölçülmüştür. Yapılandırma: Cihaz ayarlarında tüm bağlantılar devre dışı bırakılmıştır. Intel® Ekran Güç Tasarrufu Teknolojisini (Intel® DPST) devre dışı bırakılmış, tam ekran beyaz arka plan kullanılmış sistemde belirtilen ekran parlaklığı ayarlanmış ve Intel DPST yeniden etkinleştirilmiştir. Denetim Masası'nda Güç Seçenekleri altında uyarlamalı parlaklık ayarı KAPATILMIŞTIR. "Ekranı karart" seçeneği hem pil hem de AC için "hiçbir zaman" olarak ayarlanmıştır. "Bilgisayarı uyku moduna geçir" ayarı hem pil hem de AC için asla olarak belirlenmiştir. Önyüklemeden sonra 15 dakika beklenmiştir. Varsayılan video oynatıcı (Windows için Windows* 8.1 Stili Kullanıcı Arabirimi video oynatıcısı) çalıştırılmış, iş yükü videosu döngüsel olarak başlatılmış ve testin başlatılması için AC fişinin bağlantısı kesilmiştir. Pil tükenene kadar geçen süre ölçülmüştür.
2 Sistem düzeyinde bir performans karşılaştırma testi olan ve gerçek uygulamalar kullanarak bilgisayar performansını ölçen ve karşılaştıran SYSmark* 2014 testine göre tahmini sonuçlardır. Daha fazla bilgi için www.bapco.com adresini ziyaret edin.
3 Performans SYSmark* 2014 testine dayanır. Intel® CoreTM M 5Y70 ile Intel® CoreTM i5-520UM karşılaştırılmıştır. Intel® CoreTM M işlemcili 2'si 1 Arada cihazın, Intel® FFRD Llama Mountain ile ölçülen ağırlığıdır. Eski bilgisayar, Intel® CoreTM i5-520UM işlemcili, 62WHr pile sahip, 1.360 gr ağırlığında, 1.1 inç kalınlığında bir OEM dizüstü bilgisayarıdır. Tablet, 450 gr ağırlığında bir Apple* iPad Air cihazıdır
4 CyberLink MediaEspresso*7 HD Video Dönüştürme testine dayanır. İnternet transferleri için ya da iPod gibi taşınabilir cihazlarda daha düşük çözünürlükle izlenmek için 6 dakikalık, ~1GB, 1920x1080p, 23738 kb/sn, MOV video dosyası daha küçük bir 1920x1080, 8 Mb/sn, H.264, .m2ts dosyasına dönüştürülmüştür.
53D oyun performansını ölçen bir 3D grafik testi olan 3DMark* Ice Storm 1.2 Unlimited kullanılarak ölçülmüştür. Daha fazla bilgi için www.futuremark.com adresini ziyaret edin.
6Intel® CoreTM M işlemcili 2'si 1 Arada cihaz. Intel® FFRD Llama Mountain. Eski bilgisayar, Intel® Core™ i5-520UM işlemcili, 62WHr pile sahip, 1.360 gr ağırlığında bir OEM sistemidir.
7Performans testlerinde kullanılan yazılım ve iş yükleri sadece Intel mikroişlemcilerle performans için optimize edilmiş olabilir. SYSmark ve MobileMark gibi performans testleri belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/performance sayfasına bakın.
8Tam HD Yerel Video Oynatımı Pil Bitiş Süresi kullanılarak 1080p 3 Mb/sn Tears of Steel videosuyla ölçülmüştür. Yapılandırma: Cihaz ayarlarında tüm bağlantılar devre dışı bırakılmıştır. Intel® Ekran Güç Tasarrufu Teknolojisini (Intel® DPST) devre dışı bırakılmış, tam ekran beyaz arka plan kullanılmış sistemde belirtilen ekran parlaklığı ayarlanmış ve Intel DPST yeniden etkinleştirilmiştir. Denetim Masası'nda Güç Seçenekleri altında uyarlamalı parlaklık ayarı KAPATILMIŞTIR. "Ekranı karart" seçeneği hem pil hem de AC için "hiçbir zaman" olarak ayarlanmıştır. "Bilgisayarı uyku moduna geçir" ayarı hem pil hem de AC için asla olarak belirlenmiştir. Önyüklemeden sonra 15 dakika beklenmiştir. Varsayılan video oynatıcı (Windows için Windows* 8.1 Stili Kullanıcı Arabirimi video oynatıcısı) çalıştırılmış, iş yükü videosu döngüsel olarak başlatılmış ve testin başlatılması için AC fişinin bağlantısı kesilmiştir. Pil tükenene kadar geçen süreyi ölçülmüştür.
9DSLR kamera ile çekilen 19.70 MB, 36.3 megapiksel, JPG fotoğrafını düzenlemek için Adobe Photoshop CC* 2014 Photo Editing programı kullanılarak ölçülmüştür. "Colored Pencil" artistik filtresi uygulanmıştır, efektin genişliği ile parlaklığı ayarlanmış ve önizlenmiştir. Varsayım: ortalama fotoğraf boyutu 400KB.
10Boyutları 38.1-58.8 MB arasından değişen, basit bir kamerayla çekilmiş altı adet 1920 x 1080 .mp4 dosyasını düzenlemek için ArcSoft* ShowBiz Video Editing programı kullanılarak ölçülmüştür. Geçiş efektleri, metin üstyazımları ve 2 dakika 3 saniyelik, 160 kb/sn, .mp3 dosya video projesine uygulanmıştır. Oluşan video dosyası, 2 dakika 19 saniye uzunluğunda, 1920x1080 çözünürlükte, 268 MB, ~16 Mb/sn, H.264, .mp4 formatında bir video dosyasıdır.
11"DKC'de çatışmaya hizmet etmeyen" ürünler, Amerika Sermaye Piyasası Kurulu kurallarına göre Demokratik Kongo Cumhuriyeti (DKC) veya komşu ülkelerdeki silahlı grupları doğrudan ya da dolaylı olarak finanse eden veya bunlara fayda sağlayan çatışma minerallerini (kalay, tantal, tungsten ve/veya altın) içermeyen ürünler anlamına gelmektedir.
** Sistem Yapılandırma bilgileri:
En yeni 2'si 1 Arada cihaz: Intel® Core™ M-5Y70 işlemci (maksimum 2.60GHz, 4T/2C, 4M Önbellek) Pil ömrü ölçümleri Intel Referans Platformu ve OEM Ön Üretim Platformunda yapılmıştır. Diğer performans ölçümleri ise Intel Referans Platformunda yapılmıştır.
Intel Referans Platformu: 4.5W Termal Tasarım Gücü. BIOS: v80.1 Grafik: Intel® HD Graphics (Sürücü v. 15.36.3650) Bellek: 4GB (2x2GB) Çift Kanallı LPDDR3-1600 SDD: Intel® 160GB OS: Windows* 8.1 Güncelleme RTM. Sistem Güç Yönetimi İlkesi: Dengeli Kablosuz: Açık ve bağlantılı. Pil boyutu varsayımı: 35WHr.
OEM Ön Üretim Platformu: 4.5W Senaryo Tasarım Gücü. BIOS: OEM v.X21 Grafik: Intel® HD Graphics (Sürücü v. 10.18.10.3907) Bellek: 8GB Çift Kanallı SDD: Intel® 256GB İşletim Sistemi: Windows* 8.1 Güncelleme RTM. Sistem Güç Yönetimi İlkesi: Dengeli Kablosuz: Açık ve bağlantılı. Pil boyutu: 35WHr.
4 yıllık: Intel® Core™ i5-520UM işlemcili (maksimum 1.86GHz, 4T/2C, 3M Önbellek) Acer AspireOne 1830T-3721 cihazı. 18W Termal Tasarım Gücü. BIOS: Insyde v.1.11 Grafik: Intel® HD Graphics (sürücü v. 8.15.10.2104) Bellek: 8GB (2x4 GB) DDR3 1333Mhz HDD: Seagate* 500GB İşletim Sistemi: Windows* 7 Ultimate 6.1 Derleme 7601 Sistem Güç Yönetimi İlkesi: Dengeli Kablosuz: Açık ve bağlı. Pil boyutu: 62WHr.