Bu içeriğin görüntülenmesi için JavaScript'in etkinleştirilmesi gerekir.
Yanınızda çok sayıda cihaz taşımaktan sıkıldınız mı?
Intel®

2'si 1 Arada Cihazlar

: Süper İnce Dizüstü Bilgisayar Ultra Hızlı Tabletle Buluşuyor
Gücünün kaynağı Intel® Core™ M işlemciler
Dizüstü bilgisayar gücü + Tablet eğlencesi = 2'si 1 Arada cihaz.
Daha yüksek performans ve hızın2 yanı sıra iki kat daha uzun pil ömrü elde edin1.
İki cihaz bir arada; başka bir deyişle daha çok özelliğe daha düşük maliyetle sahip olabilirsiniz.
Performansta zirve
Performans, hız ve güç demektir. Intel® Core™ M işlemcili 2'si 1 Arada cihaz, her ikisini çok amaçlı bir dizüstü-tablet paketinde sunar. Eski dizüstü bilgisayarlara göre 7,6 kata kadar daha yüksek hız4 ve 7 kata kadar daha iyi5 grafiklerin keyfini çıkarın. Daha az bekleyin ve sevdiğiniz her şeyi daha uzun süre yapın.
Maksimum kullanım özellikleri
Neden mi bunu tercih edesiniz? Çünkü süper ince bir dizüstü bilgisayar ve ultra hızlı tablet ile her iki dünyanın en iyi özelliklerini elde edebilirsiniz. İşinizle ilgili uygulamalardan harika bir eğlence dünyasına kolaylıkla ve anında geçiş yapabilirsiniz. Intel® Core™ M işlemcili 2'si 1 Arada cihazlar, hareket halindeyken çalışmanız ve oyun oynamanız için hayatınızı değiştirecek bir dizüstü-tablet deneyimi sunar.
İnanılmaz pil ömrü
2'si 1 Arada cihazlar, 2 kata kadar daha uzun pil ömrüyle1 bu potansiyeli en üst düzeye çıkarır. Böylece tek bir şarj ile sekiz saatten daha uzun süre HD video izleyebilirsiniz1.
Cihazınızı bir kez şarj ederek 8 saatten daha uzun süre HD videolar izleyin1.
Fotoğraf8 ve videoları9 çok hızlı düzenleyebilir ve bunları diğer dosya biçimlerine dönüştürebilirsiniz.
Tam HD'den 4 kata kadar daha fazla pikselli, net ve canlı Ultra HD videolardan gözlerinizi alamayacaksınız.
Dizüstü bilgisayar ve tableti bir araya getiren tek bir cihazla her iki dünyanın en iyi özelliklerini elde edin.
Harika 2'si 1 Arada cihazlara gücünü, mükemmel Intel® işlemci verir.

14 nm üretim süreci teknolojisine geçişle beraber yaşanan yeni gelişmeler sayesinde, yeni Core™ M işlemci, 2 kat daha yüksek performans ve verimliliği 1/2 oranında daha hafif cihazlarda sunuyor3. Böylece daha yüksek hız, daha kusursuz çoklu görev yürütme ve 2 kata kadar daha uzun pil ömrü1 ile sevdiğiniz her şeyi daha uzun süre yapabilirsiniz.

Çatışmaya hizmet etmeyen 10 Intel® Core™ M işlemci ile 2'si 1 Arada cihazlar, ultra hızlı bir dizüstü bilgisayarın performansını ve tabletin kolay arayüzünü, maksimum mobilite kazandıran süper ince bir pakette sunuyor.

5. nesil Intel® Core™ işlemci ailesi, olağanüstü performans geleneğini sürdürürken 2'si 1 Arada cihazınızla iletişim için yepyeni yollar sunuyor. Çığır açan 14 nm üretim teknolojisi, yüz tanıma ve sesli kontrol gibi güçlü teknolojilere olanak tanıyor. Saniyeler içinde dizüstü modundan tablete geçin. Intel® işlemciyle neler yapabileceğinizi bir daha hayal edin.

5. Nesil Intel® Core™ İşlemcileri keşfedin >
Intel® İnovasyonları ile daha iyi bir yaşam

40 yıl önce küçücük bir mikroişlemci üretmeyi başaran Intel, bugün sürekli kullandığımız teknolojik gelişmelerin ve inovasyonların ilk kıvılcımını yakmıştı. Küçük ya da büyük tüm bu inovasyonlar, günlük yaşamımızın neredeyse her alanında yer alıyor.

Yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik birçok girişimden biri de dünyanın çatışmaya hizmet etmeyen ilk10 mikroişlemcisini üretme misyonumuz oldu. Günlük yaşamımızın parçası olan bazı mineraller, Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden (DRC) tedarik ediliyor ve "çatışmaya hizmet eden bu materyaller" bölgedeki şiddet olaylarını finanse etmek için kullanılabiliyor. Bölgede olumlu bir değişiklik yapmak için, ortaklarımızla birlikte Çatışmalara Hizmet Etmeyen İzabe Ocağı Programını (CFSP) geliştirdik. Üçüncü taraflarca denetlenen bu süreç, izabe ocağı tedarik uygulamalarını onaylıyor ve yerel işçiler için daha güvenli alternatifler sunuyor.

Intel, bildiğimiz ve sevdiğimiz teknolojiye yepyeni bakış açıları ve tasarım yaklaşımları kazandırmak üzere inovasyon tutkusunu paylaşan ortaklardan oluşan bir ağ kurdu. Kısacası, gelişmelere ve inovasyonlara bu kadar odaklanmamızın ardında yatan tek bir neden var. O da sizlersiniz. Sizin seveceğiniz ürünler ve deneyimler sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. En basit şekliyle, gelişmiş teknolojinin güzelliği ve gücüyle daha iyi bir yaşam sunmayı hedefliyoruz.

Her iki dünyanın en iyisine sahip olun
Oynat
Intel sunar: Intel® Core™ M işlemcili yeni 2'si 1 Arada cihazlar
Sizin için en doğru model hangisi?
En iyi tablet deneyimleri Intel® işlemciyle başlar.
Tabletleri keşfedin ›
Hepsi Bir Arada Bilgisayar: İşte karşınızda modern bir masaüstü bilgisayar.
Hepsi Bir Arada Bilgisayarları keşfedin ›
Dipnotlar ›
1 Tam HD Yerel Video Oynatımı Pil Bitiş Süresi kullanılarak 1080p 3 Mb/sn Tears of Steel videosuyla ölçülmüştür. Yapılandırma: Cihaz ayarlarında tüm bağlantılar devre dışı bırakılmıştır. Intel® Ekran Güç Tasarrufu Teknolojisi (Intel® DPST) devre dışı bırakılmış, tam ekran beyaz arkaplan kullanılmış, sistemde 200 nit ekran parlaklığı ayarlanmıştır ve Intel DPST yeniden etkinleştirilmiştir. Denetim Masası'nda Güç Seçenekleri altında uyarlamalı parlaklık ayarı KAPATILMIŞTIR. "Ekranı karart" seçeneği, hem pil hem de AC için "hiçbir zaman" olarak ayarlanmıştır. "Bilgisayarı uyku moduna geçir" ayarı, hem pil hem de AC için asla olarak belirlenmiştir. Önyüklemeden sonra 15 dakika beklenmiştir. Varsayılan video oynatıcı (Windows için Windows* 8.1 Stili Kullanıcı Arabirimi video oynatıcısı) çalıştırılmış, iş yükü videosu döngüsel olarak başlatılmış ve testin başlatılması için AC fişinin bağlantısı kesilmiştir. Pil tükenene kadar geçen süre ölçülmüştür. Intel® Core™ M işlemci pil ömrü ölçümleri, Referans Platform ve OEM ön üretim platformuyla Intel® Core™ i5-520UM işlemci karşılaştırmasına dayanır. Ayrıntılı bilgi için sistem yapılandırmalarına bakın.
2 Sistem düzeyinde bir performans karşılaştırma testi olan ve gerçek uygulamalar kullanarak bilgisayar performansını ölçen ve karşılaştıran SYSmark* 2014 testine göre tahmini sonuçlardır. Daha fazla bilgi için www.bapco.com adresini ziyaret edin.
3 Performans SYSmark* 2014 testine dayanır. Intel® Core™ M 5Y70 işlemci ile Intel® Core™ i5-520UM işlemci karşılaştırılmıştır. Ağırlık, Intel® Core™ M işlemcili 2'si 1 Arada cihaza dayanır ve Llama Mountain kod adıyla kullanılmıştır. Eski bilgisayar, Intel® Core™ i5-520UM işlemcili, 62WHr pile sahip, 1.360 gr ağırlığında, 1.1 inç kalınlığında bir OEM dizüstü bilgisayarıdır. Tablet, 450 gr ağırlığında bir Apple* iPad Air cihazıdır
4 CyberLink MediaEspresso*7 HD Video Dönüştürme testine dayanır. internet transferleri için ya da iPod gibi taşınabilir cihazlarda daha düşük çözünürlükle izlenmek için 6 dakikalık, ~1 GB, 1920x1080p, 23738 kb/s, MOV video dosyası daha küçük bir 1920x1080, 8 Mb/s, H.264, .m2ts dosyasına dönüştürülmüştür.
5 3D oyun performansını ölçen bir 3D grafik testi olan 3DMark* Ice Storm 1.2 Unlimited kullanılarak ölçülmüştür. Daha fazla bilgi için www.futuremark.com adresini ziyaret edin.
6 Llama Mountain kod adlı Intel® Core™ M işlemcili 2'si 1 Arada cihaza dayanır. Eski bilgisayar, Intel® Core™ i5-520UM işlemcili, 62WHr pile sahip, 1.360 gr ağırlığında bir OEM sistemidir.
7 Performans testlerinde kullanılan yazılım ve iş yükleri sadece Intel mikroişlemcilerle performans için optimize edilmiş olabilir. SYSmark ve MobileMark gibi performans testleri belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/performance sayfasına bakın.
8 DSLR kamera ile çekilen 19.70 MB, 36.3 megapiksel, JPG fotoğrafını düzenlemek için Adobe Photoshop CC* 2014 Photo Editing programı kullanılarak ölçülmüştür. "Colored Pencil" artistik filtresi uygulanmıştır, efektin genişliği ile parlaklığı ayarlanmış ve önizlenmiştir. Varsayım: ortalama fotoğraf boyutu 400KB.
9 Boyutları 38.1-58.8 MB arasından değişen, basit bir kamerayla çekilmiş altı adet 1920 x 1080 .mp4 dosyasını düzenlemek için ArcSoft* ShowBiz Video Editing programı kullanılarak ölçülmüştür. Geçiş efektleri, metin üstyazımları ve 2 dakika 3 saniyelik, 160 kb/sn, .mp3 dosya video projesine uygulanmıştır. Oluşan video dosyası, 2 dakika 19 saniye uzunluğunda, 1920x1080 çözünürlükte, 268 MB, ~16 Mb/sn, H.264, .mp4 formatında bir video dosyasıdır.
10 "DKC'de çatışmaya hizmet etmeyen" ürünler, Amerika Sermaye Piyasası Kurulu kurallarına göre Demokratik Kongo Cumhuriyeti (DKC) veya komşu ülkelerdeki silahlı grupları doğrudan ya da dolaylı olarak finanse eden veya bunlara fayda sağlayan çatışma minerallerini (kalay, tantal, tungsten ve/veya altın) içermeyen ürünler anlamına gelmektedir.
** Sistem Yapılandırma bilgileri:
En yeni 2'si 1 Arada: Intel® Core™ M-5Y70 işlemci (maksimum 2.60 GHz, 4T/2C, 3M Önbellek)
Pil ömrü ölçümleri, Intel Referans Platformu ve OEM Ön Üretim Platformunda yapılmıştır.
Diğer performans ölçümleri, Intel Referans Platformunda yapılmıştır.
Intel Referans Platformu: 4.5 W Termal Tasarım Gücü. BIOS: v80,1. Grafikler: Intel® HD Graphics (sürücü v. 15.36.3650). Bellek: 4 GB (2 x 2 GB) Çift Kanallı LPDDR3-1600. SDD: Intel® 160 GB. İşletim Sistemi: Windows* 8.1 Update RTM. Sistem Güç Yönetimi İlkesi: Dengeli. Kablosuz: Açık ve bağlı. Pil boyutu varsayımı: 35 WHr.
OEM Ön Üretim Platformu: 4.5W Senaryo Tasarım Gücü. BIOS: OEM v.X21. Grafikler: Intel® HD Graphics (sürücü v. 10.18.10.3907). Bellek: 8 GB Çift Kanallı. SSD: Intel® 256 GB. İşletim Sistemi: Windows* 8.1 Update RTM. Sistem Güç Yönetimi İlkesi: Dengeli. Kablosuz: Açık ve bağlı. Pil boyutu: 35 WHr.
4 yıllık: Intel® Core™ i5-520UM işlemcili (maksimum 1.86GHz, 4T/2C, 3M Önbellek) Acer Aspire One 1830T-3721 cihazı. 18 W Termal Tasarım Gücü. BIOS: Insyde v.1.11. Grafikler: Intel® HD Graphics (sürücü v. 8.15.10.2104). Bellek: 8 GB (2 x 4 GB) DDR3 1333 Mhz. HDD: Seagate* 500 GB. İşletim Sistemi: Windows* 7 Ultimate 6.1 Derleme 7601. Sistem Güç Yönetimi İlkesi: Dengeli. Kablosuz: Açık ve bağlı. Pil boyutu: 62 WHr.