Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Bu içeriğin görüntülenmesi için JavaScript'in etkinleştirilmesi gerekir.
Yanınızda çok sayıda cihaz taşımaktan sıkıldınız mı?
Laptop gücü
+ Tablet eğlencesi =
2’si 1 Arada Laptop
Gücünü Intel® Core™ ve Intel® Atom™ işlemcilerden alır
Güçlü 2’si 1 Arada Laptop + Tabletin eğlencesi
Daha yüksek performans ve hızın2 yanı sıra iki kat daha uzun pil ömrü elde edin1.
2 cihaz 1 arada; başka bir deyişle daha çok özelliğe daha düşük maliyetle sahip olabilirsiniz.
Önceki nesle
göre

40%
kadar daha iyi 3D oyun deneyimi1
Etkileyici Grafikler
6. Nesil Intel® Core™ M işlemci, World of Warcraft*2 gibi ana akım bilgisayar oyunlarını oynamak için ihtiyacınız olan performansı, fansız sistemlerde bile tam HD 40 fps görüntüyle sunar. Çarpıcı görsellerle kusursuz bir oyun deneyimi elde edersiniz.
Uyku
modundan
0.5 saniyede
çıkarModern Standby ile3
Anında Açılır
2'si 1 Arada cihazınızın yeni 6. nesil Intel® Core™ M işlemcisi, cihazınızda yepyeni bir deneyimin yanı sıra tabletin eğlencesini sunar. Uyku modundan hızlı çıkma özelliğiyle, bilgisayarınız tablet benzeri bir yanıt hızı elde eder; düğmeye dokunduğunuz anda bilgisayarınız çalışmaya hazırdır.

10Saate
Kadar Pil Ömrü36WHr Pil İle4
Bilgisayarın kullanım becerileri ve tabletin uzun kullanım ömrü
6. nesil Intel® Core™ M işlemciler, tasarım inovasyonu ve kablosuz özgürlük sağlar. Hareket halindeyken çalışmak ve oyun oynamak için ince ve hafif bir 2'si 1 Arada cihazda tek şarjla 10 saate kadar pil ömrünün keyfini çıkarın.
Daha Akıllı Çalışmak için Daha Akıllı Cihazlar
Web
Performansı
Önceki nesle göre
%17'ye
Kadar Daha İyi5
4K Videolarınızı
Paylaşmak için Dönüştürün
Önceki nesle göre
%20'ye
Kadar Daha İyi6
Verimlilik
Performansı
Önceki nesle gör
%12'ye
Kadar Daha İyi7
Harika 2'si 1 Arada laptoplara gücünü, mükemmel Intel® işlemci verir

2'si 1 Arada cihazınızın yeni 6. nesil Intel® Core™ M işlemcisi, cihazınızda yepyeni bir deneyim sunar. Mükemmel pil ömrüne güvenebilirsiniz. İşten oyuna sonra tekrar oyundan işe geçiş için ideal. Işık hızında, yüksek hızlı bağlantı seçenekleri, etkileyici grafikler, çarpıcı 4K ekran ve video, kablosuz ekran paylaşımı ve Intel® RealSense™ teknolojisi gibi üstün performanslı özellikler edinin. Windows® 10'dan en iyi şekilde faydalanmanızı sağladığını da düşünürsek, 6. nesil Intel® Core™ M işlemci, gerçek anlamda üst düzey bir deneyim sunar. İnce, hafif, eksiksiz laptop performansı, tablet eğlencesi ve uzun pil ömrü.6.

6. Nesil 2'si 1 Arada cihazınızın güçlü Intel® Core™ işlemcisi, her iki dünyanın en iyi özelliklerini elde etmenizi sağlar – eksiksiz dizüstü bilgisayar performansı ve tablet eğlencesi bir arada. Bir an fotoğraflarınızı düzenlerken, hızlıca film izlemeye geçin. İş dosyalarını kapatıp anında oyuna geçin. İşte ciddi ve güçlü bilgisayar deneyimi. Yalnızca Intel teknolojisiyle.6.

Teknolojide yeni bir boyuta adım atın

40 yıl önce küçük mikroişlemciler geliştiren Intel, günümüzün dijital dünyasını yeniden şekillendiren bir teknoloji devrimini başlattı. Cihaz geliştirme alanında çığır açan yeni çalışmalar, Intel® RealSense™ teknolojisinin geliştirilmesini sağladı. Bu teknoloji; derinlik sensörlü optik teknolojisini kullanarak, mimik kontrolü, 3D görüntü yakalama ve düzenleme, yenilikçi fotoğraf ve video özelliklerini cihazınızla buluşturuyor.8

Her iki dünyanın en iyisine sahip olun
Yeni Bir Cihaz Alma Zamanı Geldi

Büyüleyici bir Windows® 10 deneyimi için Intel® Core™ işlemcili yeni bir cihaza geçin. Işık hızında başlangıçlar, internette gezinme, uygulamalar arasında geçiş, çoklu görev yürütme ve daha uzun pil ömrü sunan üstün performansı elde edin.

Daha fazla bilgi edinin ›
iQ™ İnovasyon Her Yerde
Intel® RealSense™ teknolojisi, görüntülü sohbeti üçüncü boyuta taşıyor; aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla yepyeni bir iletişim olanağı sunuyor.
Kısa süre önce yapılan bir araştırma, insanların 2’si 1 Arada laptopları nasıl yeni ve ilginç şekillerde kullandığını gösteriyor.
Elli yıl önce televizyonun yaptığı gibi şimdi de yeni, taşınabilir, hepsi bir arada bilgisayarlar her modern evin bir köşesinde yerini alıyor.
2’si 1 Arada laptop satın alın

Dipnotlar ›

1

Tam HD Yerel Video Oynatımı Pil Bitiş Süresi kullanılarak 1080p 3 Mb/sn Tears of Steel videosuyla ölçülmüştür. Yapılandırma: Cihaz ayarlarında tüm bağlantılar devre dışı bırakılmıştır. Intel® Ekran Güç Tasarrufu Teknolojisi devre dışı bırakılmış, tam ekran beyaz arka plan kullanılmış, sistemde 200 nit ekran parlaklığı ayarlanmıştır ve Intel Ekran Güç Tasarrufu Teknolojisi yeniden etkinleştirilmiştir. Denetim Masası'nda Güç Seçenekleri altında uyarlamalı parlaklık ayarı KAPATILMIŞTIR. "Ekranı karart" seçeneği, hem pil hem de AC için asla olarak belirlenmiştir. "Bilgisayarı uyku moduna geçir" seçeneği, hem pil hem de AC için asla olarak belirlenmiştir. Önyüklemeden sonra 15 dakika beklenmiştir. Varsayılan video oynatıcı (Windows için Microsoft Windows* 8.1 Stili Kullanıcı Arabirimi video oynatıcısı) çalıştırılmış, iş yükü videosu döngüsel olarak başlatılmış ve testin başlatılması için AC fişinin bağlantısı kesilmiştir. Pil tükenene kadar geçen süre ölçülmüştür. Intel® Core™ M işlemci pil ömrü ölçümleri, Referans Platform ve OEM ön üretim platformuyla Intel® Core™ i5-520UM işlemci karşılaştırmasına dayanır. Ayrıntılı bilgi için sistem yapılandırmalarına bakın.

2

Sistem düzeyinde bir performans karşılaştırma testi olan ve gerçek uygulamalar kullanarak bilgisayar performansını ölçen ve karşılaştıran SYSmark* 2014 testine göre tahmini sonuçlardır. Daha fazla bilgi için www.bapco.com adresini ziyaret edin.

3

Performans SYSmark* 2014 testine dayanır. Intel® Core™ M 5Y70 işlemci ile Intel® Core™ i5-520UM işlemci karşılaştırılmıştır. Ağırlık, Intel® Core™ M işlemcili 2'si 1 Arada cihaza dayanır ve Llama Mountain kod adıyla kullanılmıştır. Eski bilgisayar, Intel® Core™ i5-520UM işlemcili, 62Wsaat pile sahip, 1.360 gr ağırlığında, 1.1 inç kalınlığında bir OEM dizüstü bilgisayarıdır. Tablet, 450 gr ağırlığında bir Apple* iPad Air cihazıdır

4

CyberLink MediaEspresso*7 HD Video Dönüştürme testine dayanır. İnternet transferleri için ya da taşınabilir cihazlarda daha düşük çözünürlükle izlenmek için 6 dakikalık, ~1 GB, 1920x1080p, 23738 kb/sn, MOV video dosyası daha küçük bir 1920x1080p, 8 Mb/sn, H.264, .m2ts dosyasına dönüştürülmüştür.

5

3D oyun performansını ölçen bir 3D grafik testi olan 3DMark* Ice Storm 1.2 Unlimited kullanılarak ölçülmüştür. Daha fazla bilgi için www.futuremark.com adresini ziyaret edin.

6

Llama Mountain kod adlı Intel® Core™ M işlemcili 2'si 1 Arada cihaza dayanır. Eski bilgisayar, Intel® Core™ i5-520UM işlemcili, 62WHr pile sahip, 1.360 gr ağırlığında bir OEM sistemidir.

7

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark ve MobileMark gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/performance sayfasına bakın.

8

DSLR kamera ile çekilen 19,70 MB, 36,3 megapiksel, JPG fotoğrafını düzenlemek için Adobe Photoshop CC* 2014 Photo Editing programı kullanılarak ölçülmüştür. "Colored Pencil" artistik filtresi uygulanmıştır, efektin genişliği ile parlaklığı ayarlanmış ve önizlenmiştir. Varsayım: ortalama fotoğraf boyutu 400 KB.

9

Boyutları 38,1-58,8 MB arasından değişen, basit bir kamerayla çekilmiş altı adet 1920x1080p .mp4 dosyasını düzenlemek için ArcSoft* ShowBiz Video Editing programı kullanılarak ölçülmüştür. Geçiş efektleri, metin üstyazımları ve 2 dakika 3 saniyelik, 160 kb/sn, .mp3 dosya video projesine uygulanmıştır. Oluşan video dosyası, 2 dakika 19 saniye uzunluğunda, 1920x1080p çözünürlükte, 268 MB, ~16 Mb/sn, H.264, .mp4 formatında bir video dosyasıdır.

10

"DKC'de çatışmaya hizmet etmeyen" ürünler, Amerika Sermaye Piyasası Kurulu kurallarına göre Demokratik Kongo Cumhuriyeti (DKC) veya komşu ülkelerdeki silahlı grupları doğrudan ya da dolaylı olarak finanse eden veya bunlara fayda sağlayan çatışma minerallerini (kalay, tantal, tungsten ve/veya altın) içermeyen ürünler anlamına gelmektedir.

** Sistem Yapılandırma bilgileri:

En yeni 2'si 1 Arada: Intel® Core™ M-5Y70 işlemci (maksimum 2,60 GHz, 4T/2C, 3M Önbellek)

Pil ömrü ölçümleri, Intel Referans Platformu ve OEM Ön Üretim Platformunda yapılmıştır.

Diğer performans ölçümleri, Intel Referans Platformunda yapılmıştır.

Intel Referans Platformu: 4,5 W Termal Tasarım Gücü. BIOS: v80,1. Grafikler: Intel® HD Graphics (sürücü v. 15.36.3650). Bellek: 4 GB (2 x 2 GB) Çift Kanallı LPDDR3-1600. SDD: Intel® 160 GB. İşletim Sistemi: Microsoft Windows* 8.1 Update RTM. Sistem Güç Yönetimi İlkesi: Dengeli. Kablosuz: Açık ve bağlı. Pil boyutu varsayımı: 35 WHr.

OEM Ön Üretim Platformu: 4,5 W Senaryo Tasarım Gücü. BIOS: OEM v.X21. Grafikler: Intel® HD Graphics (sürücü v. 10.18.10.3907). Bellek: 8 GB Çift Kanallı. SSD: Intel® 256 GB. İşletim Sistemi: Microsoft Windows* 8.1 Update RTM. Sistem Güç Yönetimi İlkesi: Dengeli. Kablosuz: Açık ve bağlı. Pil boyutu: 35 WHr.

4 yıllık: Intel® Core™ i5-520UM işlemcili (maksimum 1,86 GHz, 4T/2C, 3 M Önbellek) Acer Aspire One* 1830T-3721 cihazı. 18 W Termal Tasarım Gücü. BIOS: Insyde v.1.11. Grafikler: Intel® HD Graphics (sürücü v. 8.15.10.2104). Bellek: 8 GB (2 x 4 GB) DDR3 1333 Mhz. HDD: Seagate* 500 GB. İşletim Sistemi: Microsoft Windows* 7 Ultimate 6.1 Derleme 7601. Sistem Güç Yönetimi İlkesi: Dengeli. Kablosuz: Açık ve bağlı. Pil boyutu: 62 WHr.