Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Yanınızda çok sayıda cihaz taşımaktan sıkıldınız mı?

2'si 1 Arada Laptoplara Göz Atın

7. Nesil Intel® Core™ işlemcili 2'si 1 Arada laptop, laptop performansını şık ve çok ince bir cihazın mükemmel mobilitesiyle bir araya getirir. Laptopunuzu çalışma ve oyun alışkanlıklarınıza ayak uyduracak hale getirin. Yeni ve güçlü bir performans düzeyinin yanı sıra sesli kontrol ve yüz tanıma gibi yepyeni özelliklerden faydalanın. Çeşitli akıllı, şık tasarım ve ekran boyutu seçenekleriyle, her yaşam tarzına uygun bir Intel® işlemcili 2'si 1 Arada laptop mevcuttur.


DEĞİŞMEYEN GÜÇ: HEM BİRLİKTE HEM DE AYRI

Intel® işlemcili 2'si 1 Arada laptoplar hem güçlü bir dokunmatik laptopun hem de çok ince, ayrılabilir, çadır ya da sunum gibi birden çok modda kullanılabilen tabletin avantajlarını bir arada sunar.

Döndürün, Çevirin veya Kaydırın

Intel® işlemciler, laptopunuzu klavyesinden ayırmadan hızlı bir şekilde istediğiniz moda dönüştürmenizi sağlayan dönüştürülebilir 2'si 1 Arada laptopları mümkün kılar.

Her Açıdan Kazandıran Bilgisayar

ÇALIŞANLARIN İHTİYAÇ DUYDUĞU DONANIM

İnce, çok amaçlı cihazlarla işletmenizin ihtiyacı olan yüksek düzeyde mobiliteyi ve performansı elde edin.

Şirketinizi üst düzeye taşıyın

Öğrenme İçin Esneklik

Intel® mimarisinin performansını, esnek bir cihazın eğlencesi ve mobilitesiyle bir araya getirdiğinizde, öğrencilere performans ve araştırma gücünü bir arada vermiş olursunuz.

Öğrenmeyi yeniden şekillendirin

6,8Kat

daha hızlı 4K video dönüştürme1

EĞLENCEYE KAPILACAKSINIZ

7. Nesil Intel® Core™ işlemci, büyüleyici 4K içerikleri kusursuz bir şekilde izlemek, oluşturmak ve düzenlemek için gereken yüksek performansı sunar. Bir araya gelen kusursuz veri akışı, daha yüksek çözünürlük ve üstün ses kalitesi, rakipsiz görüntüleme deneyimlerini mümkün kılar.

0,5

saniyede uyku modundan çıkar2

Anında Açılır

Uyku modundan hızlı çıkma özelliğiyle, bilgisayarınız tablet benzeri bir yanıt hızı elde eder; düğmeye dokunduğunuz anda bilgisayarınız çalışmaya hazırdır.

9,5sa

66 WHr pile göre pil ömrü3

BİLGİSAYARIN BECERİLERİ VE TABLETİN UZUN PİL ÖMRÜ BİR ARADA

Tasarım inovasyonu ve kablosuz kullanım özgürlüğü, seyahat halindeyken çalışmanıza ve oyun oynamanıza olarak tanır. En sevdiğiniz 4K videoları tek bir şarjla 9,5 saate kadar izleyebilirsiz.4

SEZGİSEL ETKİLEŞİMLER

Basınca duyarlı dijital kalemlerden gelişmiş sesli kontrole kadar birçok yeni interaktif deneyim sayesinde, yeni 2'si 1 Arada laptopunuza en doğal yollarla komut verebilirsiniz.

Diğer Mükemmel Teknolojileri Keşfedin

Sistem Yapılandırma Detayları:

Pil ömrü ve performans ölçümleri, Intel Referans Platformunda yapılmıştır.

Intel Referans Platformu yeni bir örnek sistemdir. Sistem üreticilerinin ürünleri, tasarım bakımından bire bir aynı olmaz ve performansta farklılıklar görülür.

Sistem güç yönetimi ilkesi: 2. nesil sistemlerde pil ömrü ölçümleri için DC dengeli, performans ölçümleri için AC dengeli, 7. Nesil sistemlerde Yüksek AC Performansı. Kablosuz: Açık ve bağlı.

7. Nesil sistem yapılandırması:
Intel® Core™ i5-7200U işlemci, PL1=15W TDP, 2 Çekirdek/4 İş Parçacığı, 3,1GHz'e kadar Turbo, Bellek: 2x4GB DDR4-2133, Depolama: Intel® SSD, Ekran çözünürlüğü: 1920x1080. Intel® HD 620 Grafikleri, İşletim Sistemi: Windows® 10 TH2

5 yıllık bilgisayar yapılandırması:
Intel® Core™ i5-2467M işlemci (1,6 GHz baz, 2,3GHz'e kadar, 2 Çekirdek/4 İş Parçacığı, 17W TDP) Dell* XPS13-40002sLV 13” Ultrabook™ ile ölçülmüştür, Depolama: 128GB SSD, Ekran: 13,3” 1366x768 çözünürlük, Pil: 46WHr, İşletim Sistemi: Windows* 7

Ürün ve Performans Bilgileri

1

5 yıllık bilgisayara kıyasla

2

Modern Standby ölçümlerine dayanır.

3

4K - 1080p H.264 Kod Çevrimi İş Yükü ölçümüne dayanır: Cyberlink* MediaEspresso v7.5 kullanılmıştır. İş yükü dosyası, 12 dakika 14 saniye uzunluğunda, yaklaşık 1,5 GB, 3840x2160p çözünürlükte, 17561 kb/sn, H.264 MP4 formatında bir video dosyasıdır. Dosya, İnternet aktarımlarında veya taşınabilir bir cihazda görüntülemek üzere daha küçük bir dosya boyutunu elde etmek için kod çevrimiyle daha küçük bir 1920x1080, 8 Mb/sn, H.264, .m2ts dosyasına dönüştürülmüştür.

4

66 WHr pil ve 4K panel ile.

Windows® 10 4K 24fps 10bit HEVC Yerel Video Oynatımı Bileşeni Ortalama Gücü: Tüm USB cihazların bağlantısını kesin, yerel WiFi erişim noktasına bağlanın ve ekran parlaklığını 200 nit olarak ayarlayın (DPST'yi devre dışı bırakın, beyaz arkaplanda parlaklığı 200 nit olarak ayarlayın ve DPST'yi etkinleştirin). Windows* Movie & TV Uygulamasını kullanarak Tears of Steel (4K H265 24fps) videosunu başlatın.