Çok Kullanışlı:
Dizüstü ve tablet bir arada.

Uyum, 2’si 1 Arada modellerin en önemli özelliklerindendir. Bilgisayar modunda sunumu düzenleyip cihaz değiştirmeden tablete geçip en sevdiğiniz diziyi izlemeye başlayabilirsiniz. 2’si 1 Arada modelleri kolaylıkla şekil değiştirir. İster iş yapın ister arkanıza yaslanın ve tablet eğlencesinin keyfini çıkarın, her zaman ikisi de elinizin altında.

Kişisel:
Sizin ihtiyaçlarınıza ayak uydurur.

Sizi anlayan, size ayak uyduran ve her an çalışmaya hazır 2’si 1 Arada cihazlar. Ekranını katlayın, çıkarın, döndürün. 50 farklı model arasından size ve ihtiyaçlarınıza en uygununu bulun.

Güçlü:
Mükemmel Intel® performansı.

2’si 1 Arada modelleri, sınıfının en iyi performansı ile standartları belirliyor. Uzun süre dayanan pil ömrü ile 2’si 1 Arada cihazlar, en ihtiyacınız olduğunda sizin yanınızda. Göz alıcı görseller ve duyarlı dokunmatik ekranlar ile 2’si 1 Arada cihazlar oyun, film ve iş uygulamaları için ihtiyacınız olan mükemmel performansı sağlar.

Ulaşılabilir Fiyatlar:
Hem daha çok iş yapar hem fiyatı uygundur.

Tek bir cihaz iki ihtiyacınızı birden karşılar. 2’si 1 Arada cihazlar, iş uygulamalarından oyuna kadar tüm ihtiyaçlarınız için yanınızda. 2’si 1 Arada, işlerinizi kolaylaştıran ve daha çok tasarruf etmenizi sağlayan şık ve uyumlu bir çözümdür.