Intel® Core™ işlemci, Hepsi Bir Arada
modellerini yepyeni bir düzeye taşıyor

  • Güçlü: Intel'e özgü performans
  • Şık: Yere serilebilir ince tasarım
  • Ailece eğlence: Çok kullanıcılı, çok dokunuşlu
    uygulamalar
  • Taşınabilir: Entegre pil

Intel gücü

Hepsi Bir Arada Bilgisayarların 4. nesil Intel® Core™ işlemcisi, üstün performans sunarken, entegre güvenlik1 sayesinde endişeye yer bırakmaz. Intel® HD Graphics ile göz alıcı mükemmel görsellerin keyfini çıkarabilirsiniz. Intel Core işlemci ile evde neler yapabileceğinizi keşfedin.

Intel Core işlemciyi keşfedin >

Ev Bilgisayarı Yeniden düşünüldü

Intel® Core™ işlemci, dokunmatik ekranlı bilgisayarın işlevselliği ile yüksek çözünürlüklü televizyonun zengin ve etkileyici görsellerini bir araya getiren Hepsi Bir Arada Bilgisayar ile masaüstü evriminde yeni bir adım atıyor. 27 inçe kadar mükemmel ekranlar ile oyun gecelerini yeniden keşfedebilir ya da derbi maçları izlemek için arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Her türlü eğlenceniz için Hepsi Bir Arada Bilgisayarla yeni ev deneyimlerinin tadını çıkarın.

Hepsi Bir Arada Bilgisayarın sunduğu zengin multimedya deneyimini keşfedin >

İçi de dışı kadar güzel

Gücünü Intel® işlemciden alan Hepsi Bir Arada bilgisayar, hem çok güzel çalışır hem de çok güzel görünür. Her yüzeyi kişisel oyun alanınıza dönüştürmenizi sağlayan yere serilebilir mükemmel tasarımı ile geleneksel masaüstü bilgisayarların gözleri yoran ekranlarına veda edebilirsiniz. Hiçbir karmaşa olmadan masaüstü gücünün keyfine varın.

Tasarım hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın >

Taşınabilir Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar satın alın

Taşınabilir: Entegre pil Şık: İnce tasarım Güçlü: Intel'e özgü performans
Taşınabilir Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar satın alın

Performans ile taşınabilirliği bir araya getirin: Intel'e özgü performansa sahip bir tablet ya da 2'si 1 Arada cihaz alın.

Tabletlere bakın 2'si 1 Arada modellerine bakın

Yasal Uyarılar

1 Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Teknolojileri kullanmak için etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti, optimize edilmiş yazılım ve sabit yazılım gerekir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.