Güzel. Her yerde

Hepsi Bir Arada Bilgisayarla masaüstünde gezinirken gözleriniz yorulmaz. Entegre pili sayesinde odadan odaya dolaşın; yere serilebilir göz kamaştırıcı tasarımıyla da evinizin her köşesini oyun alanına çevirin. Hiçbir karmaşa olmadan masaüstü gücünün keyfine varın.

Tasarım hakkında daha fazla bilgi için
burayı tıklayın >

Ev Bilgisayarı Yeniden
düşünüldü

Masaüstü evriminin bir sonraki aşamasında Hepsi Bir Arada Bilgisayar, dokunmatik ekranlı bilgisayarın işlevselliği ile yüksek çözünürlüklü televizyonun zengin ve etkileyici görsellerini bir araya getiriyor. 27 inçe kadar mükemmel ekranlarla ve etkileşimli uygulamalarla Hepsi Bir Arada Bilgisayarlarda gece oyun deneyimini yeniden keşfedin ya da derbi maçları izlemek için arkadaşlarınızla bir araya gelin. Her türlü eğlenceniz için Hepsi Bir Arada Bilgisayarla yeni ev deneyimlerinin tadını çıkarın.

Hepsi Bir Arada Bilgisayarın sunduğu zengin multimedya deneyimini keşfedin >

Güçlü. Daha Güvenli

4. nesil Intel® Core™ işlemcisiyle Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar sınıfının en iyi performansını sunar. Entegre güvenlik özelliği 1 sizi kaygılardan uzak tutarken geniş depolama kapasitesi sayesinde daha çok müzik ve film saklamanıza izin verir. Intel® teknolojisi ile evde neler yapabileceğinizi keşfedin.

Taşınabilir Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar Satın Alın

Hepsi Bir Arada Bilgisayar sol Hepsi Bir Arada Bilgisayar orta Hepsi Bir Arada Bilgisayar sağ
Taşınabilir Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar satın alın


Performans ile taşınabilirliği bir araya getirin; Intel performansına sahip bir tablet ya da 2'si 1 Arada cihaz alın.

Tabletlere bakın 2'si 1 Arada modellerine bakın

Yasal Uyarılar

1 Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Teknolojileri kullanmak için etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti, optimize edilmiş yazılım ve sabit yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.