Yasal Uyarılar

1Bir iPhone 4S ile elde edilebilecek, 6 dakikalık, ~1 GB, 1920x1080p, 23738 kb/sn, MOV biçiminde bir video dosyasını dönüştürmek için CyberLink MediaEspresso* 6.7.3521 kullanılarak OEM sisteminde ölçülmüştür. Dosya, İnternet aktarımlarında veya taşınabilir bir cihazda görüntülemek üzere daha küçük bir dosya boyutunu elde etmek için kod çevrimiyle daha küçük bir 1920x1080, 8 Mb/sn, H.264, .m2ts dosyasına dönüştürülmüştür.
2Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Teknolojileri kullanmak için etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti, optimize edilmiş yazılım ve sabit yazılım gerekir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.
3Etkinleştirilmiş bir cihaz gerektirir ve tanımlanan özellikleri sağlamak için yazılımlar ya da diğer 3. taraf uygulamalarını gerektirebilir. Bazı özellikler ya da tüm özellikler, bulunduğunuz ülkenin pazarında bulunmayabilir veya geliştirme aşamasında olabilir. Perakendecinize danışın ya da www.intel.com/realsense adresinden daha fazla bilgi edinin.