Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Bu içeriğin görüntülenmesi için JavaScript'in etkinleştirilmesi gerekir.
Her odada mükemmel işlemci gücü.
Intel® İşlemcili Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar
Mükemmel performans. Daha Az Karmaşa.
Gücünü yeni 6. Nesil Intel® Core™ işlemcilerden alır
Sıfır Karmaşa. Efsanevi Bilgisayar Performansı.
Daha Önce Hiç Görmediğiniz Bir Ev Eğlencesi Sizi Bekliyor.
Güçlü İşlemci Performansı
Intel® Core™ işlemciler, Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar ile geleneksel bilgisayar deneyiminin sınırlarını zorluyor; masaüstü sisteminin tamamını, HD içerik oluşturabilen, aktarabilen ve paylaşabilen şık ve güçlü bir cihaza dönüştürüyor. Intel’in sağladığı ek güvenlik2 teknolojisi sayesinde, daha güvenli bir şekilde çalışabilir ve oyun oynayabilirsiniz.
İçi de Dışı Kadar Güzel
Hepsi Bir Arada cihazlar, hem çok güzel çalışır hem de şık ve kablosuz tasarımıyla evinizin güzelliğine güzellik katar. Taşınabilir Hepsi Bir Arada cihazlar, inovasyonu bir adım ileri taşıyarak, geniş dokunmatik ekranlı bir tabletin en yeni teknolojilerini entegre pil ile buluşturur; böylece kolayca toplayabilir, masaya veya yere koyabilir, prizden çıkarabilir ve istediğiniz odaya götürebilirsiniz.
HD Ekranda Dokunun ve Kaydırın
Intel® Core™ işlemcili Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar, Intel® HD Graphics teknolojisiyle yüksek kaliteli HD dokunmatik ekranlara sahip. Benzersiz bir interaktif oyun, medya ve televizyon deneyimi yaşayacaksınız. Ailece geçirilecek film gecelerini yeniden keşfedebilir ya da derbi maçlarını arkadaşlarınızla birlikte izleyebilirsiniz. Artık yepyeni bir eğlence standardı var.
Tek Bir Cihazda Eğlence Devrimi
Güçlü Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar Mükemmel Intel® İşlemcilere Sahiptir

Hepsi Bir Arada cihazınızdaki yeni 6. Nesil Intel® Core™ işlemci, masaüstü karmaşasını en aza indiren şık bir tasarımda üstün güç ve performans elde etmenizi sağlıyor. Intel® Ready Mode Teknolojisi (Intel® RMT) sayesinde resimlerinizi, dosyalarınızı ve uygulamalarınızı mobil cihazınızdan doğrudan bilgisayarınıza senkronize edebilirsiniz. Göz alıcı, etkileyici filmlerin, videoların ve oyunların keyfini çıkarın. Windows® 10 uygulamalarından en iyi şekilde faydalanın, en sevdiğiniz fotoğrafları, büyük, parlak ekranda görüntüleyin ve düzenleyin, tüm resimlerin ve videoların güvenli bir şekilde depolandığından emin olun. Üstün performans ve çarpıcı görseller, bilgisayar deneyiminizi üst düzeye taşıyor. Intel® teknolojisi ile hayal ettiğiniz her şey artık mümkün.

Teknolojide Yeni Bir Boyuta Adım Atın

40 yıl önce küçük mikroişlemciler geliştiren Intel, günümüzün dijital dünyasını yeniden şekillendiren bir teknoloji devrimini başlattı. Cihaz geliştirme alanındaki çığır açan yeni çalışmalar, Intel® RealSense™ teknolojisinin geliştirilmesini sağladı. Bu teknoloji; derinlik sensörlü optik teknolojisini kullanarak, mimik kontrolü, 3D görüntü yakalama ve düzenleme, yenilikçi fotoğraf ve video özelliklerini cihazınızla buluşturuyor.4

Intel® RealSense™ Teknolojisini Keşfedin ›

Yeni Bir Cihaz Alma Zamanı Geldi

Büyüleyici bir Windows® 10 deneyimi için Intel® Core™ işlemcili yeni bir cihaza geçin. Işık hızında başlangıçlar, internette gezinme, uygulamalar arasında geçiş, çoklu görev yürütme ve daha uzun pil ömrü sunan üstün performansı elde edin.

Daha fazla bilgi edinin ›
iQ™ İnovasyon Her Yerde
Intel® RealSense™ teknolojisi, görüntülü sohbeti üçüncü boyuta taşıyor; aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla yepyeni bir iletişim olanağı sunuyor.
Kısa süre önce yapılan bir araştırma, insanların 2'si 1 Arada bilgisayarları nasıl yeni ve ilginç şekillerde kullandığını gösteriyor.
Elli yıl önce televizyonun yaptığı gibi şimdi de yeni, taşınabilir, hepsi bir arada bilgisayarlar her modern evin bir köşesinde yerini alıyor.
Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar Satın Alın
Dipnotlar ›
1 Bir iPhone* 4S ile elde edilebilecek, 6 dakikalık, ~1 GB, 1920x1080p, 23738 kb/sn, MOV biçiminde bir video dosyasını dönüştürmek için CyberLink MediaEspresso* 6.7.3521 kullanılarak OEM sisteminde ölçülmüştür. Dosya, İnternet aktarımlarında veya taşınabilir bir cihazda görüntülemek üzere daha küçük bir dosya boyutunu elde etmek için kod çevrimiyle daha küçük bir 1920x1080, 8 Mb/sn, H.264, .m2ts dosyasına dönüştürülmüştür.
Sistem Yapılandırmaları:
Intel® #DZ87KL-75K anakartında 4. nesil Intel® Core™ i5-4570S işlemci (maksimum 3,60 GHz, 4T/4C, 6M Önbellek), BIOS: BLH6710H.86A.0313.0402.2053 (INF Intel® 9.4.0.1017), Bellek: Micron* DDR3 8 GB (2x4 GB) 1600 MHZ, HDD: Seagate* ST31000528AS 1 TB 7200 rpm, İşletim Sistemi: Windows* 8 RTM Build 9200, Grafikler: Intel® HD Graphics 4600 Grafik sürücü: 9.18.10.3071
Intel® #DG45ID anakartında Intel® Core™ 2 Duo E8400 işlemcili (maksimum 3,0 GHz, 2C, 6M Önbellek) eski sistem, BIOS: IDG4510H.86A.0135.2011.0255.1107 (INF Intel® 9.4.0.1017), Bellek: Kingston* DDR2 4 GB (2x2 GB) 800 MHz, HDD: Seagate* ST31000528AS 1 TB 7200 rpm, İşletim Sistemi: Windows* 7 SP1 RTM Build 7600, Grafikler: Intel® G45 Grafik sürücü: 8.15.10.2189
2 Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Teknolojileri kullanmak için etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti, optimize edilmiş yazılım ve sabit yazılım gerekir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.
3 Belirtilen özellikler tüm modellerde olmayabilir. Ayrıntılar ve modellerdeki işletim sistemleriyle ilgili bilgi için üretici şirkete danışın.
4 Etkinleştirilmiş bir cihaz gerektirir ve tanımlanan özellikleri sağlamak için yazılımlar ya da diğer 3. taraf uygulamalarını gerektirebilir. Bazı özellikler ya da tüm özellikler, bulunduğunuz ülkenin pazarında bulunmayabilir veya geliştirme aşamasında olabilir. Perakendecinize danışın ya da http://www.intel.com.tr/realsense adresinden daha fazla bilgi edinin.