• <Koleksiyona Dönün
Masthead Light

Büyüleyici Performans. Daha Az Karmaşa.

Evdeki her odaya yerleşebilecek şık bir masaüstü bilgisayar

Intel® Core™ işlemciye sahip şık ve hızlı hepsi bir arada bilgisayarla etkileyici deneyimi evinizde yaşayın. Karmaşasız tasarımda eksiksiz bilgisayar performansı, eviniz için en üst düzey eğlence ve sosyal ağ merkezi. Gücünü Intel’den alan hepsi bir arada rahatlığının keyfini çıkarın.

HP hepsi bir arada yukarıdan görünüm

Harika Bir Anınız Daha Olsun

Yeni Intel® Core™ işlemcili hepsi bir arada bilgisayarınız, evinizdeki bilgisayar ve medya deneyiminizin en önemli parçası haline gelsin. Daha net görseller ile entegre HD ve 3D grafik performansı sayesinde en sevdiğiniz filmleri, videoları ve müzikleri oluşturmanız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

İnce Dell hepsi bir arada bilgisayarın yandan görünümü

Şık ve Karmaşasız

Kusursuz. Şık. Mükemmel Tasarım. Hepsi bir arada bilgisayar, yalnızca tek bir kabloyla kolay kurulum sunan şık bir güç merkezidir. HD ekran boyutunu seçebilirsiniz: 18 inç ya da daha geniş. Şık çerçevesi tüm çalışma ortamlarına uyar, karmaşasız tasarımı her türlü dekora uyum sağlar ve yaşam alanınızı genişletir.

Dell hepsi bir arada ekranı

Taşınabilir Hepsi Bir Arada Bilgisayar

Eksiksiz bilgisayar perfıormansını tablet benzeri özelliklere sahip şık bir ekranda ve dokunuşlarınıza anında yanıt veren karmaşasız bir tasarımda bir araya getirdik. Entegre pili sayesinde taşınabilir hepsi bir arada bilgisayarınızı istediğiniz odaya götürebilirsiniz. Ayrıca, bazı modellerin yere serilebilir tasarımı ile her yüzey yeni oyun, yaratıcılık ve eğlence merkeziniz olacak. Taşınabilir hepsi bir arada bilgisayar ve Intel'e özgü performans ile canlı HD ekranda çok dokunuşlu oyun deneyiminin keyfini çıkarabilir ve ailenizin bir araya gelmek istediği her yerde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

HP hepsi bir arada önden ve yukarıdan görünümü

Çok Hızlı. Artık Dokunmatik.

Intel’in şaşmaz gücü, artık dokunuşlarınıza bile yanıt veriyor. Eviniz için yeni bir hepsi bir arada bilgisayar seçtiğinizde tıpkı bir tablette olduğu gibi kaydırma, parmaklarınızla ekranı yakınlaştırma/uzaklaştırma, hafifçe vurma hareketlerini kullanabilirsiniz. Çok dokunuşlu ekran özellikleri ile ailece geçireceğiniz oyun akşamları mazide kalmayacak.

HP hepsi bir arada yandan görünüm

Hepsi Bir Arada Deneyimi

Hepsi bir arada bilgisayar, eviniz ve yaşamınız için en üst düzey eğlence ve sosyal ağ merkezidir. Işık hızında uyanan bu bilgisayarlarla en yeni filmleri ve videoları anında izleyebilir ve paylaşabilirsiniz; ayrıca en sevdiğiniz şarkılara ve fotoğraflara hiç beklemeden erişebilirsiniz. Şık bir HD ekrana sahip hepsi bir arada bilgisayarlar, hızlı ve akıcı uygulamalar ile multimedya için Windows 8* işletim sistemine sahip.

Daha Fazla Bilgi

Sınırsız eğlence. Muntazam alanlar.

Şimdi satın alın >

Hepsi Bir Arada Uygulamaları

Uygulamalarınızı alın >

Tartışmalar