• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Göz Alıcı Stil. İstediğiniz Yerde

Hepsi Bir Arada Bilgisayarların karmaşadan arınmış tasarımı, hantal masaüstü kasalarıyla geçirdiğimiz günleri tarihin tozlu sayfalarına gömüyor. Ekran ve monitör ince ve hafif tek bir sistemde bir araya gelirken, şık çerçevesi evinize sofistike bir dokunuş kazandırıyor. Yaratmaya, öğrenmeye, eğlenmeye ve paylaşmaya devam edebilirsiniz—hem de artık stilden ödün vermeden.

 

tüm dağınık kablolardan kurtulun

Karmaşaya veda edin

Tüm dağınık kablolardan kurtulun. Hepsi Bir Arada bilgisayarların bir tane güç kablosu vardır—hepsi o kadar. Kurulumu kolaydır ve evinizin derli toplu kalmasını sağlar. Evin her odasında kullanabileceğiniz taşınabilir bir cihazı mümkün kılan, işte bu dinamik ve kablosuz sistemdir. 

ince ve şık

İnce Tasarımın Yükselişi

Hepsi Bir Arada cihazların düz panel ve dokunmatik HD ekranı, inceliği ve şıklığıyla her odaya modern bir dokunuş katar. Evinizin güzelliğine güzellik katmanın yanı sıra, gelişmiş tasarımı her yerde pratik bir şekilde kullanabileceğiniz çok yönlü bir cihaza sahip olmanızı sağlar. 

pratik entegre pil ile birlikte

Prizden çekin ve yola çıkın

Pratik entegre piliyle tanışabilir Hepsi Bir Arada bilgisayarlar, ailenizle birlikte salondaki bir film gecesinden, mutfakta keyfine varabileceğiniz bir oyun deneyimine ve hatta ciddi projeleriniz için ofis ortamına kolayca geçiş yapabilir. Çok dokunuşlu ekran ile klavye kullanma esnekliği ya da tablet benzeri özelliklerle dokunmatik ekrana sahip olabilirsiniz.

Hepsi Bir Arada esnek ve modern bir tasarımla karşımızda

Çok yönlü tasarım

Hepsi Bir Aradalar, neredeyse her düz yüzeyde kullanılabilen esnek ve modern bir tasarımla karşımızda. Film izlerken duvara monte edin, çalışırken masanıza yerleştirin, kucağınıza koyun ya da arkadaşlarla oyun oynarken yere bırakın. Verimlilik şık bir dokunuşa kavuştu  

Hepsi Bir Arada Bilgisayarları Keşfedin

HD ekrana dokunun ve vurun

Eğlenceli özellikleri görün >

Geleneksel masaüstü cihazlarının evrimi

Taşınabilir Hepsi Bir Arada hakkında bilgi edinin >

Hepsi Bir Arada nedir?

video icon

Kendi gözlerinizle görün >

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Measured on OEM system using PCMark* 7 - includes a range of tests which measure different dimensions of your system’s performance. Tests consist of a number of small, individual workload tests. The PCMark test is a collection of workloads that measure system performance during typical PC usage. Find out more at www.futuremark.com.