• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar: Şık Tasarım

Evdeki ya da ofisteki her odaya kolaylıkla yerleşebilecek şık bir bilgisayar

Yeni bilgisayarınızla şıklıkta birinci mi olmak istiyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz. Şık, kompakt ve karmaşasız tasarımlarıyla her eve veya iş yerine yakışan hepsi bir arada bilgisayarlar yaratıcılık, öğrenme, eğlence, paylaşım ve daha fazlası için tek adresiniz olacak.

Geniş ekranda ister TV ya da film izleyin, isterseniz çocuklarınızla interaktif oyunlar oynayın ya da arkadaşlarınızla görüntülü sohbet edin, hepsi bir arada bilgisayarlarla stilinizden vazgeçmeyin.

Dell all-in-one PC

Hepsi Bir Arada Bilgisayar

Aile bilgisayarı, şimdi basit ve şık tasarımda İnce ve hafif bir sistem yaratılması için kasa ile monitör birleştirilmiştir; hepsi bir arada bilgisayarlar bu özelliğiyle standart masaüstü kasalarından ayrılır. Monitörünüz ile kasanızın kullanışsız ve hantal göründüğünü düşünüyorsanız, ince ve şık hepsi bir arada bilgisayar sizin için doğru seçim.

HP all-in-one side

Taşınabilir Hepsi Bir Arada Bilgisayar

Taşınabilir Hepsi Bir Arada Bilgisayar, mutfağınızdan ev ödeviniz için çalışma odanıza, bir sinema gecesi için oturma odanıza hatta büyük projelerle başa çıkmanız için ofisinize kolaylıkla taşınabilir. Çok dokunuşlu ekran ile klavye kullanma esnekliği ya da tablet benzeri özelliklerle dokunmatik ekrana sahip olabilirsiniz.

Corner of an HP Envy

Entegre kablosuz bağlantı, hoparlörler ve web kamerası

Bazı Hepsi Bir Arada Bilgisayarlarda entegre hoparlörler varken, bazıları web kameraları ve mikrofonlar ile donatılmıştır. Çoğu markanın ürünlerinde entegre yüksek hızlı kablosuz bağlantı vardır.

Dell all-in-one side

Kolay kurulum

Geleneksel masaüstü kasasının getirdiği kablo karmaşasından kurtulun. Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar, yalnızca bir güç kablosuyla kolaylıkla kurulabilir ve karmaşayı en aza indirir.

Dell all-in-one screen

Duvara monte edilebilir

Şık Hepsi Bir Arada Bilgisayarı dekorasyonunuzun bir parçası haline getirin. Bazı hepsi bir arada bilgisayarlar kolaylıkla duvara asılarak size kusursuz bir bilgi işlem ve eğlence deneyimi sunabilir.

Dell all-in-one keyboard and mouse

Kablo karmaşası yok

Kablosuz klavye ve fare Hepsi Bir Arada Bilgisayarınızı yaşam tarzınıza uyumlu hale getirmenize yardımcı olur. İhtiyaçlarınıza özel bir ortam yaratın; klavye ile fareyi kablolarla uğraşmadan istediğiniz yere koyun.

Thin Dell all-in-one side view

Düz, dokunmatik ekran

Hepsi Bir Arada bilgisayarların çoğu, dokunma, kaydırma, itme, döndürme ve hafif vurma hareketlerini kullanabileceğiniz dokunmatik ekranlara sahiptir. Bu düz paneller, pazara sürülen yeni modellerle giderek daha ince ve şık bir hal alıyor. Bazı taşınabilir modeller, düz konuma getirilebilirler; böylece sistemi odadan odaya kolaylıkla taşıyabilir ve nerede en rahat ediyorsanız orada kullanabilirler.

Hepsi Bir Arada Bilgisayarları Keşfedin

Zengin multimedya

Eğlence deyinde akla Hepsi Bir Arada Bilgisayar gelir

Daha fazla bilgi edinin >

Hepsi Bir Arada Bilgisayarları Keşfedin

Uygun fiyat ve performans sunan masaüstü bilgisayar ile premium bilgisayar ve hepsi bir arada bilgisayar arasındaki fark nedir?

Daha fazla bilgi >

Tartışmalar