Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Dizüstü Güvenliği ve Intel® Anti-Theft Teknolojisi Hakkında Önemli Bilgi

Intel® Anti-Theft Teknolojisi Sonlandırma

Güvenlik hizmetlerini standartlaştırmak üzere Intel® Anti-Theft Teknolojisi iş alanını Intel® Anti-Theft Hizmeti dahil olmak üzere daraltıyor. Intel Anti-Theft Hizmeti, Ocak 2015 yılı itibariyle sonlandırılacak. Intel® Anti-Theft Hizmeti kullanıcısıysanız ve aboneliğiniz bu tarihten sonra bitiyorsa, Intel sizinle iletişime geçerek aboneliğiniz hakkında daha ayrıntılı bilgi verecektir. Intel® Anti-Theft Teknolojisi'ni kullanan başka bir şirketin ürününü kullanıyorsanız, planları hakkında bilgi almak için lütfen doğrudan o şirket ile iletişime geçin.

Intel® Anti-Theft Hizmeti'nin sonlandırılmasına ilişkin daha fazla bilgi için lütfen Sık Sorulan Sorular sayfasını inceleyin. 

Entegre Güvenlik Özellikleri

Daha güvenli bir bilgisayar deneyimi ile içiniz rahat olsun. Intel® Core™ işlemcili bilgisayarınızın sisteminizi başlattığınızda içinizin neden daha rahat olması gerektiğini ve bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için nasıl daha hızlı şifreleme sunarken sizi yavaşlatmadığını öğrenin.1

Ev ve bireysel kullanıcılar >

O Sadece Bir Cihaz Değil, O Sizin İşiniz

Intel® işlemcili cihazlardaki donanıma entegre derin ve çok katmanlı güvenlik ile şirketinizin varlıklarını koruyun.1

İşletmeler ve kurumsal kullanıcılar >

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.