• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Dizüstü Güvenliği ve Intel® Anti-Theft Teknolojisi Hakkında Önemli Bilgi

Intel® Anti-Theft Teknolojisi sonlandırma

Güvenlik hizmetlerini standartlaştırmak üzere Intel® Anti-Theft Teknolojisi iş alanını Intel® Anti-Theft Hizmeti dahil olmak üzere daraltıyor. Intel® Anti-Theft Hizmeti, Ocak 2015 yılı itibariyle sonlandırılacak. Intel® Anti-Theft Hizmeti kullanıcısıysanız ve aboneliğiniz bu tarihten sonra bitiyorsa, Intel sizinle iletişime geçerek aboneliğiniz hakkında daha ayrıntılı bilgi verecektir. Intel® Anti-Theft Teknolojisi'ni kullanan başka bir şirketin ürününü kullanıyorsanız, planları hakkında bilgi almak için lütfen doğrudan o şirket ile iletişime geçin.

Intel® Anti-Theft Hizmeti'nin sonlandırılmasına ilişkin daha fazla bilgi için lütfen sık sorulan sorular sayfasını inceleyin. 

ultrabook'a gözünü dikip bakan kız

Entegre güvenlik özellikleri

Daha güvenli bir bilgisayar deneyiminin gönül rahatlığını hissedin. Intel® Core™ işlemcili bilgisayarınızın sisteminizi başlattığınızda içinizin neden daha rahat olması gerektiğini ve bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için nasıl daha hızlı şifreleme sunarken sizi yavaşlatmadığını öğrenin.1

Ev ve bireysel kullanıcılar >

Elinde dizüstü bilgisayar tutan erkek

O sadece bir cihaz değil, o sizin işiniz

Intel® işlemcili cihazlardaki donanıma entegre derin ve çok katmanlı güvenlik ile şirketinizin varlıklarını koruyun.1

İşletmeler ve kurumsal kullanıcılar >

Daha Fazla Bilgi

Mobil Güvenlik İle İlgili Bilgi Sahibi Olun

Sizin olanı elinizde tutmak ve parolalarınızı yükseltmek ve zamandan ve paradan tasarruf etmek için Intel'e katılın.

Kendinizi korumayı öğrenin >

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.