• <Daha Fazlası Intel.com'da

Intel® Anti-Theft Teknolojisi Risk Hesaplayıcı

Dizüstü Bilgisayar Hırsızlığı Risk Hesaplayıcı, sektör çalışmalarından elde edilen verilen kullanılarak Ponemon Institute* tarafından geliştirilmiştir. Bu araç, şirketinize ait dizüstü bilgisayarları kaybetmenizin ve korumanızın gerçek maliyetlerini hesaplar.

Sonuçlar simüle edilmiş ve yalnızca bilgi vermek amacıyla sağlanmıştır. Sonuçlar Ponemon Institute tarafından yürütülen analiz ve araştırmalardan elde edilmiştir; “Dizüstü Bilgisayarın Kaybolmasının Maliyeti” (2009) ve “Milyar Dolarlık Dizüstü Bilgisayar Sorunu” (2010) raporlarına dayanmaktadır. Bu sonuçlar, duruma ya da özgün raporların kapsamı dışındaki diğer faktörlere göre değişebilir.

Intel üçüncü taraf karşılaştırma verilerini ya da burada belirtilen Web sitelerinin tasarımlarını ve uygulamaları kontrol etmemekte ya da denetlememektedir. Intel tüm müşterilerini ilgili Web sitelerini veya benzer performans karşılaştırması verilerinin yer aldığı diğer siteleri ziyaret etmeleri ve satışa sunulan sistemlerin performansını yansıtıp yansıtmadığını doğrulamaları konusunda teşvik eder.