Masthead Light

Ultrabook™ Cihazınız Intel® Wireless Display (WiDi) Teknolojisiyle Artık Televizyonunuzda

Mobil cihazınızdaki içeriği televizyonunuzda kablosuz izleyin

Harika İçeriklerinizin Tümü Burada—Üstelik Intel® Wireless Display ile Daha Büyük ve Daha İyi Bir Ekranda

Mobil cihazınızdaki tüm deneyimleriniz artık daha eğlenceli–Intel® WiDi teknolojisi, filmler, videolar, fotoğraflar ve müzik gibi sevdiğiniz her şeyi doğrudan ve kolaylıkla geniş ekran HD televizyonunuza aktarmanızı sağlar.1

Gerekenler

 

Full HD video deneyimini yaşayın

Full HD Video Deneyimini Yaşayın

Intel® WiDi sayesinde bir oda dolusu arkadaşınız ile birlikte görselliğiyle çarpıcı HD video keyfini yaşayın. Intel WiDi yazılımının en son sürümü, Blu-ray* ve 3D* gibi korumalı içeriklerin aktarımı için full 1080p video desteği de dahil birçok süper zengin HD deneyimi destekler.

 

Çoklu görev yürütme iki kat daha eğlenceli

İki Ekran ile Çoklu Görev Yürütme İki Kat Daha Eğlenceli

Intel Wireless Display ile düşündüğünüzden daha çok şey yapabilirsiniz—üstelik aynı anda. HDTV'nizde film izlerken e-postanızı kontrol edin ya da çevrimiçi sohbet sayesinde dünyanın diğer ucundaki arkadaşınızla film hakkında konuşun.

Wi-Fi Certified Miracast sektör özellikleri

Endüstri Standardında, Hatta Daha Üstün

Intel WiDi, Wi-Fi Alliance'ın Wi-Fi CERTIFIED Miracast* spesifikasyonuna dayanır. Ayrıca, Intel WiDi teknolojisi hızlı ve güvenilir bağlantılar, kısa ekran ikizleme bekleme süresi, üstün görüntü ve ses kalitesi ve kablosuz ekran için pürüzsüz HD video oynatma özellikleri sunar.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Intel® WiDi özellikli bir sistem ve Intel® WiDi özellikli bir alıcı cihazı gerektirir. 1080p ve Blu-ray* veya diğer korumalı içerikler yalnızca entegre görsel teknolojiler özelliğine sahip, uyumlu bir alıcı cihazı ve ortam oynatıcı içeren ve destekleyici Intel® WiDi yazılımı ile grafik sürücüsünün yüklü olduğu 3. veya 4. nesil Intel® Core™ işlemci tabanlı bilgisayarlarda oynatılabilir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

2. Installation of Intel® WiDi Widget on Windows* 8.0 and Windows 8.1 OS requires Microsoft .NET* Framework 3.5 pre-installed. Intel WiDi Widget is an add-on capability that requires your system already has Intel® WiDi.