• <Daha Fazlası Intel.com'da

Intel® HD Graphics – Muhteşem Görseller ve 3D Görüntü

Gelişmiş grafikler ve oyun teknolojisi ile hemen oyuna başlayın

Yeni 3. nesil Intel® Core™ işlemcilerin sunduğu gelişmiş grafik teknolojisiyle ayrı bir grafik kartına ihtiyaç duymadan mükemmel performans ve çarpıcı 3D görsellerin ayrıcalığını yaşayabilir, üstelik popüler ve basit oyunlarda rakiplerinizin sırtını yere getirebilirsiniz.

Artık Intel HD Graphics1 teknolojisi için optimize edilmiş aşağıdaki oyunlarda sürükleyici2 bir deneyim yaşayabilirsiniz:

  • Star Wars: The Old Republic
  • Call of Duty*: Modern Warfare* 3
  • The Elder Scrolls V: Skyrim
  • Batman: Arkham City

3. nesil Intel Core işlemcilerdeki Intel HD Graphics teknolojisi, 2. nesil Intel® Core™ işlemcilerdekinden iki kat daha hızlıdır234—ayrıca gelecekteki oyun teknolojilerine uyum sağlayabilecek güce sahiptir; gelişmiş 3D görüntüleme özelliği ise doğrudan aksiyona atılmanızı sağlayan çarpıcı görsel deneyimler sunar.

Oyuna başlamadan önce hangi oyunların Intel HD Graphics teknolojisi için optimize edilmiş olduğunu öğrenin

Optimize edilmiş HD listesine bakın >

Demoyu izleyin >

3D oyunlardan 3D görüntülere eşi benzeri görülmemiş görsel performans

İster fotoğraflarınızı düzenleyin ve film izleyin, ister en yeni 3D oyunlarda kötü adamlarla savaşın; bilgisayarınızda her şeyi artık daha hızlı yapacaksınız. Tüm bunlar bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayan, kusursuz görselleriyle daha çarpıcı bir bilgisayar deneyimi sunan Intel HD Graphics sayesinde gerçekleşiyor.

Entegre görsel teknolojilerin nasıl inanılmaz görsel deneyimler sunduğunu görün.

Demoyu izleyin >

HD Graphics

Nasıl çalışıyor?

İster oyun oynayın, ister video düzenleyin ya da izleyin, artık hepsi çok kolay. Intel HD Graphics teknolojisi, çok hızlı ve çarpıcı bir 3D görsel deneyim sunan güçlü özelliklere sahiptir:

  • Gelişmiş teknolojiler, daha yüksek performans ve enerji verimliliği sağlar.
  • Daha hızlı 3D görüntü sağlama ve daha karmaşık gölgelendirme özellikleri, inanılmaz derecede hızlı ve gerçekçi 3D oyun deneyimi yaratır.
  • Intel® HD Graphics 4000, ek bir grafik kartı ya da yonga gerektirmeksizin giriş seviyesi grafik kartı performansıyla popüler ve basit oyunlarda etkileyici özellikler sunar.
  • Intel HD Graphics 2500, ek bir grafik kartı ya da yonga gerektirmeksizin basit ve çevrimiçi oyunlarda etkileyici özellikler sunar.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Entegre görsel teknolojiler her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

2. Intel® HD Graphics 4000 ile.

3. Beyan, 3. nesil Intel® Core™ i5-3570K işlemci (masaüstü) ve 2. nesil Intel® Core™ i5-2500K (masaüstü) işlemci arasında yapılan karşılaştırmaya göre elde edilen 3DMark* Vantage skorlarına dayanmaktadır. Sonuçlar dahili Intel analizlerine dayalıdır ve yalnızca bilgi vermek amacıyla sağlanmıştır.  

4. Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri, yalnızca Intel mikro işlemcilerinde en iyi performansı sunacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark ve MobileMark gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/performance sayfasına bakın. Sonuçlar, Intel tarafından yazılım, karşılaştırma veya üçüncü tarafların diğer verileriyle yalnızca bilgilendirmek amacıyla ölçülmüştür.  Sistem donanımı veya yazılım tasarımı ya da yapılandırılmasındaki herhangi bir farklılık gerçek performansı etkileyebilir.  Intel bu belgede belirtilen üçüncü tarafın uygulamasını kontrol etmez veya denetlemez.  Intel tüm müşterilerinin burada belirtilen üçüncü tarafların web sitelerini veya diğer kaynakları ziyaret ederek belirtilen verilerin doğru olduğunu ve satışa sunulan sistemlerin performansını yansıttığını doğrulamalarını teşvik eder.