Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

MÜKEMMEL DENEYİM DİYE BUNA DENİR

Hem İş Hem Oyun İçin Yüksek Çözünürlük

Intel® HD Grafikleri, Iris™ Grafikleri1 ve Iris™ Pro Grafikleri2 ile mükemmel görsel deneyimler yaşayın. Üç ekranda büyüleyici Ultra HD videolar izleyin, fotoğrafları ve videoları profesyonel bir şekilde düzenleyin, kendinizi canlı ve kusursuz 3D oyunlara bırakın. Doğrudan işlemciye entegre Intel HD Graphics ve Iris Graphics teknolojileri, çarpıcı görsel deneyimlerin 2'si 1 Arada laptoplar, taşınabilir All-in-One'lar ve masaüstü bilgisayarlar gibi daha ince ve daha hafif cihazlarda sunulmasını mümkün kılıyor.

Profesyoneller Güç Elinizin altında

Profesyonellerin ve amatör film yapımcılarının kullandığı video düzenleme yazılımı DaVinci Resolve*, yalnızca ayrı grafik kartına sahip üst düzey sistemlerde çalışabiliyordu.  Intel ile işbirliğinin ardından, DaVinci Resolve 12.5 sürümü kusursuz bir deneyim sunmak üzere Intel® Grafikleri'nde mevcut özel donanım özelliklerinden faydalanacak şekilde geliştirildi. DaVinci Resolve 12.5 sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz. Milyonlarca laptop kullanıcısı, bu profesyonel yazılımı ve Intel grafiklerini kullanarak yaratıcılıklarını keşfedebilir.

Daha fazla bilgi için videoyu izleyin ›

Entegre, Baş Döndürücü Ultra HD Kalitesi

Daha net çizgiler. Daha canlı renkler. Daha keskin ayrıntılar. Ultra HD grafik özellikleriyle video izlerken kendinizi benzersiz bir deneyimin içinde bulursunuz.

Hayata Ultra HD kalitesiyle bakın ›

Görsel Yaratıcılık Hayat Buluyor

Intel® HD Graphics ve Iris™ Graphics teknolojileriyle grafikler hazırlayın, fotoğraf düzenleyin ve HD videolar çekin. Ayrıca, Intel® Quick Sync Video ve OpenCL* gibi içerik oluşturma yazılımları Iris Graphics teknolojisiyle buluştuğunda hayalgücünüz sınır tanımaz.

Iris Graphics ve CyberLink PowerDirector* 13 yazılımının birlikte neler yapabileceğini görün ›

Sizin için geliştirilen en yeni oyunlar ve teknikler, çarpıcı 3D kalitesiyle sunulur. En ileri teknoloji oyunları, yüksek çözünürlükte, karmaşık gölgeleme ve yüksek çerçeve hızlarıyla oynayın. Mümkün olan en iyi deneyim için akıcı bir oyun deneyiminin keyfini çıkarın.

Intel® Extreme Masters'ta Iris™ Pro Graphics Teknolojisi videosunu izleyin ›

Intel ile oyun deneyimi hakkında daha fazla bilgi edinin › 

Her Gün ve Her İhtiyaç İçin Mükemmel Görseller

Intel® HD Graphics Teknolojisi İle Harika Görsellerin Gücünü Hissedin

Intel HD Grafikleri ile yepyeni bir görsel deneyim için kendinizi en canlı videolara bırakın. Ultra HD kalitesinde gösterilen kusursuz görseller ile Ultra HD videolar adeta 2'si 1 Arada laptoplarınızın ve taşınabilir All-in-One bilgisayarlarınızın ekranlarından dışarı fırlayacak gibi.

Intel® Iris™ Graphics – Hayatı Ultra HD Kalitesinde Yaşayın

İçerikleri Intel Iris Grafikleri ile izlediğinizde eğlence deneyiminiz sonsuza kadar değişecek. Çok ekranlı filmler, büyüleyici Ultra HD görsellerle, deneyiminize olabildiğince gerçeklik katıyor. Artık daha azıyla yetinemeyeceksiniz.

Intel® Iris™ Pro Graphics Teknolojisi, En İyi İşlemci Grafiklerini Sağlar

Intel Iris Pro grafiklerini kullandığınızda, en iyi Intel® Core işlemcilere sahip olduğunuzu bilerek, daha akıllı çalışır, daha güçlü oyun oynar, dünyayı daha yüksek çözünürlüklü görürsünüz. Her zaman kusursuz performans sunan gelişmiş medya dönüştürme ve yüksek çerçeve hızıyla en iyi işlemci grafiklerini elde edersiniz.

İlgili Teknolojiler

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Iris™ grafikleri belirli sistemlerde bulunmaktadır. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun.

2

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Intel.com adresinden ya da OEM veya bayinizden daha fazla bilgi edinin.