• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Intel® Iris™ Graphics ve HD Graphics Teknolojileriyle Üst Düzey Görsel Deneyim Elde Edin

Intel® Iris™ Graphics Teknolojisi ile Entegre Güzelliğin Gücünü Hissedin

Intel Iris Graphics teknolojisi, ek grafik kartına ihtiyaç duymadan entegre ve göz alıcı deneyimler sunar

Intel® Iris™ Graphics, Intel® Core™ işlemci ile birlikte mükemmel ve capcanlı multimedya deneyimleri sunar. Kendinizi yüksek hızlı ve çarpıcı 3D oyun deneyimine bırakın. Gelişmiş fotoğraf ve video düzenlemeyi hızla ve kolaylıkla yapın. Arkanıza yaslanın, mükemmel HD ve harika 4K ultra HD ekran ile en iyi film deneyiminin keyfini yaşayın.

Intel Iris Graphics, Intel’in işlemcilere entegre en yeni ve en güçlü grafik ürünüdür. Önceki nesil Intel® Graphics teknolojilerinin iki katı performansa sahip (performans verileri aşağıda verilmiştir), Intel Iris Graphics teknolojisi, oyun deneyimi için özellikle optimize edilen oyunlar oynarken daha gelişmiş ve etkileyici deneyimlerin keyfini çıkarmanızı sağlar.1 Yeni çıkan GRID 2'den dünyaca bilinen StarCraft II: Heart of the Swarm oyununa Intel Iris Graphics teknolojisi, size daha hızlı 3D görüntüler, daha karmaşık görüntüleme özellikleri ve akıcı karakter hareketleriyle gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor.

Evde ya da hareket halindeyken, Intel® Iris™ Graphics teknolojisi ile entegre güzelliğin gücünü hissedin.

2 kat daha iyi 3D grafik performansı

Intel® HD Graphics Teknolojisi Günlük İşlerinizi Daha Net bir Şekilde Yerine Getirmenize Yardımcı Olur

Intel® Iris™ Graphics, ekstra karta gerek kalmadan capcanlı bir görsel deneyim sunar.

Intel® Graphics teknolojisi, Intel Core işlemci ile birlikte muhteşem 3D grafikler, medya ve bilgi işlem gibi görsel deneyimlere güç verir. En sevdiğiniz HD videoları olağanüstü netlikte izleyin. Fotoğraflarınızı kolaylıkla görüntüleyin ve düzenleyin. Günümüzün popüler oyunlarının keyfini çıkarın.

Intel ile oyunlar daha da iyi

Intel ile daha iyi oyun deneyimi

Intel® grafik teknolojileri için optimize edilen bilgisayar oyunları daha hızlı ve daha gerçekçi. Savaşlar artık daha efsanevi. Yarışlarda gerçek hız nasıl olur göreceksiniz. Dövüşler o kadar gerçekçi ki nabız atışlarınızı hissedeceksiniz.

HD Graphics teknolojisi versiyonları

HD videoları düzenleyin, dönüştürün ve izleyin

Intel® Quick Sync Video ve OpenCL* teknolojilerinin sağladığı yüksek işleme gücüyle videoları kusursuz bir şekilde düzenleyin. Intel Quick Sync Video ile taşınabilir oynatma cihazları ve tabletler için ya da İnternette paylaşmak için videolarınızı dönüştürün. Intel® Clear Video HD Teknolojisi ile daha keskin, daha pürüzsüz, daha zengin görüntülerin keyfini çıkarın.

Performansta büyük adımlar

HD ekranınızın boyutunu büyütün

Filmleri ya da sunumları Ultra HDTV'de ya da 4K çözünürlüklü ekranlarda ultra yüksek çözünürlüklü olarak izleyin. Intel Iris ve Intel HD Graphics teknolojileri ile üç ekranı papatya dizilimi şeklinde bağlayabilirsiniz —ya da daha geniş ekranlar için tekli birleşik yüksek çözünürlükte bir araya getirecek kolaj modunu kullanabilirsiniz.

Intel® Graphics Teknolojisi: Sürücüler ve Destek

Intel® Developer Zone

Intel Developer Zone >

Intel® Processor Graphics teknolojisi, 3D ve medyadan daha fazlasını destekler. Örneğin, bilgi işlem de yapabilir. Geliştiriciler, ayrıca uygulamalar yazmak, geliştirmek, hataları ayıklamak ve analiz etmek için Intel® SDK for OpenCL™* yazılımını indirerek Intel® Processor Graphics teknolojisinin bilgi işlem mimarisinden faydalanabilirler.

Intel® SDK for OpenCL™* yazılımını indirin >

Intel® Processor Graphics teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin >

Performans Verileri

Diğer Karşılaştırmalar

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. 4. nesil Intel® Core™ i5-4558U işlemci (28W, 2,4 GHz (turbo, 2,9 GHz'ye kadar), 2C/4T, Intel® Iris™ grafik 5100 1,10 GHz, grafik sürücüsü 15.31.3063) ile 3. nesil Intel® Core™ i3-3687U işlemci (17W, 1,9 GHz, 2C/4T, Intel® HD Grafikleri 4000 1,10 GHz, grafik sürücüsü 15.28.2875, 15.31.3063) karşılaştırması.