Masthead Light

Konferans Salonlarında Kablolara Son

İş kullanımı için Intel® Pro Wireless Display

İş Kullanımı için Tasarlanan Intel® Pro WiDi

Tabletler, Ultrabook™ cihazları ve 2'si 1 Arada cihazlardaki içerikleri konferans salonunun ekranlarına, kablolu bağlantıda olduğu gibi sandalye kapmaca oynamadan ve giriş riski olmadan rahatlıkla aktarın.

Intel® Pro Wireless Display (Intel® Pro WiDi) teknolojisi, Intel® WiDi'nin tüm özelliklerini iş ortamınıza getirir—üstelik 4. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemciler sayesinde gelişmiş güvenlik ve BT yönetilebilirliği de sunar.

Her zaman güvenle paylaşın

Her zaman güvenle paylaşın

Intel® Pro WiDi'nin güvenlik ve yönetilebilirlik özellikleri 4. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemciler ile sağlanmaktadır. Intel® Pro WiDi ile Intel® Pro WiDi özelliği etkin cihazlar, adaptörler ve projektörler arasında Wi-Fi Direct* bağlantısı kullanarak ağınıza başkalarının erişmesini önleyebilirsiniz.

Yalnızca siz göreceksiniz

Yalnızca siz göreceksiniz

Doğru konferans salonu ekranına aktardığınızdan emin olabilirsiniz. Intel® Pro WiDi ile herhangi bir içerik görüntülenmeden önce hem cihazınızın hem de konferans salonunun ekranında bir gizlilik ekranı gönderir.

Yönetilen toplantılar

Yönetilen toplantılar

Ekranınızı paylaşma beceriniz artık giriş kablosuna en yakın kişi ile sınırlı değildir. Bir sonraki sunumun sahibi birkaç tıklamayla kolaylıkla ekrana erişebilir.

Video aktarmaktan daha fazlasını yapın

Video aktarmaktan daha fazlasını yapın

Bir sunum dosyasını anında düzenleyin ya da farklı satış senaryolarının hesap çizelgenizin nihai sonucunu nasıl değiştireceğini gerçek zamanlı olarak görün. Intel® Pro WiDi, Miracast* donanımıyla uyumludur—bu da bilgisayarınızdaysa paylaşabileceğiniz anlamına gelir.

Cihazları uzaktan yönetin

Cihazları uzaktan yönetin

BT departmanınız Intel® PROSet IT Admin aracını, mobil cihazınız ile sektör standardı araçları (SNMP, CLI, Web UI) yapılandırmak için kullanır ve güvenlik yamaları ile Intel® Pro WiDi onaylı projektörler veya ekranlarda diğer ayarları günceller.

Intel® Pro WiDi teknolojisini edinin

Intel® Pro WiDi teknolojisini edinin

Kullanıcıların 4. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili Intel® tabanlı tabletlere, Ultrabook™ cihazlarına ve 2'si 1 arada cihazlara ihtiyacı olacaktır. Ekranlar için cihaz spesifikasyonlarında "Intel® Pro WiDi Onaylı" ibaresi olan televizyonlar, projektörler ya da adaptörler gereklidir.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Intel® Pro WiDi nasıl çalışır?

Intel® Core™ vPro™ işlemcili cihazlarda ekranınızı nasıl güvenle paylaşabileceğinizi görün.

Şimdi izleyin >