Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® WiDi özellikli bir sistem ve Intel® WiDi özellikli bir alıcı cihazı gerektirir. 1080p ve Blu-ray* veya diğer korumalı içerikler yalnızca entegre görsel teknolojiler özelliğine sahip, uyumlu bir alıcı cihazı ve ortam oynatıcı içeren ve destekleyici Intel® WiDi yazılımı ile grafik sürücüsünün yüklü olduğu 3. veya 4. nesil Intel® Core™ işlemci tabanlı bilgisayarlarda oynatılabilir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

2

Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Intel® Pro Wireless Display ağ güvenlik özellikleri, Intel® vPro™ teknolojisine sahip bir işlemci, 1080p ve Blu-ray* ya da diğer korumalı içerik oynatımı, uyumlu Intel® WiDi Adaptörü ve medya oynatıcı ile destekleyen Intel WiDi yazılımı ve grafik sürücüsünün kurulu olduğu bir sistem gerektirir. Cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

3

Intel® Wireless Display requires a compatible adapter and TV. 2160p (UHD), 1440p (QHD), and 1080p (FHD), and Blu-ray* or other protected content playback only available on select Intel® processor-based systems with built-in visuals enabled, a compatible adapter and media player, and supporting Intel® WiDi software and graphics driver installed. For more information, see http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html.