Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® WiDi özellikli bir sistem ve Intel® WiDi özellikli bir alıcı cihazı gerektirir. 1080p ve Blu-ray* veya diğer korumalı içerikler yalnızca entegre görsel teknolojiler özelliğine sahip, uyumlu bir alıcı cihazı ve ortam oynatıcı içeren ve destekleyici Intel® WiDi yazılımı ile grafik sürücüsünün yüklü olduğu 3. veya 4. nesil Intel® Core™ işlemci tabanlı bilgisayarlarda oynatılabilir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

2

Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Intel® Pro Wireless Display ağ güvenlik özellikleri, Intel® vPro™ teknolojisine sahip bir işlemci, 1080p ve Blu-ray* ya da diğer korumalı içerik oynatımı, uyumlu Intel® WiDi Adaptörü ve medya oynatıcı ile destekleyen Intel WiDi yazılımı ve grafik sürücüsünün kurulu olduğu bir sistem gerektirir. Cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

3

Intel® Wireless Display, uyumlu bir adaptör ve bir televizyon gerektirir. 2160p (UHD), 1440p (QHD) ve 1080p (FHD) ile Blu-ray* veya diğer korumalı içerikler yalnızca entegre görsellerin etkinleştirildiği, uyumlu bir bağdaştırıcı ve ortam oynatıcı içeren ve destekleyen Intel® WiDi yazılımı ile grafik sürücüsünün yüklü olduğu Intel® işlemci tabanlı belirli sistemlerde oynatılabilir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

4

Intel® ve Intel® Unite™, Intel Corporation’ın ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.