Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Performans, Grafikler ve Güvenlikte Büyük Bir Adım

Daha İnce, Daha Şık Ve Çok Daha Hafif

Yeni platform, yalnızca tablet, masaüstü bilgisayar ve diğer cihazların taleplerine göre ölçekleme yapmıyor, aynı zamanda enerji verimli yapısıyla pilin daha uzun süre dayanmasını sağlıyor. Bu da performanstan ödün vermeden daha yüksek mobilite anlamına geliyor. Ultrabook™ cihazlarında, çoğu dokunmatik ekran özelliğine ve ses işlevine sahip ikisi bir arada ve ayrılabilir model yelpazesinde, ince ve şık tasarımlarla tanışacaksınız.

Daha İyi Grafikler, Daha Etkileyici Deneyimler

Yeni Intel® Core™ işlemcilere entegre bir dizi geliştirme sayesinde, ek donanıma ihtiyaç duymadan HD filmler, çarpıcı fotoğraflar ve etkileyici 3D oyun deneyimi yaşayın. Intel® Graphics Teknolojisi ve entegre görseller1 gelişmiş medya işleme ve yoğun grafikli uygulamaları çalıştırıyor; ultra yüksek 4K-çözünürlüklü içerik akışı sağlayan en yeni cihazları destekliyor. Filmler, fotoğraflar, web siteleri ve daha fazlasını çeşitli cihazlardan doğrudan HD televizyonunuza kablosuz olarak aktarmanıza olanak tanıyan 4. nesil Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) ile yüksek kaliteli video ve ses için harika haberlerimiz var.

Daha Fazla Entegre Güvenlik Özelliği

Yeni Intel® Core™ işlemciler, günümüzün en güvenli çevrimiçi deneyimleri için daha güçlü koruma sağlıyor. Entegre güvenlik, işletim sisteminin ötesine geçen birden çok savunma hattı sağlıyor. Bunlar arasında yer alan Intel® Identity Protection Teknolojisi ve Intel® Anti-Theft Teknolojisi, kimliğinizi ve kişisel verilere erişiminizi işlemci düzeyinde koruyor; hem sizi hem de verilerinizi güvende tutmak için McAfee® LiveSafe™ gibi ek korumalarla işbirliği içinde çalışıyor.

Sistemler Daha Hızlı Yanıt Veriyor

Çeşitli akıllı özellikler, sizi saniyeler içinde uçuşa hazırlarken, ihtiyaçlarınıza anında uyum sağlıyor. Intel® Rapid Start Teknolojisiyle bilgisayarınız daha hızlı uyanıyor ve çalışıyor; size hızlı başlatma özelliğinin keyfini çıkarmak kalıyor. Intel® Smart Response Teknolojisiyle en sık kullandığınız dosyalara ve uygulamalara artık çok daha hızlı erişebileceksiniz.2 Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi ile ihtiyaç duyduğunuz anda otomatik hız artışı heyecanını doya doya yaşayın.3 Intel® Hyper-Threading Teknolojisi'nin (Intel® HT Teknolojisi) sağladığı akıllı çoklu görev yürütme ile uygulamalar arasında kolaylıkla geçiş yapın.4

Gelişmiş Grafikler

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® Clear Video HD Teknolojisi, her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

2

Belirli bir Intel® Core™ işlemci, etkin bir yonga seti, Intel® Rapid Depolama Teknolojisi yazılımı ve doğru yapılandırılmış bir hibrit sürücü (HDD + küçük SSD) gerektirir. Sonuçlar, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine danışın. 

3

Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel Turbo Boost Teknolojisi ve Intel Turbo Boost Teknolojisi 2.0 yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bilgisayar üreticinizle görüşün. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

4

Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.