4K Videolar her yerde. Video oluşturmak ve izlemek artık her zamankinden çok daha önemli ve eğlenceli. Intel® Quick Sync Video ile evde ya da İnternette videolarınızı düzenlemek, dönüştürmek ve paylaşmak artık saatlerinizi almayacak ve birkaç tıklama yeterli olacak—artık bekleme sırası videonuzda!

Intel Quick Sync Video, Intel® Graphics Teknolojisinin özel medya işleme özelliklerini kullanarak daha hızlı ve kolay medya işlemeye, video oluşturmaya ve dönüştürmeye olanak tanır. Bununla 3D videolar oluşturabilir ve düzenleyebilir, videoları taşınabilir medya oynatıcınız için ve arkadaşlarınızla paylaşmak üzere sosyal ağlara yüklemek için dönüştürebilirsiniz.

Intel® Quick Sync Video demosunu izleyin

Video içeriği genel olarak sabit sürücülerde, DVD'lerde, kameralarda, cep telefonlarında ya da yayın araçlarında sıkıştırılmış ve kodlanmış olarak depolanır. Bu tür içerikleri oynatmak, çevrimiçi yüklemek veya telefonunuza kopyalamak istediğinizde, içeriğin önce kodunun çözülmesi, ardından yeni formatı için yeniden kodlanması gerekir; bu da hem kaynak hem de zaman gerektiren bir süreçtir. Intel Quick Sync Video teknolojisi, Intel® Graphics Teknolojisinin özel medya işleme özelliklerini kullanarak hızlı kod çözme ve kodlama işlemi yaparken, işlemcinin diğer görevleri de yerine getirmesini sağlayarak mükemmel bilgisayar performansı ve hızı sunar.

Geliştiriciler için

Intel Quick Sync Video için uygulamalarınızı optimize edin.

Intel® Media Server Studio ve Intel® Media SDK müşteri çözümleri  ile nasıl yapılacağını öğrenin