Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Doğal konuşmanızı anlar

Intel® RealSense™ teknolojisi için tasarlanan Dragon Assistant*, bilgisayarınız için sohbetleri anlayan kişisel asistanınız olacak. Dragon Assistant ile bir cihazı kolay ve sezgisel diyaloglarla kullanmanın rahatlığını ve özgürlüğünü yaşayın. İçerik bulmasını söyleyin, sorularınıza yanıtlar alın, müzik çalın, arkadaşlarınızla bağlantı kurun. Birçok popüler masaüstü uygulaması ve web sitesiyle kusursuz çalışır ve kullanımı çok kolaydır. Doğal dil anlama özelliği, konuşmaları eylemlere dönüştürerek yepyeni ve interaktif bir sohbet deneyimi sunar.

2014'teki Yenilikler: Doğal Dil Anlama Özellikli Dragon Assistant

Las Vegas'ta düzenlenen CES* 2014'te Intel RealSense teknolojisi için tasarlanmış ve dizüstü bilgisayarlar, Windows* 8 Ultrabook™ cihazları, Hepsi Bir Arada cihazlar ve tabletler için doğal dil algılama teknolojisi kullanan kişisel ses asistanı yeni nesil Dragon Assistant'ın tanıtımı yapıldı. Nuance Dragon Assistant, Acer, Dell, HP ve Lenovo Ultrabook™ cihazları, 2'si 1 arada ve hepsi bir arada cihazlar ile 2014'te piyasaya sürülecek olan Asus ve Toshiba cihazlarda Amerikan İngilizcesi dilinde kullanılabilir. Dragon Assistant, 2014'ün başlarında Lenovo'nun tabletlerinde de kullanılabilecek.

Web entegrasyonu

Çeşitli eğlence siteleri, sosyal medya ya da arama motorları ile etkileşim kurmak ve doğal konuşma ile yararlı sonuçlar almak için Dragon Assistant'ı kullanın. Özel sonuçlar için “Boston'daki restoranları Google*'da ara” deyin, ayrıca aynı sözleri YouTube*, Wikipedia*, Pandora* ve daha birçok sitede kullanın.

Yeni Dragon Assistant'ın neler yapabileceği öğrenin >

Her yerde söyleyerek yazdırma

Metin eklemek istediğiniz yere imleci getirerek web alanlarına, kelime işlemcilere ve sohbet uygulamalarına kolaylıkla metin girebilirsiniz. Farklı şekilde konuşuyor olsanız bile söylediklerinizi doğru anlar. Dragon Assistant, daha doğru metin girişleri ve kişiselleştirilmiş deneyim için zamanla sizin konuşma tarzını öğrenir.

Uygulama entegrasyonu

Çok iyi entegre edilmiş uygulamalar, sizin için görevleri yerine getirir—sezgisel sesli komutlarla masaüstü uygulamaları kontrol edin ve cihaz ayarlarını yapın; sosyal ağ güncellemeleri gönderin, e-postaları kontrol edin, kişisel kitaplığınızdan, CD, DVD ve Blu-ray*'den medya oynatın.