Donanımın Verdiği Güvenle Sunucu Platformu Güvenliğinizi Artırın

Intel® Trusted Execution Teknolojisi (Intel® TXT)1, Intel® Xeon® işlemci tabanlı sunucu sistemleri ve sunucu sistemlerinin üzerine kurulan yazılım yığını ile birlikte çalışır.

Önde gelen sektör liderlerinin Intel TXT ile birlikte çalışan çözümlerini ve ürünlerini inceleyin

Tedarikçi çizelgesi, Intel® Trusted Execution Teknolojisi ile desteklenen platformları ve işletim ortamlarını gösterir.

Intel® TXT sunucu platformları desteği çizelgesi

Nasıl Çalışır?

Intel® Trusted Execution Teknolojisi, fiziksel ve sanal altyapılarda büyük ölçüde ölçeklenebilir platform güvenliği sunar.

Okumaya devam edin

Intel® Trusted Execution Teknolojisinin sistem BIOS'unu ve sabit yazılımı nasıl doğruladığını ve işletim sistemini nasıl başlattığını gösterir.

Genişlet

Yenilikler

Son Eklenenler

Diğer Güncellemeler

Kitaplar

Bu kitap, sunucular için Intel® Trusted Execution Teknolojisi'ni, bu teknolojinin amacını, uygulamasını, avantajlarını ve sınırlamalarını açıklamanın yanı sıra, sunucu yöneticilerine veya veri merkezi yöneticilerine kılavuzluk etmektedir. e-Kitap ve ciltsiz kitap olarak edinilebilir.

Daha fazla bilgi edinin

Altyapı, ağ, hizmetler, uyumluluk ve kullanıcılar da dahil olmak üzere bulut güvenliğinin çeşitli yönlerine kapsamlı bir bakış. e-Kitap ve ciltsiz kitap olarak edinilebilir.

Daha fazla bilgi edinin

Geliştiriciler için güvenilir platform modülünün kullanımını, güvenliği ve uygulama kullanımlarını açıklayan bir kılavuz satın alın.

Daha fazla bilgi edinin

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da www.intel.com/txt adresinden daha fazla bilgi edinin.