Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Daha Akıllı Konferans Odaları. Daha Akıllı İş Birliği.

Tüm ekibinizi bir araya getirecek bir iş birliği çözümü.

Intel® Unite™ çözümü, üretken ve güvenli iş birliğini destekler. İçeriklerin odadaki ekranlar ve kurumsal ağa bağlı diğer cihazlar ile kablosuz olarak kolaylıkla paylaşılması toplantıların hızlı bir şekilde başlamasını sağlar. Her toplantı alanının kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak için, korumalı misafir erişimi ve odadaki diğer iş birliği teknolojileriyle entegre kontroller gibi seçeneklerle çözümünüzü kolaylıkla özelleştirebilirsiniz. Intel® Unite™ çözümü, 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili mini bilgisayarlar dahil belirli cihazlarda bulunur.

Intel® Unite™ Çözümü ile Toplantılara Hızla Başlayın

Arka planda çalışan teknolojilerin yanı sıra kullanıcıları memnun eden çalışma biçimlerini tamamıyla değiştiren inovasyonlar da mevcuttur. Intel'in Intel® Unite™ çözümünü devreye almasıyla, toplantılar için hazırlık süresi dakikalardan saniyelere inerken1, BT departmanı daha önce hiç duymadığı övgüleri aldı.

Daha fazla bilgi almak için IT@Intel inceleme raporunu indirin

TOPLANTI ODASINDA YAPILANDIRMAYI KOLAYLAŞTIRIN

İşin içine birden çok teknoloji girdiğinde toplantıya başlamak zor olabiliyor. Intel® Unite™ çözümü, eski çevre birimlerini birleştiren ve en yeni uygulamaları Skype Kurumsal* ve Zoom* gibi eklentilerle entegre eden genişletilebilir bir platformdur. Windows*, OS X* ve artık iOS* için sağlanan platformlar arası destek, birbirinden farklı cihazların bir araya gelmesini kolaylaştırır.

Intel® Unite™ eklenti yazılımı geliştirme kitini edinin

Daha Verimli Bir İş Birliğini ve Yönetimi Mümkün Kılın

Ekranınızı katılımcılarla paylaşmak yalnızca bir başlangıç. Başka bir katılımcının ekranına anında geçiş yapın, aynı anda birden çok ekranı görüntüleyin, geçici notlar ekleyin ve anında dosya paylaşın. Ekranınızı paylaşmak ve aynı anda birden çok görev yürütmek için genişletilmiş mod özelliğini kullanın.

Intel® Unite™ Çözümü Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Küçük Değişikliklerle Büyük Bir Değişim Yaratın

 

Toplantı düzenlemek, içerik paylaşmak, tek adımda erişim ve mevcut konferans ve tesis teknolojilerinin kontrolünü sağlamak için toplantı alanlarını Intel® Core™ vPro™ işlemcili mini bilgisayarlar ve Intel® Unite™ yazılımıyla donatın.

 

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Teknoloji kurulumu süresini dakikalardan saniyelere indiren Intel® Unite™ çözümüyle toplantılar daha hızlı başlar.
Intel® vPro™ Teknolojisi İle Toplantı Odasında İş Birliği, IT@Intel İnceleme Raporu (2015). Şu adresten daha fazla bilgi alabilirsiniz: www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/white-papers/collaboration-technology-improves-conference-room-experience-paper.pdf