Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Built-in Visuals for Realistic Graphics

Add to Your Imagination

Enjoy a stunningly smooth, seamless graphics experience on your Ultrabook™, laptop, or desktop, thanks to a suite of sleek visual enhancements built into1 the Intel® Core™ processor. Built-in visuals enables sharper, crisper images; deeper, richer color; and amazingly lifelike video and audio. Watch your favorite movies and Internet videos in high definition with available Intel® Iris™ graphics or Intel® HD Graphics on your PC, or stream them to your big screen HDTV using Intel® WiDi.

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® Clear Video HD Teknolojisi, her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

2

Iris™ grafikleri belirli sistemlerde bulunmaktadır. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun.

3

Intel® WiDi özellikli bir sistem ve Intel® WiDi özellikli bir alıcı cihazı gerektirir. 1080p ve Blu-ray* veya diğer korumalı içerikler yalnızca entegre görsel teknolojiler özelliğine sahip, uyumlu bir alıcı cihazı ve ortam oynatıcı içeren ve destekleyici Intel® WiDi yazılımı ile grafik sürücüsünün yüklü olduğu 3. veya 4. nesil Intel® Core™ işlemci tabanlı bilgisayarlarda oynatılabilir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

4

Intel® Insider™, donanım tabanlı bir içerik koruma mekanizmasıdır. Entegre görsel teknolojilere sahip 3. veya 4. nesil Intel® Core™ işlemci tabanlı bir bilgisayar, İnternet bağlantısı ve yetkili sağlayıcılardan satın alınmış veya kiralanmış içerikler gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-insider-for-premium-hd-home-entertainment.html sayfasına bakın.