Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Gerçekçi Grafikler için Entegre Görsel Teknolojiler

Hayal gücünüze güç katın

Intel® Core™ işlemciye entegre bir dizi mükemmel görsel iyileştirmeyle1 Ultrabook™ dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarınızda çarpıcı ve kusursuz grafiklerin keyfini çıkarın. Entegre görsel teknolojiler, daha keskin ve daha net görüntüler; daha derin ve daha zengin renkler; gerçekçiliğiyle şaşırtıcı video ve sesler sunar. Bilgisayarınızdaki Intel® Iris™ Graphics ve Intel® HD Graphics teknolojileriyle en sevdiğiniz filmleri ve Internet videolarını yüksek çözünürlükte izleyin ya da Intel® WiDi ile tüm bu içerikleri büyük ekranlı HD televizyonunuza aktarın.

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® Clear Video HD Teknolojisi, her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

2

Iris™ grafikleri belirli sistemlerde bulunmaktadır. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun.

3

Intel® WiDi özellikli bir sistem ve Intel® WiDi özellikli bir alıcı cihazı gerektirir. 1080p ve Blu-ray* veya diğer korumalı içerikler yalnızca entegre görsel teknolojiler özelliğine sahip, uyumlu bir alıcı cihazı ve ortam oynatıcı içeren ve destekleyici Intel® WiDi yazılımı ile grafik sürücüsünün yüklü olduğu 3. veya 4. nesil Intel® Core™ işlemci tabanlı bilgisayarlarda oynatılabilir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html sayfasına bakın.

4

Intel® Insider™, donanım tabanlı bir içerik koruma mekanizmasıdır. Entegre görsel teknolojilere sahip 3. veya 4. nesil Intel® Core™ işlemci tabanlı bir bilgisayar, İnternet bağlantısı ve yetkili sağlayıcılardan satın alınmış veya kiralanmış içerikler gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-insider-for-premium-hd-home-entertainment.html sayfasına bakın.