Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Intel® vPro™ Teknolojisi

Intel’in Intel® vPro™ yatırımı, şirketin iş yerinde mükemmelliğe yönelik inovasyonlara olan taahhüdünün bir örneğidir. Yeni 6. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemci ve Intel® Core™ M vPro™ işlemcimizin özellikleri, BT liderlerinin çalışanların üretkenliğini arttırırken, verilerin güvenliğini sağlamalarına yardımcı olur. Ayrıca, Intel vPro teknolojisi ile Intel'in ve ortaklarımızın sunduğu diğer çözümler, şirketlerin rekabetin yüksek olduğu bir pazarda rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlar.

İş Kullanıcıları için Yeni Üretkenlik Deneyimleri Sunuyoruz

İşletmeler İçin Ek Bir Güvenlik Katmanı

Günümüzde şirketler, kurumsal kullanıcıların üretkenlik ve işbirliği ihtiyaçlarını karşılayan cihazlar bulmaya çalışırken aynı zamanda bu cihazları, kişisel ve iş verilerini tehditlerden koruma zorluklarıyla karşı karşıya.

Intel® vPro™ teknolojisi, kapsamlı güvenlik, yönetilebilirlik ve üretkenlik özellikleriyle bu ihtiyaçlara yanıt verir. Bu teknoloji, yeni Intel® Core™ vPro™ işlemci ailesinde, Intel® Xeon® E5-2600, E5-1600 ve  E3-1200 işlemci ürün ailesinde, bu kritik BT zorluklarının üstesinden gelen Intel® çip setlerinde ve ağ adaptörlerinde entegredir.1 2

Intel vPro teknolojisi, uygun şekilde entegredir, ancak bazı benzersiz özelliklerinin devreye alınması için kurumun ihtiyaçları ve politikalarına göre ek bir çalışma gerekebilir. Intel® Setup and Configuration Software 9.0 sayesinde, BT yöneticileri Intel vPro işlemci tabanlı cihazları dakikalar içinde uygulamaya koyabilir.1

Intel® vPro™ Platformları İşyerinde Dönüşümü Destekliyor

Intel® Core™ vPro™ İşlemciler Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Akıllı ve Kolay

6. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili cihazların tüm avantajlarını görün.

İnfografiği inceleyin

6. Nesil Intel® Core™ vPro™ İşlemciler

Güçlü 6. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili cihazlarla, şirketinizin korunmasına yardım ederken, kullanıcılara kablosuz görüntüleme ve cihaz takma kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Değişiklikleri inceleyin

6. Nesil Intel® Core™ vPro™ İşlemcili bilgisayarlara yükseltin

Performans, üretkenlik, veri güvenliği ve kimlik korumasındaki gelişmelerle, bilgisayarınızı yükseltmek şirketinize önemli avantajlar sunar.

Bilgisayarlarınızı yükseltmek için diğer nedenleri görün

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://www.intel.com adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Yapılandırma: Intel Referans Platformu örnek bir yeni sistemdir. Sistem üreticilerinin ürünleri, tasarım bakımından bire bir aynı olmaz ve performansta farklılıklar görülür. Intel® Core™ i5-6200U işlemcili Intel Referans Platformu, PL1=15W TDP, 2C4T, turbo maksimum 3,4 GHz/3,2 GHz. Bellek: 2x4 GB DDR4-2133. Depolama: Intel® Solid State Sürücü (Intel® SSD). Ekran: 1920x1080 çözünürlük. Grafik Sürücüsü: 15.40.4225. Pil: 43WHr. İşletim Sistemi: Windows® 10. Intel® Core™ i5-520UM işlemcili 5 yıllık bilgisayar (1,06 GHz maksimum 1,86 GHz, 2C4T, 3 MB) Acer Aspire* 1830T. Bellek: 4GB DDR3 1600MHz. Depolama: 500GB sabit sürücü. Ekran: 11 inç 1366x768 çözünürlük. Pil: 63WHr. İşletim Sistemi: Windows* 7.