Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Şirketlerde ciddi bilgi işlem için gereken hızlı performans ile üretkenliğe yeni bir standart getirin. Çok faktörlü kimlik korumasıyla güvenlik tehditlerinin önüne geçin ve uzaktan yönetilebilirlik ile BT işletme maliyetlerini azaltın. Hepsi 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemciler ile mümkün.

En Zorlu İş Yüklerinin Üstesinden Gelin

Çalışanlarınız karmaşık hesaplamaları yaparken, kusursuz kodlar yazarken veya ileri düzeyde grafikler üzerinde çalışırken, Intel® Hyper-Threading Teknolojisi, en ileri düzeyde yanıt hızı sunarak görevlerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlamanız için her bir çekirdekte birden çok iş parçacığını çalıştırır ve bu sayede zorlu uygulamaların üstesinden gelir.

Çalışanlarınızın üretkenliğini arttırın ›

Media Asset with Text Component (RWD)

Yazılım Güvenliğini İçeriden Güçlendirin1

7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcilerin sunduğu Intel® Authenticate çözümüyle şirketinizi kullanıcı kimliği tehditlerine karşı koruyun. Kullanıcı verilerini donanımda yakalayan, şifreleyen, eşleştiren ve depolayan bu güçlü ve çok faktörlü çözüm, parola kırma, kimlik hırsızlığı ve ekran yakalama gibi yazılım düzeyindeki gelişmiş saldırılara maruz kalma olasılığını azaltır.

Şirketinizi günümüz saldırılarına karşı koruyun ›

Cihaz Yönetimini Modernleştirin

Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) ile yerinde BT desteği maliyetlerini azaltırken zamandan tasarruf edin. Bu teknoloji, mobil çalışanlarınız için kolay uzaktan bakım, kablosuz yönetilebilirlik ve bilgisayar yaşam döngüsü geçişlerini basitleştirecek güvenli sürücü temizleme özellikleri sunar. Intel® AMT'nin bant dışı özellikleri, bilgisayarınız kapalıyken ya da işletim sisteminin tamamen çöktüğü durumlarda dahi nerede olursa olsun kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olur.

Bilgisayarlara uzaktan hizmet sağlayın ›

Intel® vPro™ Teknolojisinden Faydalanmaya Başlayın

İş Yerinde Verimliliği Arttırın

Intel® vPro™ Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://www.intel.com adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) etkinleştirme ve kurumsal ağ bağlantısı, Intel® AMT özellikli bir yonga seti, ağ donanımı ve yazılım içeren bir sistem gerektirir. Dizüstü bilgisayarlarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve konfigürasyona bağlıdır. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-active-management-technology.html sayfasına bakın.