Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Yoğun Veri Çözümleri

Karar vermenize yardımcı olacak pratik bilgiler

Planınızı gerçekleştirin. Yüksek performanslı işlemciler ve görselleştirme teknolojileri dahil yoğun veri için geliştirilen araçlar, teknolojiler, yazılım ve donanımları keşfetmeye başlayın. Daha sonra, iş zekası, gelişmiş analizler, veri görselleştirme araçları ve büyük altyapı tedarikçileri dahil yoğun veri çözümleri sunan Intel ortaklarını değerlendirin.

Organizasyonunuz için doğru çözümü ve ürünleri bulmanıza yardımcı olacak aşağıdaki kaynakları kullanın. 

Yüksek performans için en iyi uygulamalar

Intel'in ve sektördeki diğer oyuncuların yoğun veri analizi için en iyi uygulamalarını değerlendirin. Yazılımların nasıl geliştirileceğini ve en iyi çalışma performansının nasıl sağlanacağını, Intel® Xeon® işlemcilerin, Intel® 10 Gigabit Sunucu Adaptörlerinin, Intel® SSD'lerin ve Intel® Distribution'ın yoğun veri projelerinin performansını nasıl artırdığını öğrenin.

Yoğun veri inceleme raporunu görüntüleyin (12 sayfa) >

Intel® Xeon® E5 işlemci ailesi

Çok amaçlı Intel® Xeon® E5-2600 v3 işlemci ürün ailesi, daha kısa bekleme süresi, daha iyi G/Ç performansı ve daha fazla verimlilik sunarak ölçeklenebilirlik ve hız gibi BT zorluklarının üstesinden gelir. İşlemci performansını iyileştirebilecek neredeyse her öğe üzerinde çalıştık: çekirdeklerin sayısını arttırma, önbellek, bellek ve entegrasyon.

Ürün özetini okuyun (5 sayfa) >

İşyükünüze en uygun işlemciyi bulun

BT organizasyonunuza en iyi sunucu platformunu seçmek için kompleks teknik gereklilikler ile bütçe ve yer kısıtlamaları arasında bir denge kurmak önemlidir. Bu araç, Intel® işlemcilerin yüksek performanslı bilgi işlem, veritabanı ve sanallaştırma işyükleri için avantajlarını anlamanıza yardımcı olur.

Intel'in işlemci karşılaştırma aracını kullanın >

Yoğun Veri Çözümünüze Karar Verin

İlgili Videolar

Tartışmalar

i