Buy Computers by Service Provider

Computers by Service Provider

Sonuçlarınızı Daraltın:
Service Providers
1
4 sonuçtan.
Featuring:
core_i3_2g-ci3_78x59
This full-featured lightweight laptop comes with built-in Wi-Fi, WebCAM and backlit LED display. The ideal blend of portability and productivity with an Intel® Core™ i3 processor.
  Integrated 3G functionality
  Windows* Home Premium
  LED backlit widescreen display
Compare
Featuring:
atom_78x59
At less than one inch thick, the 10.1” Aspire One provides the latest in reliability and responsiveness for students and those who demand more from their netbooks.
  Integrated 3G functionality
  Intel® Atom™ processor with Media Accelerator
  WSVGA Acer CrystalBrite* LED-backlit display
Compare
Featuring:
atom_78x59
The new Mini 10 keeps you on your feet and ready for anything. Its portable and modern design is complete with extended battery life.
  Integrated 3G functionality
  Up to 9.5 hours of battery life
  1080p HD LED display
Compare
Featuring:
core_i3_2g-ci3_78x59
The ultra-mobile Dell Inspiron 11z leverages the Intel® Core™ i3-330UM processor and 4G technologies to provide PC performance on a Notebook, letting you say goodbye to hotspots and hello to connection speeds up to 10x faster than 3G.
  Full-size keyboard
  Large 11.6" screen
  2GB of memory, expandable to 4GB
Compare
1

Ürünler ve Performans Bilgileri

Toggle Open/Closed

Üçüncü Taraf İçeriği: Web Sitelerinde ve Malzemelerde üçüncü şahıslarca gönderilmiş içerikler bulunabilir; bu tür içerikler, şirket profili ve iş geçmişi de dahil olmak üzere, Intel tarafından gözden geçirilmemiştir, onaylanmamıştır ve desteklenmemektedir ve yalnızca müşterilerimize ve kullanıcılarımıza kolaylık sağlamak amacıyla sunulmuştur. Burada bir sistemin anılması, bu sistemin desteklendiği veya önerildiği biçiminde yorumlanmamalıdır. Özellikle Intel Corporation, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler hakkında bilgi sağlayarak, bu ürünleri satmak için bir teklifte bulunmamaktadır. Masaüstü bilgisayar, iş istasyonları ve sunucu ürün resimlerinde görünen monitör ürün fiyatına dahil olabilir ya da olmayabilir. Intel, hatalar, eksiklikler ya da diğer zarar ziyan dahil olmak üzere ama bununla sınırlı olmamak kaydıyla üçüncü şahıslar tarafından sağlanan içerikten kaynaklanan sorunlardan hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz. İndirilen veya materyallerin kullanılması yoluyla başka bir biçimde elde edilen her tür materyalin takdiri ve riski size aittir ve bu tür materyallerin indirilmesi sonucunda bilgisayar sisteminizde veya başka cihazlarda ortaya çıkabilecek hasarlar veya veri kayıplarının sorumluluğu tamamen size aittir. Üçüncü şahıslarca sağlanan içeriği kullandığınızda bu tür içeriği değerlendirdiğinizi ve içeriğin doğru, eksiksiz veya işe yarar olduğuna duyduğunuz güven de dahil olmak üzere kullanımdan kaynaklanan her tür riski üstlendiğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Web Sitelerinin ve Materyallerinin her tür kullanımı bu Kullanım Koşullarına ve programa veya siteye özgü diğer koşullara tabidir.