• <Daha Fazlası Intel.com'da

Intel® Bulut Geliştiriciler – Bulut Bilişim Şirketleri Ekosistemi

Daha iyi bir bulut ortamı için ekip çalışması

Açık bulut altyapısı ve çözümlerinin başarılı şekilde uygulanmasında zengin bir çözüm ortağı ekosistemi kritik bir öneme sahiptir. Intel, ortak çalışmalar, uygulamalı mühendislik ve testler gerçekleştirmek için önde gelen ISV ve OEM'lerle birlikte hareket eder. Bu ortak girişimlerin sonucunda Intel® Xeon® işlemci tabanlı sunucuları kullanan başarısı kanıtlanmış bulut çözümleri geliştirilmiştir. Bu süreçte elde edilen deneyimler ve bilgiler ile kurulan ilişkiler, bulut bilişim firmalarına sürekli bir işbirliği ve yenilikçilik kapısı açıyor.

Bu başarı öyküsünü bu sürecin kahramanı olan bulut bilişim firmalarının ağzından dinleyin: Videoyu izleyin >

Diğer BT uzmanlarıyla bulut bilişim konusunda fikir alışverişinde bulunun: Intel® Bulut Geliştiriciler Forumunu Ziyaret Edin >

Özel Yol Arkadaşı— Yeni Referans Mimari

Bulut bilişim firmalarından çözümler ve sistemler hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki çalışmalara bir göz atın.

Bulut Geliştiriciler Ekosistemi Şirketleri

Open Data Center Alliance

Open Data Center Alliance

Open Data Center Alliance, zorlu BT koşullarına şeffaf, endüstri standartlarına uygun ve birden çok sağlayıcının yer aldığı bir yöntemle cevap verecek bulut gereksinimlerini sağlamak için bir araya gelen dünyanın önde gelen BT yöneticilerinin oluşturduğu bağımsız bir organizasyondur.

ODCA hakkında daha fazla bilgi edinin >

Tartışmalar