• <Daha Fazlası Intel.com'da

Intel® Bulut Geliştiriciler

Bulut altyapısı geliştirmeyi öğrenin

Intel® Bulut Geliştiriciler

Bulut bilişim altyapısının kurulması, geliştirilmesi ve işletilmesini kolaylaştırmayı amaçlayan sektörler arası bir girişim olan Intel® Bulut Geliştiriciler platformuna hoş geldiniz. Intel Bulut Geliştiriciler, daha basit, daha güvenli ve daha verimli bulut altyapıları oluşturulmasına yönelik bir dönüşüm rehberi arayışında olan kuruluşlara, barındırma hizmeti sağlayıcılarına, telekomünikasyon ve servis sağlayıcılarına hitap etmektedir.

Özel ya da melez bir bulut için bulut hizmetleri mi arıyorsunuz? Intel® Bulut Arama Aracı programı, hangi bulut hizmeti sağlayıcının ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağını belirlemeniz için araçlar sağlar.

Referans Mimari Kitaplığı

Bir bulut ortamı geliştirmenize ve bulut altyapınızı günümüzün BT ihtiyaçlarına göre optimize etmenize yardımcı olacak kanıtlanmış bulut bilişim çözümlerini okumak için referans mimari kitaplığını ziyaret edin. Referans mimariler, bulut ortamının geliştirilmesi veya basitleştirilmesi, bulut ortamınızda güvenliğin iyileştirilmesi ve verimliliğin arttırılması gibi konulara odaklanır.

İndirilecek bulut bilişim kılavuzunu seçin >

Referans Uygulamalar

Intel Bulut Geliştiriciler referans mimarisi temel alınarak bir referans uygulaması geliştirilmiştir. Gerçek yaşamdaki müşteri ortamından bir uygulama örneği ayrıntılarıyla ele alınır ve referans mimarinin amacı derinliğine gösterilir.

Gerçek yaşamda uygulama örneğini indirin >

 

Intel® Bulut Geliştiriciler Web Semineri Serisi

Bulut Geliştiriciler ekosistemi, bulut çözümleri ve referans mimariler üzerine ayrıntılı sunumlar sağlar.

Web semineri serisini görüntüleyin >

 

Bulut Bilişim Podcast Serisinden Tartışmalar

Haftalık olarak sunulan bu seride Bulut Geliştirici firmaları, BT kullanıcılarının bulut bilişim teknolojisini kurumlarında uygulamalarına ve yönetmelerine bulut bilişim çözümlerinin nasıl yardımcı olduğunu tartışıyor.

Bulut bilişim podcast'lerini dinleyin > 

 

Ekosistem

Sektördeki güvenilir bulut liderlerinin tümüne tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Bulut Geliştiriciler ekosistemindeki güvenilir bulut yazılım ve donanım sağlayıcıları hakkında daha fazla bilgi edinin >

Tartışmalar