• <Daha Fazlası Intel.com'da

Bulut Bilişim Analist Raporu

En önemli BT analiz şirketlerinden araştırma ve düşünce liderliği makaleleri

Karar vermeden önce, veri merkezi tasarımı ve bulut bilişim ile ilgili tahminler, araştırma raporları ve analiz makaleleriyle bilgi edinin. En iyi analistlerden ve danışmanlık şirketlerinden farklı bakış açılarını burada inceleyerek kendi BT girişimlerinizi planlayın ve uygulayın.

 

Açık Standartlar Bulut Depolarının Kapılarını Aralıyor

TBR İnceleme Raporunda, bulut ortamlarının devreye alınmasında açık standartların üst düzey birlikte çalışabilirlik sağlamak üzere nasıl konumlandırıldıkları ele alınmaktadır.

TBR inceleme raporunu okuyun >

 

Değişimi Kucaklayın: Bulut Bilişim, Şirketiniz için Çalışsın

Bulut bilişimin şirketlerin çeviklik ve hız ihtiyaçlarını daha iyi karşılayacak şekilde geliştirilmesi konusunda BT'nin önayak olması gerekir. Doğru teknoloji ortaklarıyla en yüksek düzeyde fayda sağlanabilir. Dell ve Intel'in talebi üzerine yapılmıştır.

Daha fazla bilgi için raporu okuyun > 


Technology Business Research: Serving the Cloud Raporu

Lider BT sektörü analisti Technology Business Research (TBR) şirketinden, en yeni Intel® Xeon® E5-2600 işlemciler ile donatılan IBM x86* sunucuların ve özel bulutların devreye alınmasının orta ölçekli şirketlere nasıl daha düşük maliyet ve daha esnek bilgi işlem kapasitesi sağladığı konusunda bir analiz ve görüşler.

TBR raporunu indirin >

Analist raporları

 

 

Temel Sanallaştırmanın Ötesinde Makalesi

Bu makalede, en iyi sanallaştırma uygulamaları ve BT yöneticilerinin konsolidasyonun ve maliyet tasarrufunun ötesinde faydalar sağlayacak girişimlere nasıl öncelik verdiği incelenmektedir. Dell ve Intel'in talebi üzerine yapılmıştır.

Forrester teknolojisini benimseme profili makalesini okuyun >

 

Yeni Nesil Kurumsal Mobilite Stratejisi

Dell ve Intel'in talebi üzerine hazırlanan bu makalede, Forrester Consulting BT için yeni “güçlendirilmiş iş teknolojisi” modelini ve istemci makinelerini tanıyan bulut özelliklerinin önemini açıklamaktadır.

Forrester inceleme raporunu okuyun >