Masthead Light

Hibrit Bulut Çözümünüze Karar Verin

Yeni nesil veri merkeziniz için doğru teknolojileri seçin

Genel Bakış  >  Öğrenin  >  Planlayın  >  Karar Verin

 

Bazı kararlar alma zamanı. Sektörler arası girişimimiz olan Intel® Bulut Geliştiricileri kullanarak özel bulutlar geliştirmek için ayrıntılı referans mimarilere erişin. Intel® Bulut Arama Aracımız ayrıca bulut özelliklerini en iyi şekilde geliştirecek bulut hizmeti sağlayıcılarını hızlı ve kolay bir şekilde belirler ve değerlendirir.

Intel’in Open Data Center Alliance (ODCA) gibi sektör gruplarındaki liderliği; birlikte çalışabilir, çok tedarikçili bulut çözümlerini destekleyen yaygın olarak benimsenmiş standartların gelişimini hızlandırır. 

Aşağıdaki araçlar ve kaynaklar, doğru ürün ve hizmet sağlayıcıyı seçmenize yardımcı olur.

Yeni nesil bir veri merkezi oluşturmak için bilmeniz gerekenler

Yeni Nesil Veri Merkezinizi Geliştirin

Bu özette Intel® Xeon® E5-2600 v2 işlemci ürün ailesi temelinde veri merkezi altyapısı oluşturmanın nasıl optimum sanallaştırma performansı sağladığı ve bulut bilişim için esnek bir temeli nasıl desteklediği açıklanmaktadır.

Ürün özetini indirin (26 sayfa) >

Intel, bulut hizmeti sağlayıcı bulmanızı kolaylaştırıyor

Bulut Hizmeti Sağlayıcı Bulun

Intel, dünya genelinden hizmet sağlayıcıları Intel Bulut Arama Aracı programıyla bir araya getiriyor. Hizmet olarak altyapı özellikleri ve sizin için en önemli becerileri sunan bulut hizmeti sağlayıcıları bulmak için bu aracı kullanın.

Intel Bulut Arama aracını kullanın >

Intel® BT Merkezi Kaynakları