Masthead Light

Hibrit Bulutlar Hakkında Bilgi Edinin

Hibrit bulut bilişimin avantajlarını öğrenin

Genel Bakış  >  Öğrenin  >  Planlayın  >  Karar Verin

 

Hibrit bulut çözümü, en hassas bilgilerinizi korurken aynı zamanda daha iyi çeviklik sunar. Intel, yüksek performanslı sunucular, maliyet etkin depolama, gelişmiş ağ kapasiteleri ve donanım ile geliştirilmiş güvenlik sunar.

Aşağıdaki kaynaklar, hibrit bulut hizmetleri ve en iyi özel ve açık bulut ortamlarını nasıl bir araya getirdiklerini öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Açık ve birlikte çalışabilir bulut vizyonunu benimseyin

Açık ve Birlikte Çalışabilir Bulut Vizyonunu Benimseyin

Intel'in bulut bilişim vizyonu, verilerinizi güvende tutmanıza, veri merkezinizi daha enerji verimli hale getirmenize, bulut altyapınızın yönetilebilirliğini kolaylaştırmanıza, aynı zamanda uygulama sunumunu optimize etmenize yardımcı olur.

İnceleme raporunu okuyun (9 sayfa) >

BT liderlerinin bulut bilgi işlemle ilgili en önemli 10 görüşü

BT Liderlerinin Bulut Bilgi İşlemle İlgili En Önemli 10 Görüşü

Intel ve Cisco, dokuz ülkede, 18 sektör genelinde kurumsal ve orta ölçekli şirketlerde çalışan 4000'den fazla BT karar mercisinin katılımıyla bir anket yaparak bulut bilişimin etkilerini araştırdı.

Raporu okuyun (7 sayfa) >

Hibrit Bulut Bilişim 101

Hibrit Bulut Bilişim 101

Bu özet, hibrit bulut bilişim hakkında kısa ve öz bilgiler sunuyor; neden önemlidir, hibrit bulutun özellikleri, benzersiz teknoloji zorlukları ve Intel'in nasıl yardımcı olabileceği sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Özeti okuyun (5 sayfa) >

Intel® BT Merkezi Kaynakları

Durum İncelemeleri ve Çözüm Özetleri

Diğerlerini Göster