• <Daha Fazlası Intel.com'da

Bulut Bilişim Avantajları: Intel® Xeon® E5 İşlemci Ailesi için İş Örnekleri Oluşturma

Intel tabanlı altyapılara yatırım yapmanın gerekçelerini yöneticilerinize anlatmanıza yardımcı olacak bir sunum

Sunum Notları

Bu sunum hakkında

Intel’in en yeni işlemci ürünü olan Intel® Xeon® E5 işlemci ailesi, kurumsal altyapı, iş istasyonları, açık ve özel bulut ortamları kurulumu, depolama sistemleri, yüksek performanslı bilgi işlem ve bazı gömülü cihaz tasarımları dahil geniş bir yelpazede BT kullanımları için çözümler sunar. Bu yeni ürün ailesi, tüm zamanların en çok kullanılan kurumsal teknoloji ürünleri arasında yer alan Intel® Xeon® 5600 ve 5500 serisi işlemcilerin varisidir. Veri merkezinizi Intel® Xeon® E5 işlemci ailesiyle güçlendirmek akıllı ve uygun maliyetli bir adımdır; böylece BT, işlere daha hızlı müdahale edebilir ve günümüzün zorlu BT ortamları için yeni hizmet modelleri geliştirebilir.

Bu sunum nasıl kullanılır?

Bu sunum, Intel® Xeon® E5 işlemci ailesini veri merkez(ler)inize dahil etmeniz için gerekçelerinizi ortaya koymanıza yardımcı olur:

  • Slaytlar, büyük bir sunum olarak kullanılabileceği gibi tek tek de kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Slaytları durumunuza en uygun biçimde kullanın.
  • Kurumunuza özel maliyet verilerini kullanarak sunumunuzu özelleştirmek için ROI hesaplayıcıyı (intel.com/go/xeonestimator) kullanın.
  • Yasal uyarılar, performans bilgileri ve optimizasyon bildirimleri için üst kısmında kırmızı şeritler olan slaytları inceleyin.