Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

"Çatışmaya hizmet etmeyen" ürünler, Amerika Sermaye Piyasası Kurulu (SEC) kurallarına göre Demokratik Kongo Cumhuriyeti (DKC) veya komşu ülkelerdeki silahlı grupları doğrudan ya da dolaylı olarak finanse eden veya bunlara fayda sağlayan çatışma minerallerini (kalay, tantal, tungsten ve/veya altın) içermeyen ürünler anlamına gelmektedir. "Çatışmaya hizmet etmeyen" ifadesini; çatışma minerali kaynakları, DKC veya komşu ülkelerdeki çatışmaları finanse etmeyen tedarikçilere, izabe ocaklarına ve arıtımcılara atıfta bulunmak için daha geniş anlamda da kullanırız.

2

Amerika Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SEC) tanımıyla "çatışmaya hizmet eden mineraller", Demokratik Kongo Cumhuriyeti (DKC) veya komşu ülkelerde çatışmayı finanse edip etmediğine bakılmaksızın kalay, tantal, tungsten ve altın mineralleri anlamına gelen geniş kapsamlı bir ifadedir.

3

Bu organizasyonların ifade ettiği fikir ve görüşler kendilerini bağlar ve Intel'in fikir ve görüşlerini yansıtmayabilir. Bu organizasyonların dahil edilmesi, Intel tarafından doğrudan onaylandıkları veya desteklendikleri anlamına gelmez.