Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Intel’in gelmiş geçmiş en iyi masaüstü bilgisayarı.

Masaüstü Bilgisayar Satın Alın

Çok Sayıda Araç. Bir Cihaz.

All-in-One masaüstü bilgisayarlar, yüksek hızlı bilgi işlem ve daha büyük ekranları, şık ve az yer kaplayan bir cihazda bir araya getiriyor.

Daha fazla bilgi edinin

Kasasız Ama Güçlü

Mini Bilgisayarlar, güçlü masaüstü performansının keyfini, neredeyse her yere uyan, küçük ve az yer kaplayan bir tasarımda çıkarmanızı sağlıyor.

Nasıl yapılacağını görün

Eksiksiz İşlev

İster oyun ister günlük bilgisayar kullanımını için olsun, Intel® işlemcili kasalar, karmaşık görevlerin üstesinden gelebilecek güçlü performansın yanı sıra, büyük yerel depolama alanı, donanımla geliştirilmiş güvenlik ve çeşitli özelleştirilebilir paketler sunar.

Bağlanın. Kullanın. Keyfini Çıkarın.

Intel® işlemcili, çok amaçlı Compute Stick, HD televizyonunuzu* akıllı televizyonunuzdan* daha işlevli hale getirir, büyük ekranda internetten video izlemenizi, internette gezinmenizi, e-postaları okumanızı veya sosyal medyada gezinmenizi sağlar.

Daha fazlasını görün

Her Zamankinden Daha Çok Seçenek

6. Nesil Intel® Core™ işlemcili bir masaüstü bilgisayar, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik sıra dışı bir çözüm sağlar.

39%

4 Yıllık Bilgisayara Kıyasla Daha İyi Performans1 2

Sınırların Ötesine Geçin

Intel® işlemcili masaüstü bilgisayarların inanılmaz işlemci hızı sağlaması, daha az bekleyerek daha çok iş yapmanız anlamına gelir.

 

6x

5 Yıllık Bilgisayara Kıyasla Daha Hızlı Video Dönüştürme1 3

4K Deneyiminizi Paylaşın

Intel® Core™ işlemciyle, eski masaüstü bilgisayarınıza kıyasla HD medya içeriklerini 6 kat daha hızlı oluşturun ve 4K videoları 18 dakika yerine 3 dakikada dönüştürün.

2x

5 Yıllık Bilgisayara Kıyasla Daha Hızlı Medya Düzenleme1 4

Yaratıcılığınızı İki Katına Çıkarın

En yeni Intel® işlemcili masaüstü bilgisayar, müzik oluşturma, fotoğraf rötuşlama ve video dönüştürme konusunda eski bilgisayarınıza kıyasla iki kat daha hızlıdır. Zamandan tasarruf etmek için ihtiyacınız olan hızı elde edin.

Görsel Teknolojiye Kendinizi Bırakın

6. nesil Intel® Core™ işlemcili yeni masaüstü bilgisayar, eşsiz bir eğlence ve oyun deneyimi sunan göz alıcı görüntü kalitesini mümkün kılar.

Maksimum

50%

3 yıllık bilgisayara kıyasla daha iyi 3D görüntü performansı1 5

Maksimum

13x

5 Yıllık Bilgisayara Kıyasla Daha İyi 3D Grafikler1 6

Maksimum

14x

5 yıllık bilgisayara kıyasla daha hızlı grafik performansı1 7

Diğer Intel® Teknolojilerini Keşfedin

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve işyükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerinde performans için optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir.

2

Intel tarafından Intel® Core™ i7-6700K işlemcili ve Intel® Core™ i7-2700K işlemcili sistemlerde SYSmark* 2014 kullanılarak ölçülmüştür

3

Intel tarafından Intel® Core™ i7-6700T işlemcili ve Intel® Core™ i5-650 işlemcili sistemlerde WebXPRT 2015 Photo Enhancement* kullanılarak ölçülmüştür

4

Intel tarafından Intel® Core™ i5-6500 işlemcili ve Intel® Core™ i5-650 işlemcili sistemlerde WebXPRT 2015 Photo Enhancement* kullanılarak ölçülmüştür

5

Intel tarafından Intel® Core™ i7-6700K işlemcili ve Intel® Core™ i7-2700K işlemcili sistemlerde Cinebench* R15 xCPU kullanılarak ölçülmüştür

6

Intel tarafından Intel® Core™ i5-6500 işlemcili ve Intel® Core™ i5-650 işlemcili sistemlerde 3DMark* Cloud Gate Graphics skoru kullanılarak ölçülmüştür

7

Intel tarafından Intel® Core™ i7-6700T işlemcili ve Intel® Core™ i5-650 işlemcili sistemlerde 3DMark* Cloud Gate Graphics skoru kullanılarak ölçülmüştür