Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Yaratıcılığınızı Serbest Bırakın

İlham geldiğinde ve hayal gücünüz işlemeye başladığında, kendinizi ifade etmek için doğru araçlar elinizin altında olsun. En yeni 7. Nesil Intel® Core™ işlemcili masaüstü bilgisayar ile müzik yazmak, fotoğraf düzenlemek ya da videolarınızı dönüştürmek eski bilgisayarınıza kıyasla çok daha kolay ve hızlı. Bu masaüstü bilgisayarlar en iyi çalışmalarınızı hayata geçiren büyüleyici geniş ekranların yanı sıra zamandan tasarruf etmeniz için istediğiniz hızı ve performansı da sunar.

Olağanüstü performans ile hayal gücünüzü özgür bırakın; aynı anda yaratıcı projelerinizi düzenleyin, fotoğraflarınızı düzeltin, bir film müziği yapın ve en yeni versiyonunu YouTube'a yükleyin. Intel® Core™ i7 Extreme Edition işlemciler, en zorlu iş yüklerinizi destekleyerek, 4K, sanal gerçeklik ve 360° video deneyimleriyle dünyanızı zenginleştirmenizi sağlayacak.

Yaratıcılığınızı özgür bırakın ›

Bir profesyonel gibi çoklu görev çalıştırın ›

Oyun Deneyiminde Yeni Bir Boyut

Kendinizi oyunların büyüleyici dünyasına bırakın ve rakiplerinizi becerilerinizle, hızınızla ve benzersiz performansınızla mağlup edin. 7. Nesil Intel® Core™ işlemcili masaüstü bilgisayarlar; en üst düzey oyun ihtiyaçlarınız için hızlı işlem gücü, etkileyici deneyim ve canlı grafikler sunuyor.

Intel® Core™ i7 Extreme Edition işlemcili cihazlar, en fazla dört ayrı grafik kartı, sanal gerçeklik ve 4K UHD çözünürlüklü oyun desteğiyle tüm rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlıyor. Ekibinizle koordinasyon sağlayın, Intel® RealSense™ kameranızı kullanarak canlı yayın yapın ve oyun sırasında önemli anları yakalayarak daha sonra paylaşın. Daha hızlı yükleme1 için Intel'in üst düzey ve çok hızlı SSD'leriyle2 birlikte kullanarak yenilmezliğinizi ilan edin.

İşlemci gücünüzü yükseltin ›

Ünlü e-Spor oyuncularına taş çıkaran performanslar sergileyin ›

İlgili Ürünler ve Teknolojiler

Destek

Ürün ve Performans Bilgileri

1

(SSD yanıt hızı—SSD 750 Serisi) IOMeter* ile ölçülmüştür; Intel® Core™ i7-4790K işlemci, Hız: 4,0 GHz, Çip Seti: Intel® Z97, Anakart: ASUS* z97-Deluxe ve 1,2 TB Intel® SSD 750 Serisi, DRAM kapasitesi: 4 GB, DRAM Hızı: DDR3 2133 MHz, İşletim Sistemi: Windows* 8.1.

2

(Intel® Rapid Start Teknolojisi) Solid State Sürücü (SSD) veya hibrit sürücü gerektirir.

3

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize veya bayinize danışın ya da www.intel.tr/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-max-technology.html adresini ziyaret edin.

4

eSATA, USB ve IEEE 1394 Firewire* gibi diğer bilgisayar G/Ç bağlantı teknolojileriyle karşılaştırılmıştır. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. Thunderbolt teknolojisi etkin bir cihaz kullanılmalıdır. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/io/thunderbolt/thunderbolt-technology-developer.html adresine gidin.

5

Intel teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına göre değişir ve etkinleştirilmiş donanım, yazılım veya hizmet etkinleştirmesi gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://support.intel.com adresinden daha fazla bilgi edinin.