• <Daha Fazlası Intel.com'da

Aracı deneyin

Aracı deneyin

Aracı Öğrenme

Kanıtları Gösterme Aracı ‘nın, kendi projelerinizi oluşturmadan önce keşfetmek isteyeceğiniz birçok özelliği bulunmaktadır. Araç özelliklerini keşfetmeye özellikleri anlatan animasyonlu genel bakış ile İngilizce Bilgiler başlayabilirsiniz. Ayrıca araçla pratik yapabileceğiniz iki farklı gösterim alanını da keşfedebilirsiniz. Resimlendirilmiş bir kılavuz, size sınıf projelerinizde aracın temel özelliklerini nasıl kullanacağınızı gösterir.

Gösterimler/ Göstergeler

Her bir demo, mevcut bir vakayı kullanarak, yeni bir tez geliştirme pratiği yapmanıza olanak sağlar. Yeni kanıtlar ya da savlar oluşturabilir, kanıtınızı savınızla birleştirebilir ve sebeplerinizi gerekçelendirebilirsiniz. Bir kanıtın üzerine tıklayın ve sürükleyip savınıza taraf (yeşil) ya da karşıt (kırmızı) alanlardan birine bırakın. İmleci öğenin sağ üst köşesindeki turuncu üçgene doğru hareket ettirerek öğretmen tarafından bırakılmış yorumlara göz atabilirsiniz. Kanıtlarınızı ve savlarınızı ayrıntılı olarak gösteren sayfayı görüntülemek için Rapor Görüntüleme butonunu kullanınız.

  • İlköğretim Demosu: Bu örnek aracın basitleştirilmiş sürümünü kullanır ve etik bir soruyu araştırır: İyi bir sebep uğruna kötülük yapmak kabul edilebilir mi?

Kılavuz >
Bu resimlendirilmiş kılavuz, Kanıtları Gösterme Aracı’nın altı adımlık bir tanıtımını içerir: 1. Bir proje geliştirin, 2. Bir kanıt oluşturun ve kanıtınızı derecelendirin, 3. Bir sav oluşturun, 4. Kanıtı savınızla bağdaştırın ve desteği derecelendirin, 5. Savı değerlendirin ve 6. Rapor Görüntüleme ve Öğretmen/ Öğrenci Grubu Yorumları özelliklerini kullanarak sonuçları değerlendirin.

Animasyonlu Genel bakış

Aracın temel özelliklerini anlatan bir animasyon görüntüleyin.

Animasyonu göster >