Kurumsal Mobilite Çözümünüzü Hayata Geçirin

Mobil kullanıma hazır teknolojileri ve daha fazlasını keşfedin

Kurumsal mobilite hakkında bilgi edinip bir stratejik plan oluşturduğunuza göre, artık mobil üretkenliği geliştirmek için doğru teknoloji çözümlerine karar vermeye hazırsınız demektir. 

Hangi cihazların ve işlemci teknolojisinin şirketiniz için en iyisi olduğunu belirlemek için aşağıdaki kılavuzları ve ürün kaynaklarını kullanın.

Kaç cihaza ihtiyacınız var?

Çalışanların, dizüstü bilgisayara mı, tablete mi ya da sadece 2'si 1 Arada Ultrabook™ cihazına mı ihtiyacı var? Bu video tanıtımında, Intel® Core™ vPro™ işlemcili 2'si 1 Arada Ultrabook cihazının toplam sahip olma maliyeti (TCO) ile her çalışan için bir dizüstü bilgisayar ve bir tablet almanın maliyeti karşılaştırılmıştır.

Toplam sahip olma maliyeti videosunu izleyin (3:07) >

Mobil cihaz güvenliği kılavuzunuz

2'si 1 Arada cihazlar, iş için hazır tabletler ve diğer 4. nesil Intel Core vPro işlemcili mobil cihazlarla kullanıcıların güvenliğini ve üretkenliklerinin devamını sağlayın.

Mobilite güvenlik kılavuzunu indirin (13 sayfa) >

Şirket cihazlarını yükselterek tasarruf edebilir misiniz?

Kurumsal cihazları yenilemenin, BT, son kullanıcılar ve genel olarak iş üretkenliği için sağlayacağı değeri bu interaktif araç ile kolaylıkla görebilirsiniz.

Başlarken: Şirket cihazları için Yatırım Getirisi tahmin aracı >

Karşılaştırın ve doğru cihazı bulun

Kurumsal kullanıcıların ihtiyaçları ile şirketlerin gerekliliklerini karşılaştırmak için bu kapsamlı cihaz karşılaştırma kılavuzunu kullanın.

Cihaz karşılaştırma kılavuzunu inceleyin (2 sayfa) > 

Kurumsal Mobilite Girişimleri

BT'nin doğru mobil stratejiyi sunması için destek kaynakları

Doğru Mobilite Çözümüne Karar Vermenize Yardımcı Olacak Kaynaklar

İlgili Videolar