• <Daha Fazlası Intel.com'da

Kurumsal Mobilite

Şirketler artık mobiliteye daha çok önem veriyor

Genel Bakış  >  Öğrenin  >  Planlayın  >  Karar Verin


Mobil cihazlar, yalnızca işin nerede, nasıl, ne zaman yapıldığını değiştirmekle kalmıyor, günümüz kullanıcılarının çalışma beklentilerini yeniden şekillendiriyor. Kişisel cihazlarını iş için kullananların sayısı giderek arttığından, yönetilmeyen BYOD BT güvenlik risklerinin artmasına neden oluyor. Ancak doğru cihaz yükseltme stratejisiyle, çalışanların istediği mobiliteyi ve performansı, işinizin gerektirdiği güvenlik ve yönetilebilirlik ile sunabilirsiniz.

temel bilgileri edinin

Temel bilgileri edinin

Mobil cihazlar, çalışan esnekliğini arttırarak insanların çalışma biçimde bir devrim yaratıyor. Bu yeni mobilite düzeyi, üretkenliğin artmasına yardımcı olur ve çalışanların mutlu olmasını sağlarken, önceden görülmeyen BT zorlukları getirir.

Kurumsal mobilite hakkında bilgi edinin >

 

İlgili Konular

Stratejinizi planlayın

Stratejinizi planlayın

BT organizasyonları doğru planlama kaynaklarıyla, mobil cihaz avantajlarını en üst düzeye çıkarırken, güçlü entegre güvenlik ve yönetilebilirlik sunan uyumlu teknolojilerle entegre ederek riski en aza indirebilirler.

Kurumsal mobilite stratejinizi planlayın >

 

İlgili Konular

Kullanacağınız teknolojiye karar verin

Kullanacağınız teknolojiye karar verin

Şirketlere uygun Intel mimarisi tabanlı birçok cihaz mevcut. Mevcut donanım ve yazılımlarınızla uyumlu cihazları entegre ederek güvenliği arttırın, BT yönetimini kolaylaştırın ve çalışanlarınızın mobilite ihtiyaçlarını karşılayın.

Sizin için hangi kurumsal mobilite çözümünün ideal olduğuna karar verin >

 

İlgili Konular