Masthead Light

İş için Masaüstü Bilgisayarlar

Güç kompakt bir tasarımla birleşiyor

Daha az karmaşa, daha yüksek güvenlik

Masaüstü bilgisayarın gücü. En son tasarım, performans ve güvenlik inovasyonlarıyla iş için Intel® mimarisi tabanlı masaüstü bilgisayarlar ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Hepsi bir arada bilgisayarın başındaki kadın

Hepsi bir arada bilgisayarlar: Şık, az yer kaplayan tasarımlar
Gücünü en yeni Intel® Core™ vPro™ işlemcilerden alan, şık tasarımlı Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar: Standart ve karmaşasız tasarımlarıyla dar alanlar için ideal tercih.1

Hepsi Bir Arada bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin >

 

Şirketler için entegre güvenlik

Şirketler için entegre güvenlik
Gücünü yeni nesil işlemcilerden alan gömülü güvenlik özellikleri, kullanıcıları kimlik hırsızlığından korur ve güvenli ağ erişimi sunar.2 Binlerce cihazı uzaktan izleyebilir ve yönetebilir, güncelleyebilir, devre dışı bırakabilir, kilitleyebilir ya da yeniden başlatabilirsiniz.3,4 

Donanıma entegre güvenlik inceleme raporunu görüntüleyin (8 sayfa) >

Dokunmatik, iş için uyumlu

Dokunmatik, iş için uyumlu
Windows* 8 Pro işletim sistemli hepsi bir arada bilgisayarlar, kusursuz sistem entegrasyonu için x86 uygulamaları, çevre birimleri ve sürücülerle uyumlu olmakla kalmıyor, aynı zamanda inovatif dokunmatik ekranlarıyla kullanıcılara yeni ve eğlenceli bir çalışma deneyimi sunuyor.

 

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Intel® vPro™ Teknolojisi karmaşık bir teknolojidir; kurulması ve etkinleştirilmesi gerekir. Özelliklerin ve sonuçların kullanılabilirliği, donanım, yazılım ve IT ortamınızın kurulumuna ve yapılandırılmasına bağlı olacaktır. Daha fazla bilgi için şu sayfaya gidin: www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/vpro/vpro-technology-general.html.

2. No computer system can provide absolute security under all conditions. Built-in security features available on select Intel® Solid-State Drives may require additional software, hardware, services, and/or an Internet connection. Results may vary depending upon configuration. Consult your system manufacturer for more details.

3. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

4. Etkinleştirme ve şirket ağ bağlantısı, Intel® AMT yetenekli chipset, ağ donanımı ve yazılım içeren bir sistem gerektirir. Dizüstü bilgisayarlarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve yapılandırmaya bağlıdır. Daha fazla bilgi için, www.intel.com/technology/vpro/index.htm sayfasına bakın.