Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Daha az karmaşa, daha yüksek güvenlik

Masaüstü bilgisayarın gücü. En son tasarım, performans ve güvenlik inovasyonlarıyla Intel® mimarisi tabanlı masaüstü bilgisayarlar iş için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Şirketler için masaüstü cihazlarına göz atın >

Hepsi bir arada bilgisayarlar: Şık, az yer kaplayan tasarımlar

Gücünü en yeni Intel® Core™ vPro™ işlemcilerden alan, şık tasarımlı Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar: Standart ve karmaşasız tasarımlarıyla dar alanlar için ideal tercih.1

Hepsi Bir Arada bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin >

 

Şirketler için entegre güvenlik

Gücünü yeni nesil işlemcilerden alan gömülü güvenlik özellikleri, kullanıcıları kimlik hırsızlığından korur ve güvenli ağ erişimi sunar.2 Binlerce cihazı uzaktan izleyebilir ve yönetebilir, güncelleyebilir, devre dışı bırakabilir, kilitleyebilir ya da yeniden başlatabilirsiniz.3 4 

Donanıma entegre güvenlik inceleme raporunu görüntüleyin (8 sayfa) >

Satın Alın | Sizin için doğru sistemi bulun

Masaüstü Bilgisayarlar

Dizüstü bilgisayarlar

Ultrabook®

Tabletler

Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® vPro™ Teknolojisi karmaşık bir teknolojidir; kurulması ve etkinleştirilmesi gerekir. Özelliklerin ve sonuçların kullanılabilirliği, donanım, yazılım ve IT ortamınızın kurulumuna ve yapılandırılmasına bağlı olacaktır. Daha fazla bilgi için şu sayfaya gidin: www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/vpro/vpro-technology-general.html.

2

No computer system can provide absolute security under all conditions. Built-in security features available on select Intel® Solid-State Drives may require additional software, hardware, services, and/or an Internet connection. Results may vary depending upon configuration. Consult your system manufacturer for more details.

3

Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

4

Etkinleştirme ve şirket ağ bağlantısı, Intel® AMT yetenekli chipset, ağ donanımı ve yazılım içeren bir sistem gerektirir. Dizüstü bilgisayarlarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve yapılandırmaya bağlıdır. Daha fazla bilgi için, www.intel.com/technology/vpro/index.htm sayfasına bakın.