Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Kurumsal Kullanıma Uygun, Çok Amaçlı 2'si 1 Arada ve Ultrabook™ Cihazları

Performans mobilite ile buluşuyor

Daha şık, daha güvenli ve dokunmatik özelliğiyle daha ilgi çekici

İş bilgisayarının eksiksiz gücünü hafif bir tasarımda arıyorsanız, 2'si 1 Arada ve Ultrabook™ cihazları bunu sunacaktır. İş için bu Intel® mimarisi tabanlı dizüstü bilgisayarlar, Intel'den beklediğiniz performans, güvenlik ve yönetilebilirlik sayesinde her zaman çalışmaya hazırdır.

5. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazlar, sınıfının en iyisi1 kablosuz mobilite, uzaktan yönetilebilirlik, gömülü güvenlik ve her iş yükünü yürütebilecek eşsiz performans sunar.

İş kullanımı için 2'si 1 Arada cihazlara göz atın >

2'si 1 Arada: İş bilgisayarı ve iş tableti tek bir cihazda bir arada

İster dönüştürülebilir ister ayrılabilir ekranlı bir model seçin, şirket verimliliğini arttırmak artık çok daha kolay. Çoklu görevlerinizi dört kata kadar daha hızlı bir şekilde yürütün, medya içeriği zengin sunumlar düzenleyin ve kablosuz projeksiyon ve görüntülü konferans özelliklerini kullanın.1 2 3 4


Video: İş kullanımı için 2'si 1 Arada (1:52) >

2'si 1 Arada Cihazlar: Hareket Halindeki Yöneticilere Güç Sağlama

Intel işlemcili 2'si 1 Arada cihazlar; güçlü performans, parolasız VPN, kusursuz çoklu görev yürütme, dizüstü ve tablet avantajlarıyla hareket halinde çalışan yöneticiler için ideal cihazlardır.


Video: Yöneticiler için 2'si 1 Arada cihaz (1:44) >

2'si 1 Arada kurumsal deneyimi

Kurumsal kullanıma yönelik Intel® işlemcili 2'si 1 Arada cihazların çok amaçlı kullanımı, tabletin uyumluluğu ve esnekliği, eksiksiz tablet performansı ve üretkenliği, ayrıca BT yönetilebilirliği için kurumsal düzeyde güvenliğinden faydalanın. 


Video: 2'si 1 Arada deneyimi (2:44) >

2'si 1 Arada cihazlar ile yaratın ve birlikte çalışın

Günümüzün ofis çalışanları yaratmak için klavyeye, işbirliği halinde çalışmak için dokunmatik ekrana ihtiyaç duyuyor. 2'si 1 Arada cihazların, bu iki özelliği taşınabilir ve güçlü bir cihazda nasıl buluşturduğunu öğrenin.

2'si 1 Arada çözüm özetini görüntüleyin (3 sayfa) >

Küçük İşletmeler için Dizüstü Bilgisayar Kaynakları

Intel® kurumsal cihazlarının küçük işletmeniz için neler yapabileceğini öğrenin

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri, yalnızca Intel mikro işlemcilerinde en iyi performansı sunacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark ve MobileMark gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/performance sayfasına bakın.

Sonuçlar, Intel tarafından yazılım, karşılaştırma veya üçüncü tarafların diğer verileriyle yalnızca bilgilendirmek amacıyla ölçülmüştür.  Sistem donanımı veya yazılım tasarımı ya da yapılandırılmasındaki herhangi bir farklılık gerçek performansı etkileyebilir.  Intel bu belgede belirtilen üçüncü tarafın uygulamasını kontrol etmez veya denetlemez.  Intel tüm müşterilerinin burada belirtilen üçüncü tarafların web sitelerini veya diğer kaynakları ziyaret ederek belirtilen verilerin doğru olduğunu ve satışa sunulan sistemlerin performansını yansıttığını doğrulamalarını teşvik eder.

2

Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.

3

Intel® Clear Video HD Teknolojisi, her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

4

Intel® Wireless Display özelliğine sahip bir bilgisayar, uyumlu bir adaptör ve televizyon gerektirir. 1080p ve Blu-ray* veya diğer korunan içerikler yalnızca 3. nesil Intel® Core™ işlemcili, entegre görsel teknolojilere sahip bilgisayarlarda oynatılabilir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.htm sayfasına bakın.