Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

İş kullanımına hazır bilgisayarlarla son kullanıcılar ve BT arasında köprü kurun

İş tabletleri, 2'si 1 Arada modelleri, Ultrabook™ cihazları ve Hepsi Bir Arada masaüstü sistemleriyle Intel, her iş senaryosuna uygun ve kullanıma hazır eşsiz çözümler sunar.

  • Gömülü güvenlik: Eşsiz güvenlik teknolojileri, kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmaya yardımcı olur, veri korumayı ve erişimi geliştirir, ayrıca güçlü uzaktan onarım özellikleri sunar.1
  • Hızlı performans: Cihazlar kullanıcıların üretkenlik ihtiyaçlarına uyum sağlar ve performansı yavaşlatmadan verileri dört kat daha hızlı şifreleyebilir.2,3,4
  • Uzaktan yönetim özellikleri: BT, iş bilgisayarlarını ister ağa bağlıyken ister kapalıyken izleyebilir ve yönetebilir.5

Bu cihaz karşılaştırma kılavuzunu kullanarak kurumsal cihazları karşılaştırın.

İş için 2'si 1 arada ve Ultrabook™ dizüstü bilgisayarlar

Şık ve ince 2'si 1 Arada ve Ultrabook cihazları, uyku modundan ışık hızında çıkar6, saatlerce çalışır ve kullanıcıların çalışmak için ihtiyaç duydukları gücü ve esnekliği sunar.

İş için 2'si 1 Arada ve Ultrabook cihazları hakkında daha fazla bilgi edinin >

İş kullanımı için tabletler

Intel® mimarisi tabanlı tabletler kullanıcılara esnekliğin yanı sıra güçlü üretkenlik ve performans sunar. Gelişmiş güvenlik ve mevcut sistemlerle kusursuz uyumluluk, toplam sahip olma maliyetini de düşürmenize yardımcı olur.

İş için tabletler hakkında daha fazla bilgi edinin >

İş için masaüstü bilgisayarlar

Yenilikçi hepsi bir arada masaüstü sistemleri ve ultra küçük tasarımlı cihazlar, yer sıkıntısı olan ortamlar için hız ve stili, karmaşasız şık bir tasarım ve güçlü performansla bir araya getiriyor.

İş için Hepsi Bir Arada bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin >

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Hiçbir bilgisayar sistemi her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. Dahili güvenlik özellikleri üçüncü taraflarca sağlanan yazılım, donanım veya hizmetler ile İnternet bağlantısı gerektirebilir. Yapılandırmaya bağlı olarak sonuçlarınız değişebilir. Ayrıntılı bilgi için bilgisayarınızın üreticisine başvurun.

2

Intel® AES Yeni Komut Dizisi (Intel® AES-NI), Intel® AES-NI özellikli işlemci içeren bir bilgisayar ve komut dizisini doğru sırada işlemek için Intel® tarafından sağlanmayan yazılımlar gerektirir. Intel® AES-NI seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Özelliğin bulunup bulunmadığını öğrenmek için bayinize veya bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için, software.intel.com/en-us/articles/intel-advanced-encryption-standard-instructions-aes-ni sayfasına bakın.

3

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri, yalnızca Intel mikro işlemcilerinde en iyi performansı sunacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark ve MobileMark gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/performance sayfasına bakın.

Sonuçlar, Intel tarafından yazılım, karşılaştırma veya üçüncü tarafların diğer verileriyle yalnızca bilgilendirmek amacıyla ölçülmüştür.  Sistem donanımı veya yazılım tasarımı ya da yapılandırılmasındaki herhangi bir farklılık gerçek performansı etkileyebilir.  Intel bu belgede belirtilen üçüncü tarafın uygulamasını kontrol etmez veya denetlemez.  Intel tüm müşterilerinin burada belirtilen üçüncü tarafların web sitelerini veya diğer kaynakları ziyaret ederek belirtilen verilerin doğru olduğunu ve satışa sunulan sistemlerin performansını yansıttığını doğrulamalarını teşvik eder.

4

İstemciler arası beyan, masaüstü ve mobil dizüstü bilgisayarlar karşılaştırıldığında elde edilen en düşük performans verilerine dayanır. Yapılandırmalar ve performans testi aşağıdadır:

(Mobil) Ön üretim 3. nesil Intel® Core™ i5-3320M İşlemci (4T2C, 3 MB önbellek, en fazla 3,20 GHz), Intel Referans Anakart, ön üretim BIOS, Bellek 8 GB (2x4 GB) Micron* PC3-12800, Hitachi* Travelstar 320 GB sabit disk sürücü, Intel® HD Graphics 4000, Sürücü ön üretim 8.15.10.2616, Yonga Seti INF ön üretim 9.3.0.1019 ile Intel® Core™2 Duo İşlemci P8600 (2T2C, 3 M önbellek, 2,40 GHz, 1066 MHz FSB), HP* dv6, BIOS HP* vF.31, Bellek 4 GB (2x2 GB) Micron* PC3-8500, Hitachi* 320 GB sabit disk sürücü, Mobil Intel® GM45 Yonga Seti ailesi ile entegre grafik kartı Sürücü: 8.15.10.1749, Yonga Seti INF 9.2.0.1030, Microsoft Windows* 7 Ultimate 64 bit 6.1 Sürüm 7601 karşılaştırması

(Masaüstü) Ön üretim 3. nesil Intel® Core™ i5-3450 İşlemci (4T4C, 6 MB önbellek, 3,1 GHz taban-en fazla 3,5 GHz), Intel® Masaüstü Anakartı DH77KC, Bellek 8 GB (2x4 GB) Micron* DDR3-1600, Seagate* 1 TB, Intel® HD Graphics 2500, Sürücü: 8.15.10.2616 (BIOS:vSLZ7510H.8 6A.0033.2011.1230.1146, Yonga Seti INF 9.3.0.1019 ile Intel® Core™ 2 Duo E8400 (2C2T, 3,0 GHz, 6 MB önbellek), Bellek 4 GB (2x2 GB) Micron* DDR2 800 MHz, Seagate* 1 TB sabit disk sürücü, Intel® G45, Sürücü: 8.15.10.2189, BIOS:IDG4510H.86A.0135.2011.0225.1100, INF), Microsoft Windows* 7 Ultimate 64 bit 6.1 Sürüm 7601 karşılaştırması

İş üretkenliği beyanları, firma istemcisinin performansını karakterize etmek için kullanılan, ana ofis üretkenliği, veri analizi/mali analiz, sistem yönetimi, ortam oluşturma, 3B modelleme ve web geliştirme karşılaştırma aracı SYSmark* 2012 temel alınarak yapılmıştır. SYSmark 2012, kullanıcı güdümlü iş yükleri ve uygulama uzmanlarının geliştirdiği kullanım modellerini içerir. Çoklu görev yürütme ile ilgili beyanlar, çeşitli tek ve çok iş parçacıklı CPU, grafik kartı ve HDD test gruplarını içeren ve Microsoft Windows* 7 kurulu bilgisayarlar için kullanılan bir donanım performansı karşılaştırma testi olan PCMark* 7 testine dayanmaktadır. Şifreleme iş yükü SiSoftware Sandra* 2011'den oluşur—AES256 CPU Kriptografik alt testi, AES (Advanced Encryption Standard) şifreleme ve şifre çözme standardını yürütürken CPU performansını ölçer. Daha fazla bilgi için, http://www.intel.com/performance sayfasına bakın.

5

Etkinleştirme ve şirket ağ bağlantısı, Intel® AMT yetenekli chipset, ağ donanımı ve yazılım içeren bir sistem gerektirir. Dizüstü bilgisayarlarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve yapılandırmaya bağlıdır. Daha fazla bilgi için, www.intel.com/technology/vpro/index.htm sayfasına bakın.

6

Belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımları ve BIOS güncellemesi ile Intel® Solid State Sürücü gerektirir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine başvurun.