Intel® Teknolojileri ile Daha Güvenli bir Bulut Ortamı Geliştirin

Bulut ortamında güveni ve güvenliği sağlayın

Genel Bakış  >  Öğrenin  >  Planlayın  >  Karar Verin

 

Kısacası bulut güvenliği göz ardı edilemez. Intel, en kritik güvenlik zorlukları olan veri ve altyapı koruması ile güvenlik uyumluluğu kaygılarını yönetmenize yardımcı olur; bunun için kapsamlı veri şifrelemesini destekleyen, altyapıyı koruyan ve uyumluluk için daha yüksek güvenlik güvencesi geliştiren teknolojiler kullanır.

Temel bilgileri edinin

Temel bilgileri edinin

Organizasyonlar, artık bulut ortamları için tek kontrol noktası olarak güvenlik duvarlarına güvenemiyorlar; güvenlik uygulamalarının veri merkezinin ötesinde uç sistemleri ve uç nokta cihazlarını da kapsaması gerekiyor. Bulut güvenliği hakkında bilmeniz gerekenler neler?

Bulut güvenliğinin neden önemli olduğunu öğrenin >

Projenizi planlayın

Projenizi planlayın

Bulut ortamında güvenliğin temel ilkelerini anladığınızda her hizmet katmanında varlıklarınızı nasıl koruyacağınızı planlamaya bağlayabilirsiniz. Pratik araçlarımız, kaynaklarımız ve planlama kılavuzlarımız ile sürecinizi belirleyin ve başarıya giden yol haritanızı oluşturun.

 Bir bulut güvenliği projesi planlayın >

Bir bulut güvenliği çözümüne karar verin

Bir bulut güvenliği çözümüne karar verin

Bir sonraki adımınız bulut ortamınızı korumak için doğru teknolojiyi seçmek olacak. Strateji ortağımız McAfee'nin ürünleri ile birlikte Intel® teknolojileri güvenlik kalkanınızın korumasını silikondan yazılıma ve ağa kadar genişletir.

Doğru bulut güvenliği çözümüne karar verin >

Intel® BT Merkezi Kaynakları