Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Her Yerden Çalışın. Daha Az Yük Taşıyın.

Günümüzün mobil çalışanları düşünülerek tasarlanan ultra taşınabilir tabletlerle şirketinizin mobilitesini arttırın. Kolay taşınan tabletler, aynı zamanda anında işe koyulmanızı sağlıyor. Çalışmalarınızı istediğiniz yerden kolaylıkla müşterilerinizle paylaşın ve hareket halindeyken tüm iş takiplerinizi yapın. Öğle yemeği toplantısında en güncel hasta verilerine erişin ya da müşterinize yaptığınız sevkiyatı mağazadan takip edin. Entegre güvenlik özellikleri, hassas iş verilerini her konumdan korur.

Yenileme stratejinize tabletleri ekleyerek, üretkenlikten veya güvenlikten ödün vermeden çalışanlarınıza istedikleri özgürlüğü sunabilirsiniz. Yenileme Yatırım Getirisi Tahmin Aracımız yatırımınızın getirisini değerlendirmenize yardımcı olabilir.

Hareket Halindeyken Üretkenlik

İşinizin sizi götürdüğü her yerde çalışmaya devam edin. İnce ve hafif tabletleri kolaylıkla yanınızda taşıyabilir ve ihtiyacınız olan uzun pil ömründen faydalanabilirsiniz. Doktorlar, dokunmatik ekran sayesinde hareket halindeyken çalışabilir ve dijital kalemle kolaylıkla not alabilir. Satış temsilcileri, POS'u doğrudan müşterinin bulunduğu yere götürebilir ve hatta gerçek zamanlı olarak stok kontrolü yapabilir. Intel® işlemcili tabletler, her çalışan için her konumdan üretkenliği arttıran mobilite olanağı sunar.

Tablet çözümleri videosunu izleyin ›

Mobilite ile ilerleyin ›

Güvenlik Uyumluluk İle Buluşuyor

Şirketinizin ihtiyacı olan güvenlik ve kullanıcılarınızın talep ettiği esneklik ile kendinizden emin adımlarla çalışmaya devam edin. Intel® işlemcili, Windows* işletim sistemli tabletler, hızdan veya bilgisayar gücünden taviz vermeden kapsamlı koruma sağlar. Bilindik Windows uygulamalarıyla uyumlu bu tabletler ile hemen işe koyulabilirsiniz. Android* yazılımlı tabletler, güçlü 64 bit işlem sayesinde ihtiyacınız olan güvenliği, performansı ve çevikliği sunar. Tabletlerle, kullanıcılar hareket halindeyken ek korumayla kolaylıkla çoklu görev yürütebilir ve işbirliği yapabilir.

Windows tablet güvenliği özetini okuyun (3 sayfa) ›

Android tablet güvenliği özetini okuyun (2 sayfa) ›

 

İşletmeniz için Doğru Tableti Bulun


Satın Al

Diğer Cihazları Keşfedin