Masthead Light

İş için Tabletler

Taşınabilir uyumluluk

Gücünü Intel'den alan tabletler şirketlerle doğrudan uyumluluk sağlar

Performanstan taviz vermeden şirketinizin mobilitesini arttırın. Intel® mimarisi tabanlı Windows* 8 ya da Android* tablet ile kullanıcıların istediği uyumluluk ve şirketinizin ihtiyacı olan üretkenliği elde edebilirsiniz.

Tabletli Adam

İş için kanıtlanmış üretkenlik, işe hazır uyumluluk

Entegrasyon kolaylığını yaşayın. Intel mimarisine sahip Windows 8 tabletler, çoğu kurumsal ortama kusursuz bir şekilde uyum sağlar ve kullanıcıların zaten kullanmakta oldukları uygulamalarla çalışır.

Windows 8* ile daha iyi bir deneyimi hissedin >

Dışarıda tabletle oturan kadın

Taşınabilirlik için tasarlandı; güvenlik için geliştirildi

Windows 8 işletim sistemine sahip ve Intel mimarisi tabanlı tabletlerin kullanıcıların mobilite ihtiyaçlarını ve Intel BT'nin güvenlik gerekliliklerini nasıl bir arada sunduklarını öğrenin1.

Intel BT'nin güvenlik podcast'lerini dinleyin (6:05) >

Tabletli iş adamı

Yüksek güçlü performans ile düşük enerji tüketimi buluşuyor.

Güçten ve enerjiden taviz vermeden yapabileceğiniz tasarrufları keşfedin. Intel mimarisine sahip tabletler, toplam sahip olma maliyetini azaltmak için uyumluluk, güvenlik ve üretkenlik sunar.

Bu tablet toplam sahip olma maliyeti incelemesini okuyun >

İşletmeler için Geliştirildi

Tablet Kaynakları Arayın

Diğerlerini Göster

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1.   Hiçbir bilgisayar sistemi her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. Seçkin Intel® Core™ işlemcilerde bulunan yerleşik güvenlik özellikleri bazı ek yazılım, donanım ve hizmetler ve/veya İnternet bağlantısı gerektirebilir. Yapılandırmaya bağlı olarak sonuçlarınız değişebilir. Kullanılabilirlik ve işlevler ile ilgili bilgi için sisteminizin üreticisine ve servis sağlayıcınıza başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolmasından veya çalınmasından dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/data-security/security-overview-general-technology.html sayfasına bakın.