Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Intel CES 2017'ye Hoş Geldiniz

Yalnızca üç yıl içinde 50 milyarı aşkın akıllı nesnenin buluta bağlanmış olmasını bekliyoruz. Yeni cihazlar tasarlamaktan 5G ağını mümkün kılmaya kadar bu akıllı geleceğin her segmentini desteklemek için benzersiz bir konuma sahip olan Intel, CES'te tüm bu yenilikleri mümkün kılacak teknolojileri duyuruyor.

Sürüş Deneyiminde Devrim

Trafik tıkanıklığını ve kazaları azaltacak olan otonom sürüş deneyimiyle yolculuklarımız yeniden şekillenecek. Otonom bir arabanın saniyede 1GB veri işlemesi bekleniyor. Intel'in mümkün kıldığı 5G teknolojisi, devrim niteliğinde bir sürüş deneyimi için buluta erişimin ve veri paylaşımının temelini oluşturacak.

5G'nin otonom arabaları çok hızlı bir veri otoyolunda nasıl tutacağını öğrenin ›

Sürüş deneyiminin geleceğini yaşayın ›

Oyunun Kurallarını Değiştiren Teknoloji

Intel, spor tutkunlarının spora her zamankinden daha yakın olmalarını sağlıyor. Sanal gerçekliğin gücüyle kendinizi merkez kortta bulabilir veya Intel® 360 Replay teknolojisiyle maçı her açıdan seyredebilirsiniz. Ayrıca sporcular da performansı arttıran ve sakatlık riskini azaltan veri analizleriyle teknolojiden faydalanabilirler.

Voke'nin sanal gerçekliği canlı etkinliklerde nasıl kullandığını keşfedin ›

Oyuna katılın ›

Sıra Dışı Günlük Deneyimler

Intel'in 5G ve sanal gerçeklik alanındaki inovasyonları, dünyayı deneyimleme biçimimizi ve dünya ile etkileşimimizi değiştiren etkileyici sanal gerçeklik teknolojisinden ev gereçleri ve çok kritik tıbbi malzemeler gibi her şeyi kapımıza getiren drone'lara kadar birçok günlük deneyimimizin yeniden şekillendirilmesinde büyük bir rol oynuyor.

Sanal Gerçekliğin Geçmişi Ve Bugünü ›

Konular ve Teknoloji

Duyurular

CES'te Intel'i bulun

Tech East'teki Intel kabinini ziyaret edin. Bizi Las Vegas Kongre Merkezi, Ana Salon'daki 10048 numaralı kabinde bulabilirsiniz.

Intel kabini ve CES 2017'nin sunduğu diğer tüm olanaklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için CES Uygulamasını iOS* App Store veya Google Play*'den indirin.

Haritayı indirin ›

Conversations

i

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Bu cihaz, Federal İletişim Komisyonu kurallarının gerektirdiği üzere henüz onaylanmamıştır. Bu cihaz, onay alınana kadar satılık veya kiralık olarak sunulamaz ya da satılamaz veya kiralanamaz.