• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

PAX Prime'da En İyi Intel Deneyimi

Kazanma şansını elde etmek için belirli Intel® ürünlerini satın alın

Seattle’da düzenlenecek PAX Prime etkinliğine bilet bulamadınız mı? Intel, oyun tutkunlarının konserler, sergiler ve daha fazlasıyla bir araya geleceği bu efsanevi etkinlik için biletiniz olabilir. Sınırlı bir süre için kampanya dahilindeki her Intel alışverişiniz ile PAX Prime'da en iyi Intel deneyimini yaşayabilirsiniz.

Nasıl katılırsınız

Katılım kolaydır ve ücretsiz GRID 2* oyunu ve tişörtü (sınırlı sayıda) gibi başka avantajları da vardır. 4. nesil Intel® Core™ işlemci makbuzunuzu gösterin ve aşağıdaki ödülü kazanma şansını yakalayın:

  • Büyük ödül: İki kişilik uçak bileti, hotel masrafları, PAX etkinlik biletleri ve yemek kuponları dahil Seattle'daki PAX Prime etkinliğinde en iyi Intel deneyimi
  • Haftanın ilk ödülleri: PAX Prime etkinliğine iki bilet ve seyahat masrafları için $200 dolar— etkinlikten önceki her hafta verilecek

Nasıl kaydolup kazanacağınızı öğrenin >

Intel® Core™ i7 işlemci

Hakimiyet artık sizin

Tepeden tırnağa bilgisayarınız için en iyisi. Rekabet üstünlüğü kazanmak için en yeni Intel® Core™ i7 işlemcileri seçin—daha geniş cihaz yelpazesinde rakipsiz CPU performansından kusursuz ve daha gerçekçi grafiklere birçok avantaja sahip olun.

HD Graphics

Kaleyi içten fethedin.

Yeni Intel® Core™ işlemcilere entegre bir dizi geliştirme sayesinde ek donanıma ihtiyaç duymadan etkileyici 3D oyun deneyimi yaşayın. Intel® Iris™ Graphics, Intel® HD Graphics ve diğer entegre görseller1, grafik yoğun uygulamalar için gelişmiş medya işleme performansı sunar, böylece oyunların görsel zenginliğinden taviz vermek zorunda kalmazsınız.

Turbo Boost 2.0 Teknolojisi

Kilitsiz ve engel tanımaz

Oyunun en güçlü silahıyla oyun alemindeki rakiplerinizi bozguna uğratın: kilitsiz, engelsiz, tavizsiz Intel® Core™ i7 işlemci. Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi,2 Intel® Hyper-Threading Teknolojisi,3 ve hız aşırtma kontrolü gibi vurucu akıllı özellikleri bir araya getiren bu işlemci oyunlarınızda yıkıcı güce sahip müttefikiniz olacak.

Daha Fazla Bilgi

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

En mükemmel sistemi satın alın

Şimdi satın alın >

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Intel® Clear Video HD Teknolojisi, her bilgisayarda etkinleştirilmemiştir ve optimize edilmiş yazılımlar gerektirebilir. Sisteminizin üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html sayfasına bakın.

2. Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost Teknolojisi ve Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

3. Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.