Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Intel için Optimize Edilmiş Oyunlar

Oyun deneyiminizden en iyi şekilde faydalanın

Intel, lider oyun geliştiriciler ile birlikte çalışır; oyunlarını, medya ve diğer grafik yoğun uygulamalarını analiz ve optimize ederek en yeni Intel® teknolojilerini tam anlamıyla kullanmalarını sağlar. Intel teknolojisini, optimize edilmiş oyunlarla birlikte kullandığınızda en mükemmel oyun deneyimini elde edersiniz.

Intel için Optimize Edilmiş Oyunlar

Oyunlarda En Büyük Avantajı Elde Edin

En mükemmel sistemi satın alın


İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® HD Graphics, Intel® Core™ işlemci ailesinin seçkin modellerinde bulunur.

2

Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost Teknolojisi ve Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

3

Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.