• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Intel için Optimize Edilmiş Oyunlar

Intel, lider oyun geliştiriciler ile birlikte çalışır; oyunlarını, medya ve diğer grafik yoğun uygulamalarını analiz ve optimize ederek en yeni Intel® teknolojilerini tam anlamıyla kullanmalarını sağlar. Intel teknolojisini, optimize edilmiş oyunlarla birlikte kullandığınızda en mükemmel oyun deneyimini elde edersiniz.

Rome II* Logo

Dudak Uçuklatan Grafikler

Creative Assembly, Rome II* oyununu geliştirirken, Intel® Iris™ Graphics teknolojisine sahip 4. nesil Intel® Core™ işlemcilere özel yeni Intel teknolojilerinden faydalandı.

Sonuçta elde edilen görseller ayrıntılı bir çalışmanın eseri ve geniş çeşitlilik sunuyor, o kadar gerçekçiler ki oyuncular kendilerini Antik Roma'daymış gibi hissedecekler.

Grid 2* Logo

Gerçeklikte Çıta Yükseliyor

Codemaster, GRID 2* oyununu 4. nesil Intel Core işlemciler için optimize ederek foto-gerçekçi görseller sunan ve performansı arttıran özellikler ekledi.

Ekip, kauçuk yandığında lastikten çıkan ve biriken duman gibi kompleks görüntüleri elde etmek için piksel senkronizasyonunda Intel Iris grafik uzantılarından faydalandı.

Sonic & All-Stars Racing Transformed*

Dokunmak için Tasarlandı

SEGA ve Sumo Digital, Ultrabook™ cihazlarını Sonic & All-Stars Racing Transformed* oyunuyla karşılıyor. Kullanıcı arayüzü, dokunmatik ekranın kullanılabilmesi için özel olarak tasarlandı.

Oyuncu, modlar seçebilir, hangi kulvarda oynayacağına karar verebilir ve tüm araçları dokunarak kolaylıkla kontrol edebilir. Oyun, tablet ya da dizüstü bilgisayar yapılandırmasında oynanması için itinayla optimize edildi.

HP hepsi bir arada, Lenovo Ultrabook™ ve Dell tablet

Daha Fazla Cihazda Daha İyi Oyun Deneyimi

Ciddi oyun deneyimi için donanımınızda hız aşırtmayı kullanın ya da hareket halindeyken oyunlarınızdan ayrılmak istemiyorsanız, Ultrabook™, hepsi bir arada bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi en yeni cihazları tercih edin. İki seçenekte de yenilmezliğe ulaşmak için Intel Core işlemcileri tercih edin.

Plajda gün batımında tablet ile fotoğraf çekimi

Canlı Görseller

Intel® HD Graphics1 teknolojisine sahip Intel Core işlemciler ile canlı görsel deneyimler—ek kart gerekli değil. Savaşlar artık daha efsanevi. Yarışlarda gerçek hız nasıl olur göreceksiniz. Dövüşler o kadar gerçekçi ki nabız atışlarınızı hissedeceksiniz. Ayrıca, Intel® Iris™ Graphics teknolojisi ile etkileyici 3D oyun deneyimlerinin keyfini çıkarın.

Alev almış hız ölçer

Yüksek Hızlı Çoklu Görev Yürütme

Intel® Turbo Bost Teknolojisi2 ile ekstra hız artışı elde edin ve Intel® Hyper-Threading Teknolojisi3 ile en yeni oyunlar ve diğer uygulamalar arasında kolaylıkla gezinin. İhtiyaç duyduğunuz hız, ihtiyaç duyduğunuz anda sizinle olacak.

Daha Fazla Bilgi

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

En mükemmel sistemi satın alın

Şimdi satın alın >

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Intel® HD Graphics, Intel® Core™ işlemci ailesinin seçkin modellerinde bulunur.

2. Intel® Turbo Boost Teknolojisi içeren bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost Teknolojisi ve Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi yalnızca seçkin Intel® işlemcilerde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

3. Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.