• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Intel Oyun Turnuvalarında ve Etkinliklerde

Oyunlar sizin için bir tutkuysa, Intel çok yakınınızda demektir. Intel® Extreme Masters ve LANFest gibi oyun turnuvalarının sponsorluğunu yapıyor, oyun tasarımcılarıyla çalışıyor, geliştirici konferansları ve forumlarında yeni fikirleri ve teknolojileri paylaşıyoruz.

Extreme Masters Rakipleri

Intel® Extreme Masters

Dünya genelindeki turnuvalarda en iyiler Intel® Extreme Masters etkinliğinde bir araya gelerek boy ölçüşüyorlar. Turnuvalara katılın ya da Starcraft II*, Counter-Strike 1.6*, Quake Live* ve League of Legends* gibi oyunlarda mücadele veren profesyonelleri izleyin.

LANFest oyuncuları

Intel Sponsorluğunda LANFest

Oyun tutkunları tarafından yine oyun tutkunları için düzenlenen LANFest etkinliklerinde, turnuvalarda en yeni oyunların yanı sıra bazı eski klasikler de yer alıyor. Gelin ve son oyununuzmuş gibi oynayın. Demo istasyonlarımızda yeni teknoloji ve oyunlara göz atarken harika ödüller kazanma şansını kaçırmayın.

Intel® VIP Tech Zone App

Intel® VIP Tech Zone App

Intel® VIP Tech Zone uygulamasıyla, oyun dünyasıyla ilgili haberler, etkinlikler ve bilgilere doğrudan erişin. En sevdiğiniz profesyonel oyuncular ve ekiplerle ilgili istatistikleri takip edin. iPhone* ya da Android* telefonunuzdan ödüller ve rozetler kazanın.

Daha Fazla Bilgi

En mükemmel sistemi satın alın

Şimdi satın alın >