Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Experience Gaming with Intel Inside®

Intel-level performance—unlocked, unleashed, and uncompromised

Expect Extreme: Unrivaled PC Performance for Gaming

Intel® Core™ i7 Processor Extreme Edition

Dominate your gaming competition with an unlocked, unleashed, and uncompromised processor.1

High-Speed Multitasking

Get an extra burst of speed when you need it with Intel® Turbo Boost Max Technology 3.02 and effortlessly move between your latest game title and other apps with Intel® Hyper-Threading Technology.3

Experience new desktop performance with Intel Inside® ›

Unparalleled Performance for Digital Creativity

Vibrant, Immersive Experience

The perfect engine for power users who demand unparalleled performance for unlimited digital creativity.

Premium Performance

Experience the power you need to optimize your workflow and maximize productivity with Intel® Turbo Boost Technology 2.04 and Intel® Hyper-Threading Technology.3

Experience new laptop performance with Intel Inside® ›

Change the Game with Intel® NUC

Get Creative, Play Harder

Striking visuals in high resolution, fast frame rates, and Ultra HD 4K multimedia experiences.5 6 With a 6th generation Intel® Core™ processor inside, you can watch, play, game, and create like never before.

More Pixels, More Possibilities

With Thunderbolt™ 3 technology, you get multiple 4K displays, ramp your graphics performance with external graphics cards, or transfer your data to and from your external drive at an incredible 40 Gbps.

Your World in High Resolution

Amazing graphics built right in with enhanced media conversion and fast frame rates that deliver picture perfect performance every time.

Discover how to unleash your potential with Intel® NUC ›

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Uyarı: Bilgisayar saatinin veya belleğin frekansını ve/veya voltajı değiştirmek (i) sistem istikrarını ve sistemin, belleğin ve işlemcisinin kullanım süresini azaltabilir; (ii) işlemci ve diğer sistem bileşenlerinin bozulmasına neden olur; (iii) sistem performansını düşebilir; (iv) yüksek sıcaklığa ya da diğer hasarlara neden olabilir; (v) sistemin veri bütünlüğünü etkileyebilir. Intel, belleğin değiştirilmiş saat frekanslarıyla ve/veya voltajlarla kullanılması halinde herhangi bir özel amaç için uygun olacağına dair hiçbir sorumluluk üstlenmez. Garanti ve ek ayrıntılar için bellek üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/tr/tr/gaming/overclocking-intel-processors.html adresini ziyaret edin.

2

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize veya bayinize danışın ya da www.intel.tr/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-max-technology.html adresini ziyaret edin.

3

Intel teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına göre değişir ve etkinleştirilmiş donanım, yazılım veya hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Sistem üreticinize veya bayinize başvurun ya da http://www.intel.tr/content/www/tr/tr/processors/core/core-i7ee-processor.html adresinden daha fazla bilgi edinin.

4

Intel® Turbo Boost Teknolojisi yeteneğine sahip bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi, Intel Turbo Boost Teknolojisinin yeni neslidir ve yalnızca seçkin Intel® işlemcilerinde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

5

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri, özel bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu faktörlerde yapılan herhangi bir değişiklik sonuçların da değişmesine yol açabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Performans ve karşılaştırma testi sonuçları hakkında daha eksiksiz bilgi için şu adresi ziyaret edin: http://www.intel.com/performance

6

3D oyun performansını ölçen bir 3D grafik testi olan 3DMark* 1.4.828 Skydiver DX 11 grafik alt testi kullanılarak ölçülmüştür. Daha fazla bilgi edinmek için www.futuremark.com adresini ziyaret edin.

Intel CRB, Intel® Core™ i7-5950HQ PL1=47W TDP, 4C8T, 3,8 GHz'e kadar Turbo, Bellek: 2x4 GB DDR3-1866, Depolama: Intel SSD, Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080.

Intel CRB, Intel® Core™ i7-6970HQ PL1=45W TDP, 4C8T, 3,7 GHz'e kadar Turbo, Bellek: 2x4 GB DDR4-2133, Depolama: Intel SSD, Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080.