• <Koleksiyona Dönün
Masthead Light

Intel® Teknolojisine Sahip Oyun Sistemleri

Intel'e özgü performans, kilitsiz, sınır tanımaz, taviz vermez.

Ektrem Yaşayın: Oyun Deneyiminde Benzersiz Bilgisayar Performansı

 • Intel® Core™ i7 İşlemci Extreme Edition

  Kilitsiz, engel tanımayan ve taviz vermeyen bir işlemci ile her oyunu siz kazanın.1

 • Canlı Görseller

  Intel® HD Graphics teknolojisi2, ek grafik kartına ihtiyaç duymadan capcanlı bir görsel deneyim sunar. Ayrıca, Intel® Iris™ Graphics teknolojisi ile etkileyici 3D oyun deneyimlerinin keyfini çıkarın.

 • Yüksek Hızlı Çoklu Görev Yürütme

  Intel® Turbo Boost Teknolojisi3 ile ekstra hız artışı elde edin ve Intel® Hyper-Threading Teknolojisi4 ile en yeni oyunlar ve diğer uygulamalar arasında kolaylıkla gezinin.

 • Intel® teknolojisine sahip yeni bir masaüstü bilgisayar satın alın

Ekstrem Yaşayın: Dijital Yaratıcılıkta Benzersiz Performans

 • Intel® Core™ i7 İşlemci Extreme Edition

  Sınırsız dijital yaratıcılık için eşsiz performans talep eden kullanıcılar için mükemmel bir güç merkezi.

 • Premium Performans

  Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi3 ve Intel® Hyper-Threading Teknolojisi4 ile iş akışınızı optimize etmek ve üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için ihtiyacınız olan gücü elde edin.

 • Fırsatları Keşfedin

  İstediğiniz yer ve zamanda işinizi tüm ciddiyetiyle yapın ve aynı zamanda güçlü oyun deneyimleri yaşayın.

 • Intel® teknolojisine sahip yeni bir dizüstü bilgisayar satın alın

Ultrabook™ ile Günlük Oyunların Keyfini Çıkarın

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü. İstediğinizde tablet. 12 inç dokunmatik ekranlı 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar, Windows 8 dokunmatik tabletin eğlencesi ile Ultrabook™ cihazının gücünü ve üretkenliğini bir arada sunuyor.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Sony VAIO* Duo 11

  Her iki dünyanın en iyisi: tam HD dizüstü bilgisayar ve ve dokunmatik ekranlı tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

Intel'e Özgü Performansa Sahip Tabletler

 • Mükemmel Pil Süresi

  Hızınıza ayak uydurarak sizi yavaşlatmamak üzere güç optimizasyonu yapılan Intel® Atom™ işlemciye sahiptir. Pilinizin biteceğinden endişelenmeden dinleyin, izleyin ve oyun oynayın.

 • Zengin Medya Deneyimleri

  Intel® Core™ işlemciler ile Windows* 8 işletim sistemini buluşturan tabletler 1080p tam HD oynatma özelliği ve gelişmiş 3D grafikleriyle çarpıcı görseller sunar.

 • Windows* 8 ya da Android*

  Windows 8 ile uyumluluk elde edin, üçüncü taraf uygulamalarını çalıştırın ve gerektiğinde cihazları değiştirin. Ya da en sevdiğiniz uygulamaları cihazlar arasında senkronize etmek için bir Android tablet seçin.

 • Mükemmel tableti bulun

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. UYARI: Saat frekansını ve/veya voltajı değiştirmek aşağıdaki sonuçlara yolaçabilir: (i) sistem istikrarını ve sistemin ve işlemcisinin kullanım süresini azaltabilir; (ii) işlemci ve diğer sistem bileşenlerinin bozulmasına neden olur; (iii) sistem performansı düşebilir; (iv) yüksek sıcaklığa ya da diğer hasarlara neden olabilir; (v) sistemin veri bütünlüğünü etkileyebilir. Intel belirtilmiş özelliklerinin dışında işlemcinin çalışmasını test etmemiştir ve bu konuda garanti vermez. Intel işlemcinin ve diğer sistem bileşenleri belli amaçlara uygun olabilecek değiştirilmiş saat frekansları ve/veya voltajlarında kullanımı gibi durumlarda herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/gaming/overclocking/overclocking-intel-processors.html sayfasına bakın.

2. Intel® HD Graphics, Intel® Core™ işlemci ailesinin seçkin modellerinde bulunur.

3. Intel® Turbo Boost Teknolojisi yeteneğine sahip bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi, Intel Turbo Boost Teknolojisinin yeni neslidir ve yalnızca seçkin Intel® işlemcilerinde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

4. Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.