Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

Intel® Teknolojisiyle Oyun Deneyimini Yaşayın

Intel'e özgü performans, kilitsiz, sınır tanımaz, taviz vermez

Ekstrem Yaşayın: Oyun Deneyiminde Benzersiz Bilgisayar Performansı

Intel® Core™ i7 Extreme Edition İşlemci

Kilitsiz, engel tanımayan ve taviz vermeyen bir işlemci ile her oyunu siz kazanın.1

Canlı Görseller

Intel® HD Graphics teknolojisi2, ek grafik kartına ihtiyaç duymadan capcanlı bir görsel deneyim sunar. Ayrıca, Intel® Iris™ Graphics teknolojisi ile etkileyici 3D oyun deneyimlerinin keyfini çıkarın.

Yüksek Hızlı Çoklu Görev Yürütme

Intel® Turbo Boost Teknolojisi3 ile ekstra hız artışı elde edin ve Intel® Hyper-Threading Teknolojisi4 ile en yeni oyunlar ve diğer uygulamalar arasında kolaylıkla gezinin.

Intel® işlemcili yeni masaüstü performansını deneyin >

Dijital Yaratıcılıkta Benzersiz Performans

Intel® Core™ i7 İşlemci

Sınırsız dijital yaratıcılık için eşsiz performans talep eden kullanıcılar için mükemmel bir güç merkezi.

Üstün Performans

Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi3 ve Intel® Hyper-Threading Teknolojisi4 ile iş akışınızı optimize etmek ve üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için ihtiyacınız olan gücü elde edin.

Neler Yapabileceğinizi Keşfedin

İstediğiniz yer ve zamanda işinizi tüm ciddiyetiyle yapın ve aynı zamanda güçlü oyun deneyimleri yaşayın.

Intel® işlemcili yeni dizüstü performansını deneyin >

Intel'e Özgü Performansa Sahip Tabletler

Mükemmel Pil Süresi

Hızınıza ayak uyduracak ve sizi yavaşlatmayacak şekilde gücü optimize edilen Intel® Atom™ işlemciye sahiptir. Pilinizin biteceğinden endişelenmeden dinleyin, izleyin ve oyun oynayın.

Zengin Medya Deneyimleri

Intel® Core™ işlemciler ile Windows* 8 işletim sistemini buluşturan tabletler 1080p tam HD oynatma özelliği ve gelişmiş 3D grafikleriyle çarpıcı görseller sunar.

Windows 8 ya da Android*

Windows 8 ile uyumluluk elde edin, üçüncü taraf uygulamalarını çalıştırın ve gerektiğinde cihazları değiştirin. Ya da en sevdiğiniz uygulamaları cihazlar arasında senkronize etmek için bir Android tablet seçin.

Mükemmel tableti bulun >

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

UYARI: Saat frekansını ve/veya voltajı değiştirmek aşağıdaki sonuçlara yolaçabilir: (i) sistem istikrarını ve sistemin ve işlemcisinin kullanım süresini azaltabilir; (ii) işlemci ve diğer sistem bileşenlerinin bozulmasına neden olur; (iii) sistem performansı düşebilir; (iv) yüksek sıcaklığa ya da diğer hasarlara neden olabilir; (v) sistemin veri bütünlüğünü etkileyebilir. Intel belirtilmiş özelliklerinin dışında işlemcinin çalışmasını test etmemiştir ve bu konuda garanti vermez. Intel işlemcinin ve diğer sistem bileşenleri belli amaçlara uygun olabilecek değiştirilmiş saat frekansları ve/veya voltajlarında kullanımı gibi durumlarda herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/gaming/overclocking/overclocking-intel-processors.html sayfasına bakın.

2

Intel® HD Graphics, Intel® Core™ işlemci ailesinin seçkin modellerinde bulunur.

3

Intel® Turbo Boost Teknolojisi yeteneğine sahip bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi, Intel Turbo Boost Teknolojisinin yeni neslidir ve yalnızca seçkin Intel® işlemcilerinde bulunur. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans donanıma, yazılıma ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html sayfasına bakın.

4

Belirli Intel® Core™ işlemcilerde bulunur. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda bilgisayarınızın üreticisine başvurun. Performans, kullandığınız belirli donanım ve yazılımlara bağlı olarak değişecektir. HT teknolojisini destekleyen işlemcilerle ilgili ayrıntıları da içeren daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html sayfasına bakın.