• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Birinci Sınıf Bir Araba Yarışı Yıldızı Olun

Belirli Intel® ürünleri alışverişlerinizde ücretsiz GRID 2* alın

GRID 2*, agresif çok arabalı yarışlara yeni bir gerçek düzeyi kazandırıyor. Sınırlı bir süre için bu kalp atışlarınızı yükseltecek bu oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz. Kampanya dahilindeki bir 4. nesil Intel® Core™ işlemci satın almanız yeterli; GRID 2 tişörtü (sınırlı sayıda) sizin olacak. Ayrıca, Seattle'daki PAX Prime etkinliğine iki kişilik bilet, uçak bileti, hotel ve yemek kuponları dahil En İyi Intel Deneyimini yaşama şansı yakalayın.

Daha fazla bilgi edinin >

GRID 2, Intel® teknolojisi için optimize edilen yüksek hızlı ve kusursuz bir yarış deneyimi sunuyor.

Büyük gün geldi, süper hızlı yarışlar geri döndü

BAFTA ödüllü ve çok beğenilen Race Driver*: GRID oyununun merakla beklenen devam oyununda süper hızlı araba yarışları tüyler ürpertici heyecanıyla geri dönüyor. GRID 2'nin, hasar, AI ve görseller için standartları belirleyen ve zamanda birçok yarış oyununda benimsenen geri alma özelliği zamanda geriye gitme (flashback) yeniliğini çıkaran orijinal sürümünde nasıl geliştirmeler yaptığını görün.

Intel® Core™ i7 işlemci

4. nesil Intel® Core™ işlemciler

Tepeden tırnağa bilgisayarınız için en iyisi. Rekabet üstünlüğü kazanmak için akıllı performans özelliklerine ve GRID 2'de yer alan yoğun ve güzel sahneleri deneyimlemenizi sağlayan geliştirilmiş grafik özelliklerine sahip en yeni Intel® Core™ işlemcileri seçin.

HD Graphics

GRID 2*: Intel® Iris™ Graphics Teknolojisi ile Son Sürat

Codemaster, GRID 2'yi geliştirirken en üst düzey oyun performansını sağlamak için Intel ile sıkı bir işbirliği yaptı. Yeni Intel® işlemciler için özel olarak optimize edilen ilk oyunlardan biri olarak performansı arttıran ve yeni Intel® Iris™ graphics teknolojisinden ve en yeni Intel® HD Graphics teknolojisinden faydalanan özelliklere sahiptir.

İkisi Bir Arada Dell XPS 12*

Daha fazla cihazda daha iyi oyun deneyimi

Daha iyi hız aşırtma esnekliği için donanımınızın ince ayarını yapın. Ya da Ultrabook™ cihazlarında, dizüstü bilgisayarlarda ve Hepsi Bir Arada Bilgisayarlarda GRID 2 sizinle olsun. En yeni Intel® işlemciler, ciddi oyun deneyimi olanaklarını arttırır—üstelik ayrı grafik donanımı gerektirmez.

Daha Fazla Bilgi

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

En mükemmel sistemi satın alın

Şimdi satın alın >