• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Birinci Sınıf Bir Araba Yarışı Yıldızı Olun

Belirli Intel® ürünleri alışverişlerinizde ücretsiz GRID 2* alın

GRID 2*, çok arabalı agresif yarışlara yeni bir gerçeklik düzeyi kazandırıyor.

GRID 2, Intel® teknolojisi için optimize edilen yüksek hızlı ve kusursuz bir yarış deneyimi sunuyor.

Büyük gün geldi, süper hızlı yarışlar geri döndü

Süper hızlı araba yarışlarının tüyler ürpertici heyecanı, BAFTA ödüllü ve çok beğenilen Race Driver*: GRID oyununun merakla beklenen devam oyunuyla birlikte geri dönüyor. GRID 2, hasar, AI ve görseller için oyun standartlarını belirleyen ve zamanla birçok yarış oyununda benimsenen geri alma özelliği (flashback) ile orijinal sürüm baz alınarak geliştirilmiştir.

Intel® Core™ i7 işlemci

4. nesil Intel® Core™ işlemciler

Tepeden tırnağa bilgisayarınız için en iyisi. Rekabet üstünlüğü kazanmak için akıllı performans özelliklerine ve GRID 2'de yer alan yoğun ve güzel sahneleri deneyimlemenizi sağlayan geliştirilmiş grafik özelliklerine sahip en yeni Intel® Core™ işlemcileri seçin.

HD Graphics Teknolojisi

GRID 2*: Intel® Iris™ Graphics ile Tam Gaz

Codemaster, GRID 2'yi geliştirirken en üst düzey oyun performansı için Intel ile sıkı bir işbirliği yaptı. Yeni Intel® işlemciler için özel olarak optimize edilen ilk oyunlardan biri olarak performansı arttıran ve yeni Intel® Iris™ Graphics teknolojisinden ve en yeni Intel® HD Graphics teknolojisinden faydalanan özelliklere sahiptir.

İkisi Bir Arada Dell XPS 12*

Daha fazla cihazda daha iyi oyun deneyimi

Daha iyi hız aşırtma esnekliği için donanımınızın ince ayarını yapın. Ya da Ultrabook™ cihazlarında, dizüstü bilgisayarlarda ve Hepsi Bir Arada Bilgisayarlarda GRID 2'yi yanınızda taşıyın. En yeni Intel® işlemciler, ayrı bir grafik donanımına ihtiyaç duymadan ciddi oyun deneyiminin kapılarını açar.

Daha Fazla Bilgi Edinin

İkisi Bir Arada Ultrabook™ cihazlarını keşfedin

İşlemcileri, dizüstü bilgisayarları Ultrabook™ ve 2'si 1 Arada cihazları karşılaştırın. Yeni bilgisayarınızı bugün bulun.

Intel Ürün Arama Aracı >

En mükemmel sistemi satın alın

Şimdi satın alın >