Kullandığınız tarayıcı sürümü bu site için önerilmiyor.
Lütfen aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayarak tarayıcınızı en son sürüme yükseltin.

10

Cores mean more power than ever

Extreme Performance

The Intel® Core™ i7 processor Extreme Edition is our most powerful Intel desktop processor ever—with up to 10 cores. Do more. Play harder. Never lag. With an Intel® Core™ processor under the hood you can do all it in beast mode. Enjoy uninterrupted gaming and total immersion. Get smooth gameplay even at 4K.

Find your Intel® Core™ processor

25%

Faster 1: Game in 4K, record, and stream all at once

Seamless Megatasking

You can be totally immersed in full HD gaming, communicating with your teammates while live-streaming and capturing highlights for editing and posting later—all simultaneously. That's megatasking, and with the power of the latest Intel® Core™ i7 processors, nothing will compromise your gameplay.

Future of Gaming is Now

Experience gaming in a whole new way—immersive virtual reality and brilliant 4K resolution transport you like never before. Intel® processors ensure high and consistent frame rates that reduce VR head spins.

Dive into virtual reality

Gear Up

Intel in eSports

We are proud to sponsor teams who are leading the world in pro gaming.

EDward Gaming

EDward Gaming, China, competes in the League of Legends Pro League* (LPL). They entered pro gaming in September 2013 and secured a spot in the 2014 LPL Spring split, where they emerged champions. The team was formed by members of World Elite.

Learn more about EDward Gaming

Cloud9

Cloud9, North America, quickly evolved into one of the strongest and most recognized eSports teams in the world. They've achieved countless #1 placements in League of Legends, DOTA 2*, Heroes of the Storm*, Counter-Strike*, Hearthstone*, Smite*, and Smash Brothers*.

Find out about Cloud9

Technology + Tools

Get Inside Gaming with Intel iQ

Tap into the latest and greatest stories, articles, and insights about the gaming world in our tech culture magazine.

Check out the articles

Can't-miss Gaming Events

Get your gaming calendar up to date.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir.

2

Etkinleştirilmiş bir cihaz gerektirir ve tanımlanan özellikleri sağlamak için yazılımlar ya da diğer üçüncü taraf uygulamalarını gerektirebilir. Bazı özellikler ya da tüm özellikler, bulunduğunuz ülkenin pazarında bulunmayabilir veya geliştirme aşamasında olabilir. Daha fazla bilgi için bayinize danışın ya da http://www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/realsense-overview.html sayfasından daha fazla bilgi edinin.

3

Uyarı: Bilgisayar saatinin veya belleğin frekansını ve/veya voltajı değiştirmek (i) sistem istikrarını ve sistemin, belleğin ve işlemcisinin kullanım süresini azaltabilir; (ii) işlemci ve diğer sistem bileşenlerinin bozulmasına neden olur; (iii) sistem performansını düşebilir; (iv) yüksek sıcaklığa ya da diğer hasarlara neden olabilir; (v) sistemin veri bütünlüğünü etkileyebilir. Intel, belleğin değiştirilmiş saat frekanslarıyla ve/veya voltajlarla kullanılması halinde herhangi bir özel amaç için uygun olacağına dair hiçbir sorumluluk üstlenmez. Garanti ve ek ayrıntılar için bellek üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/content/www/us/en/gaming/overclocking-intel-processors.html adresini ziyaret edin.

4

Yoğun Bilgi İşlem Kullanan Uygulama Performansı. SPEC* CPU2000/2006, yoğun işlem kullanan uygulama alt testleriyle cihazın performansını ve iş hacmini ölçen ve SPEC konsorsiyumu tarafından geliştirilen bir karşılaştırma testidir. SPECint*_base2000/2006, bir cihazın tek bir tamsayı hesaplama işlemini ne kadar sürede tamamladığını ölçer. SPECint*_rate_base2000/2006, iş hacmini, veya cihazın belirli bir sürede kaç adet tamsayı hesaplama görevi gerçekleştirebileceğini ölçer. İşletim sistemi desteği: Masaüstü Windows*, UNIX*/Linux* ve Mac* OS.

5

Intel® Turbo Boost Max 3.0 Teknolojisi'ne sahip bir sistem gerektirir. Intel® Turbo Boost Max 3.0 Teknolojisi ve Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi, yalnızca belirli Intel® işlemcilerde bulunur. Bilgisayar üreticinize danışın. Donanıma, yazılıma ve genel sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-max-technology.html sayfasını ziyaret edin.