• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Özel Anlarınızı Paylaşın

Güç sizde.

Ailenizi ve arkadaşlarınızı mı özlüyorsunuz? Gücünü Intel®'den alan yeni bir bilgisayara geçerek sevdiklerinizle anında, adeta yüzyüzeymiş gibi bağlantı kurabilirsiniz. İster ailenizle görüntülü sohbet edin ister sosyal ağlarda zaman geçirin; gücünü Intel'den alan kendi hepsi bir arada bilgisayarınız, masaüstü bilgisayarınız ya da ultra taşınabilir bir dizüstü bilgisayarınız varsa adeta sevdiklerinizin yanıbaşındaymışsınız gibi hissedeceksiniz.

Evinizden çıkmadan yurtdışında yaşayan sevdiklerinizi ziyaret edebilirsiniz

Evinizden çıkmadan yurtdışında yaşayan sevdiklerinizi ziyaret edebilirsiniz

Görüntülü sohbet özelliğiyle arkadaşlarınız ve aileniz adeta yanınızda. Gücünü Intel®'den alan kendi bilgisayarınız ya da tabletinizle, kimse sizi rahatsız etmeden sevdiklerinizle haberlerinizi paylaşabilirsiniz. Yüzlerini görebilir, seslerini duyabilirsiniz—ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, görüntülü sohbet deneyiminizle sevdikleriniz adeta yanınızda.

İletişimi hiçbir zaman koparmayın

İletişimi hiçbir zaman koparmayın

Farklı bir saat diliminde yaşayan sevdiklerinizle iletişim kurmak zor olabilir. Zaman farkı, kendi bilgisayarınızı edinmeniz için başka bir önemli neden! VoIP hizmetlerini kullanarak istediğiniz zaman sesli görüşebilir ve yüksek telefon faturalarından kurtulabilirsiniz. Ayrıca anlık mesajlaşma ve sohbet ile istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Gündüz gece, günün her anı sosyal ağlarınızdan kopmayın

Gündüz gece, günün her anı sosyal ağlarınızdan kopmayın

Intel® teknolojisine sahip kendinize ait bir bilgisayarınız varsa, sosyal ağlara girebilir, anında fotoğraf paylaşabilir ve ve güncellemeler yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman kişisel e-postalarınızı okuyun ve yanıtlayın; çevrenizi genişletmek, iş aramak ve daha parlak bir gelecek için iş ağlarına katılın.

Anında İnternete bağlanın

Anında İnternete bağlanın

Anlık mesajlaşma ve sohbet uygulamaları, İnternette gezinirken ya da film izlerken sınıf arkadaşlarınızla ödevleriniz konusunda tartışmanıza, iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmanıza ya da arkadaşlarınızla sohbet etmenize olanak tanır. Kendi bilgisayarınızla, arkadaşlarınızla aynı zamanda İnternette olabilirsiniz.

Son dakika haberleriyle gündemden kopmayın

Son dakika haberleriyle gündemden kopmayın

Gücünü Intel®'den alan kendi bilgisayarınızla, önemli haberleri ve dünyada meydana gelen olayları canlı izleyebilir ve olayların derinlemesine analizlerine eşzamanlı olarak ulaşabilirsiniz.

Intel® teknolojisine sahip ilk bilgisayarınızı seçin

Farklı Dizüstü Bilgisayar Türleri Keşfedin

Intel Ürün Arama Aracı >

Dizüstü Bilgisayar Cihaz Teknolojileri

Dizüstü Bilgisayar Alışverişi >

Alışveriş | Size En Uygun Sistemi Seçin