• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Her Odayı Gerçek Birer Sınıfa Dönüştürün

Güç sizde.

Eğitim hedefleriniz ne olursa olsun, Intel teknolojisine sahip kendi dizüstü bilgisayarınız ya da Ultrabook™ cihazınız varsa, kendinizi fırsatlar denizinde bulacaksınız. Az yer kaplayan hepsi bir arada bilgisayarlar veya diğer masaüstü sistemlerle evinizde öğrenme seçeneklerini arttırın. Intel'in gücü, en son eğitim araçlarına, yazılımlara ve daha fazlasına istediğiniz yerden erişmenize olanak tanıyarak potansiyelinizi serbest bırakmanıza yardımcı olur.

Evinizden çıkmadan derslere katılın

Evinizden çıkmadan derslere katılın

Intel® teknolojisi ile bilgisayarınızda dersleri gerçek zamanlı olarak izleyebilir ya da zor derslerde başarılı olmanıza yardımcı olacak online eğitimlere katılabilir, böylece öğrenmeye asla ara vermezsiniz. Programınıza uygun e-öğrenme fırsatlarından faydalanır ve en iyi öğretmenlerin daha çok dersine erişebilirsiniz.

İlham geldiğinde çalışmaya hazır olun

İlham geldiğinde çalışmaya hazır olun

Ödevinizin son teslim tarihi mi yaklaşıyor ya da ilham geldi ve bunu kaçırmamak mı istiyorsunuz—kendi bilgisayarınız varsa istediğiniz zaman çalışabilirsiniz. Ayrıca, elinizin altında gücünü Intel®'den alan bir sistem varsa, sahip olduğunuz hız ve performans ile web uygulamalarından daha gelişmiş özellikler sunan ofis yazılımlarıyla harika belgeler oluşturabilirsiniz.

Ödevlerinizi zamanında hazırlayın

Ödevlerinizi zamanında hazırlayın

İşte ve okulda zaman çizelgelerine uymanız gerekir. Kendi bilgisayarınız olduğunda, İnternette istediğiniz zaman istediğiniz kadar araştırma yapabilir, sınırsız kaynaklardan faydalanabilirsiniz. İleri düzeydeki ödevleriniz için dünyanın her yerindeki kütüphanelere erişebilir ya da özgün kaynaklardan yararlanabilirsiniz. Gücünü Intel® teknolojisinden alan bilgisayarınız başarmanıza yardımcı olur.

Evde ders çalışmak daha eğlenceli hale gelsin

Evde ders çalışmak daha eğlenceli hale gelsin

Eğitici oyunları keşfederken hem öğrenin hem eğlenin. Gücünü Intel®'den alan bilgisayarınızla muhteşem grafikler sunan videoların keyfini çıkarırken matematik, coğrafya ve diğer konularda çok daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

Intel® teknolojisine sahip ilk bilgisayarınızı seçin

Farklı Dizüstü Bilgisayar Türleri Keşfedin

Intel Ürün Arama Aracı >

Dizüstü Bilgisayar Cihaz Teknolojileri

Dizüstü Bilgisayar Alışverişi >

Alışveriş | Size En Uygun Sistemi Seçin