• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Oyunlar, Filmler ve Müzikler Artık Çok Daha Heyecan Verici

Güç sizde.

Gücünü Intel®'den alan bir bilgisayarınız varsa, en sevdiğiniz filmler, müzikler, oyunlar ve yaratıcı hobilerle boş zamanınızı her yerde ve her zaman eğlenceli anlara dönüştürebilirsiniz. İster ultra ince bir Ultrabook™, dizüstü bilgisayar, tablet, masaüstü bilgisayar; ister az yer kaplayan hepsi bir arada bir sistem alın; mükemmel performans ve zengin bir görsel deneyim için cihazınızın Intel® teknolojisine sahip olduğundan emin olun.

İstediğinizi izleyin. Üstelik istediğiniz zaman

İstediğinizi izleyin. Üstelik istediğiniz zaman.

En sevdiğiniz sandalyeniz, büyüleyici bir film deneyimi için sinemada en sevdiğiniz koltuğa dönüşsün. Arkadaşlarınızı davet edin, en sevdiğiniz filmi seçin, arkanıza yaslanın ve baş döndürücü yüksek çözünürlüğün keyfini çıkarın. İşte bu Intel® performansı.

En sevdiğiniz oyunların içinde kaybolmaya hazır olun

En sevdiğiniz oyunların içinde kaybolmaya hazır olun

Kendi bilgisayarınız ya da tabletiniz varsa, istediğiniz zaman oyuna başlayabilirsiniz. Intel® teknolojisine sahip bir cihazın olağanüstü hızı ve zengin grafik performansıyla harika bir oyun deneyiminin keyfini çıkarın.

Müzik dört bir yanınızı sarsın

Müzik dört bir yanınızı sarsın

Çalışırken, eğlenirken ya da dinlenirken, ruh halinize uygun müziği seçip "oynat" tuşuna basmanız yeterli—başkalarını rahatsız eder miyim diye endişelenmenize ya da kulaklık kullanmanıza gerek yok! En sevdiğiniz sanatçıları ve İnternette bulabileceğiniz milyonlarca şarkıdan en sevdiklerinizi seçin; kendi koleksiyonunuzu yaratın. Gücünü Intel®'den alan bilgisayarınız kişisel müzik istasyonunuza dönüşsün.

İnternette gerçek zamanlı olarak fotoğraflar ve videolar paylaşın

İnternette gerçek zamanlı olarak fotoğraflar ve videolar paylaşın

Fotoğraflarınızı ne zaman isterseniz o zaman paylaşın—kendi bilgisayarınız varsa, kontrol sizde demektir. Fotoğraflara sanatsal efektler katmak, videolarınıza müzik ya da yorum eklemek için çeşitli yazılımlar kullanın. Intel® teknolojisiyle anlattığınız hikayeler gerçek oluyor.

İstediğiniz zaman İnternetten alışveriş yapın

İstediğiniz zaman İnternetten alışveriş yapın

Zamanınız çok değerli—öyleyse kalabalıklardan kurtulun ve bilgisayarınızla ister gece, ister gündüz alışverişinizi İnternetten rahat rahat yapın. Gücünü Intel®'den alan bilgisayarınız, en iyi seçimleri yapmanıza yardımcı olmak için capcanlı görüntüler ve videolar sunar.

Intel® teknolojisine sahip ilk bilgisayarınızı seçin

Farklı Dizüstü Bilgisayar Türleri Keşfedin

Intel Ürün Arama Aracı >

Dizüstü Bilgisayar Cihaz Teknolojileri

Dizüstü Bilgisayar Alışverişi >

Alışveriş | Size En Uygun Sistemi Seçin