• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

Eski Bilgisayarınız Siz Harekete Geçmeye Hazırken Ayak mı Diriyor?

Güçlü ve yeni bir bilgisayar ile daha kısa sürede daha fazlasını yapabilirsiniz

Yapmanız gereken bir sürü işiniz varken eski bilgisayarınızı beklemekten sıkıldınız mı?

Sıra çoklu görev yürütmeye gelince eski bilgisayarınız çuvallıyor mu? Eski bilgisayarınızın belleği çok sınırlı ama virüslere karşı savunmasızlıkta sınır tanımıyor mu? Öyleyse yeni bir bilgisayar almanın zamanı geldi demektir—hızlı ve daha güvenli, üstelik uygun fiyata. Gücünü Intel® teknolojisinden alan günümüzün yeni bilgisayarları bunların tümüne, hatta daha fazlasına sahip. Geniş ürün yelpazesiyle, şıklıktan ödün vermeden işlevselliğin size sunduğu özgürlüğün keyfini çıkarın.

Sizin için en doğru bilgisayar

Sizin yaşam tarzınız, sizin bilgisayarınız

Bugün, yeni bir bilgisayar alışverişi yaparken en önemlisi yaşam tarzınıza uyum sağlayan cihazı bulmanız. Sürekli hareket halindeyseniz, dizüstü bilgisayarın gücünü, tabletin dokunmatik ekran1 deneyimiyle bir araya getiren yeni Ultrabook™2 modellerinden biri her zaman bağlantıda kalmanız için doğru tercih olabilir. Çok çalışıyor ve ofisinize 7/24 ihtiyaç duyuyorsanız, enerji verimli, hafif bir bilgisayar tüm işlerinizde sizi çok rahatlatabilir. İnternette komedi dizileri izlemek veya oyun oynamak için eve gitmeye can atıyorsanız, az yer kaplayan Hepsi Bir Arada Bilgisayar yeni ve şık eğlence merkeziniz haline gelebilir.

 

Güvenliğinizi arttırın.

Entegre güvenlik3

Nerede olursanız olun, varlıklarınızın ve özel verilerinizin sürekli koruma altında olması gerekir. Intel® Anti-Theft Teknolojisi4 ve Intel® Identity Protection Teknolojisine5 sahip ve gücünü Intel'den alan yeni bir bilgisayarı tercih edin; bilgisayarınızın ve kişisel verilerinizin daha güvende olduğunun bilinciyle içiniz rahat etsin.

Olağanüstü özellikler. Olağanüstü fiyata.

Yeni ve uygun fiyata

Güç. Performans. Stil. Güvenlik. Yeni bir bilgisayar almak için bir servet harcamanıza gerek yok. Intel® teknolojisine sahip tüm bilgisayarlarda uygun fiyat yeni bir standart. Dokunmatik ekran teknolojisinden gelişmiş görsel grafiklere6, entegre hoparlörlerden duvara monte ekranlara, zamanınızı ve paranızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacak cihazı ve özellikleri seçin.

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Dokunma ve dönüştürülebilirlik özellikleri tüm modellerde kullanılamayabilir. Ultrabook™ cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html sayfasına bakın.

2. Ultrabook™ ürünleri farklı modeller halinde sunulmaktadır. Bazı modeller bulunduğunuz ülkenin piyasasında sunulmayabilir. Ultrabook™ cihazınızın üreticisine başvurun. Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html sayfasına bakın.

3.   Hiçbir bilgisayar sistemi her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. Seçkin Intel® Core™ işlemcilerde bulunan yerleşik güvenlik özellikleri bazı ek yazılım, donanım ve hizmetler ve/veya İnternet bağlantısı gerektirebilir. Yapılandırmaya bağlı olarak sonuçlarınız değişebilir. Kullanılabilirlik ve işlevler ile ilgili bilgi için sisteminizin üreticisine ve servis sağlayıcınıza başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolmasından veya çalınmasından dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için www.intel.com/content/www/us/en/data-security/security-overview-general-technology.html sayfasına bakın.

4. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

5. Hiçbir sistem her koşulda mutlak güvenlik sağlayamaz. 2. nesil veya üzeri nesil bir Intel® Core™ işlemci, etkinleştirilmiş bir yonga seti, ürün yazılımı, yazılım ve katılımcı bir web sitesi dahil olmak üzere Intel® Kullanıcı Doğrulama Teknolojisi (Intel® IPT) etkin bir sistem gerektirir. Bu konuda sisteminizin üreticisine başvurun. Intel, verilerin ve/veya sistemlerin kaybolması, çalınması ya da sonuç olarak ortaya çıkan zararlar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Daha fazla bilgi için http://ipt.intel.com sayfasına bakın.

6. Intel® HD Graphics, Intel® Core™ işlemci ailesinin seçkin modellerinde bulunur.